מדיניות פרטיות / תקנון

תנאי תקנון (מדיניות פרטיות) אלו יחולו על כל שימוש ו/או רכישה של שירותינו שתתבצע באתר ו/או בכל דרך אחרת. הגלישה באתר ו/או הרכישה באמצעותו ו/או בכל אמצעי אחר של שירותי החברה וכן כל שימוש אחר באתר, מהווה אישור והסכמה של הגולש ו/או הלקוח ו/או הרוכש לתנאי מדיניות הפרטיות (להלן "תקנון"), אשר באים להוסיף על המפורט בתנאי שימוש והשירות באתר שלנו

מידע שאנו אוספים

אנחנו אוספים את פרטי המידע כדי לתת לך את השירותים ואת היכולת לבצע פעולות המתוארות בהמשך. המידע יכול להינתן על ידך בעת ההרשמה או להתקבל בצורה אוטומטית דרך התקשרות איתנו(רכישה של אחד השירותים הנמכרים על ידי MyHost - אחסון ובניית אתרים), ונתונים אישיים ועוגיות(cookies).

במסגרת השימוש או רכישה של אחד השירותים השונים שלנו, יתבקש הלקוח לספק פרטים אישיים כגון שם מלא, מספר טלפון, כתובת דוא"ל, כתובת מגורים, פרטי אשראי וכדומה (להלן: "מידע אישי" ו/או "פרטים אישיים"). לקוח שיקליד את פרטיו כאמור, נותן בזאת את הסכמתו להישמר במאגר המידע שמתנהל באתר לדוגמה אזור הלקוחות ו/או פורטל הלקוחות.

בשים לב, במהלך שימוש באתר יתכן וייאסף מידע אודות הגולש, הרגלי גלישתו באתר וכן שירותים ומוצרים שנרכשו על ידו, עמודים בהם ביקר ו/או גלש, רישום לאחד מהשירותים המוצגים באתר, כתובת הip של הגולש, סוג הדפדפן שבו הוא משתמש ומידע סטטיסטי נוסף או כל נתונים הנאספים דרך השירות של גוגל אנליטקס (google analytics).

אין כל חובה חוקית או אחרת המחייבת את הלקוח למסור כל מידע ולגלוש באתר, אולם בעצם גלישתו באתר הינו מסכים לאיסוף המידע בכפוף לשימוש בו לפי הוראות מדיניות פרטיות זו. יודגש, כי יתכן ולגבי גישה לאזורים מסוימים לא יוכל לגלוש (לגשת) באתר ולהנות משירותים אלה ללא העברת מידע הנדרש.

שימוש במידע

מידע אישי ומידע של חשבון רשום - המידע האישי ומידע על החשבון שלך נשמרים לצורך חיוב ולצורך נתינת שירות ותמיכה ללקוחותינו. אנחנו לומדים מהמידע הזה לגבי הצרכים של לקוחותינו. כגון, אילו מוצרים או שירותים אנו נציע להם לפי צרכיהם. 

אנחנו נוקטים בכל האמצעים כדי למנוע גישה למידע שלכם ללא אישור. כמו כן, נוכל לבקש ממך למלא פרטים נוספים לגבי זהותך במידה ותרצה להשיג מידע על חשבונך. MyHost - אחסון ובניית אתרים יכולה גם להשתמש במידע אישי או במידע בחשבונך כדי לשלוח לך לכתובת המייל הרשום בחשבונך, או כדי ליצור קשר בנוגע למוצרים או שירותים אחרים.

קבצי לוגים (קבצי יומן)- מתבצע מעקב על כתובות ip כדי לזהות ולשפר את השירות, לנהל את האתר שלנו ואת השרתים, לעקוב אחרי כניסות ולאסוף מידע דמוגרפי רחב. יכול להיות מצב שבו מידע אישי של לקוח יכול להיות גם בקבצי יומן (לוגים) בעקבות פעולות רגילות של כתובות ip ודפדוף באתרינו.

חשיפת מידע

אנחנו לא נשתף חברות צד שלישי במידע האישי שלכם ללא אישור ממך חוץ מאשר כפי שתואר במדיניות הפרטיות הזאת. אנחנו לא מוכרים מידע אישי לחברות צד שלישי.

