הצוות שלנו תמיד פה לעזור!

אנו ב - MyHost - אחסון אתרים, עובדים קשה על מנת לספק לכם שירותי אחסון אתרים ואחסון אתרי וורדפרס טוב יותר, מהיר יותר ואיכותי יותר.
הצוות שלנו פועל במיוחד עבורכם, בין אם במחלקת מכירות, לתמיכה טכנית על מנת להעניק שירות ומוצר איכותי יותר.
המחלקות שלנו פועלים עבור קהל לקוחותינו, ומוכנים לתת מענה בהתאם לשאלתכם למחלקה הרלוונטית מהר ככל שניתן.

צוות מכירות

יש לכם שאלה הקשורה לצוות המכירות שלנו? אולי התייצעות בנוגע התאמת שירות או חבילת אחסון אתרים או אחסון וורדפרס? איזה סוג חבילה ואיזו חבילה מתאימה עבור הפרוייקט שלכם? או אולי צריכים עזרה בשדרוג השירות? צוות המכירות שלנו עומד כאן לרשותכם לכל שאלה או יעוץ בנושא זה.

התחל צאט שלח אימייל צלצל
מחלקת תמיכה

צוות תמיכה טכנית

כדי לתת מענה עבורכם הלקוחות עבור נושאים טכניים(תמיכה טכנית), הצוות שלנו עומד לרשותכם במסגרת שעות וימי הפעילות עם זמן תגובה מהמהירים בתחום. לשאלות או בעיות נפוצות אנו מציעים הדרכות, מדריכים, וטיפים רבים המכסים כמעט כל היבט הקשור לנושא התמיכה שלנו.

פתח כרטיס מדריכים
מחלקת פיננסים וחיובים

פיננסים וחיובים

יש לך שאלה הקשורה לחיובים? כמו שינוי מחזור חיוב, הבנת עלויות השירותים או נושאים פננסים כמו הבנה כיצד למצוא את חשבוניות המס קבלה אשר נשלחות אליכם? הצוות שלנו יוכל להדריך וללוות אותכם בתהליך או להדריך אתכם בהתאם לנושא.

שלח אימייל
מחלקת דומיינים

דומיינים

יש לכם שאלות הנוגעות לדומיין? רוצים לרשום דומיין איתנו? יש לכם שאלה בנוגע לניהול דומיין או חידושו לדומיין הנרשם דרכנו? או זקוקים בסיוע בעדכון DNS עבור דומיין שרכשתם לכיוון אל הDNS שלנו? תוכלו לפנות אל מחלקת דומיינים לסיוע.

פתח כרטיס

צור קשר ואנו נענה לכם בהקדם!