רישום דומיינים - לפי תקנות ICANN (אחראי לרישום דומייניים העולמי) או חברות רישום שונות, פרטי ההתקשרות שהינך מספק בעת רישום דומיין (Domain name registration) יכול להיות פתוח לציבור דרך חיפוש WHOIS. מידע של WHOIS הוא מסד נתונים הפתוח לקהל הרחב שנותן את שמות הדומיינים ופרטי הרישום של הדומיין. הוא גם מראה את השרתים של הדומיין ותאריך רישום ותוקף. המידע שהינך נותן בזמן הרישום מאוחסן על ידינו או דרך חברת צד שלישי וניתן לראות אותו דרך מסד הנתונים של WHOIS. לפעמים לקוחות יכולים לקבל פניות מאנשים שחיפשו ב- WHOIS. פניות כמו ספאם (דואר זבל) שמגיעות מהמקורות האלו אינן מגיעות מMyHost ואין לנו שליטה על המידע ב- WHOIS. בנוסף לכך, בהמשך לחוקי ICANN מחוייבת לתת למידע WHOIS להיות נגיש לכל גוף שלישי שדורש לצפות במידע. ICANN מאפשר ליחידים להסתיר (דרך המערכת של ניהול חשבון, ניהול דומיין, או שירות דומה) את המידע של WHOIS שלהם לציבור הרחב. בשים לב, לפי תקנות ICANN יש להם את האפשרות לבדוק את אימות בעל הדומיין על מנת לוודא שמדובר באדם המזין פרטי התקשרות אמיתיים, ויכולים להשעות את שם המתחם ברשותך במידה ולא אישרת את פרטי WHOIS בעת רישום הדומיין.

ספקי השירות - אנחנו יכולים להעביר את המידע האישי או נתונים על חשבונך לחברות צד שלישי אשר עוזרות לנו לספק את השירות או נותנות את השירות באופן ישיר עבורך. המידע האישי שלך או נתונים על חשבונך יכולים להיות שמורים ובשימוש על ידי הגוף השלישי נותן שירות שנמצא בכל מדינה אחרת. נותני השירות שלנו מקבלים את המידע הזה לצורך טיפול ופעולות שונות, אך אין להם אישור מאיתנו לעשות שימוש ו/או להעביר הלאה מידע אישי שלך לצורך שיווק או כל סיבה אחרת.

רשויות החוק ומקרים מיוחדים - אנחנו משתפים פעולה עם רשויות המדינה כדי לשמור על החוק. אנחנו נספק מידע על משתמשים במידה ונתבקש לעשות זאת על ידי רשויות המדינה או החוק רק וכאשר אנחנו נרגיש שזו חובתינו לעשות זאת, אלא אם כן, מדובר בצו משפטי שכן מדובר בחובתינו החוקית לחשוף את המידע האישי הנמצא אצלנו. אנחנו ניתן מידע לצורך זיהוי, יצירת קשר או פעילות חוקית נגד מי שמאיים עלינו, על טיב השירותים שלנו או פגיעה בלקוחותינו. 

מיזוג, מכירה או כל העברת בעלות אחרת - במידה וחברת MyHost - אחסון ובניית אתרים תהיה מעורבת במיזוג, מכירה או כל העברת בעלות אחרת של חלק או כל נכסיה, אתה תקבל עדכון בדואר אלקטרוני או בהודעה באתר שלנו. בכל הנוגע לשינוי הבעלות או שימוש במידע האישי שלך וכן בנוגע לכל האפשרויות שיש לך באשר למידע האישי שלך.

זכויות, עדכון והסרה

עדכון ועריכת פרטים אישיים - במידה והמידע האישי איתו הנך רשום משתנה או שגוי, הינך יכול לעדכן או לתקן זאת דרך האזור הלקוחות שלנו, או דרך פנייה דרך המייל שלנו.

שמירת מידע - אנחנו נשמור על המידע שלך לאורך כל התקופה שבה MyHost מספקת לך את השירותים אותם רכשת באתרינו, ובנוסף לכך על מנת לפתור מחלוקות ולאכוף את ההסכמים שלנו לרבות תנאי שימוש או על מנת לתת שירות.

מחיקת משתמש - במידה ותרצה שאנו נמחק את כלל המידע האישי שלך הנמצא במאגר הנתונים שלנו, תוכל לעשות זאת על ידי פתיחת כרטיס באזור הלקוחות שלנו(פורטל הלקוחות).

אבטחת מידע - חברת MyHost - אחסון ובניית אתרים עושה שימוש במספר של פעולות טכניות לשמירת הביטחון והמידע למניעת אובדן, למניעת שימוש לרעה, ולמניעת שינוי או העברת מידע ללא הרשות שלנו. פעולות אלו כוללות פעולות טכנולוגיות , פיזיות ומנהלתיות כדי לשמר את כל המידע שנאסף באינטרנט. כל מידע רגיש נאסף בשרת האתר הינו מאובטח. כשאנחנו מבקשים מידע אישי או פרטי תשלום מלקוחותינו (לרבות פרטי כרטיסי אשראי) נתונים אלו מוגנים על ידי שימוש בפרוטוקול הצפנה מסוג SSL . אנחנו נוקטים בכל פעולות הביטחון המקובלות כדי לשמור על כל מידע אישי שניתן לנו, גם בזמן מעבר הנתונים וגם לאחר קבלתם. יודגש, כי כל העברת מידע באינטרנט או כל צורה של אחסון נתונים אינו בטוח במאת האחוזים. לכן, אין אנו יכולים להבטיח ביטחון מלא. אם יש לכם שאלות בנוגע לאבטחת המידע של השירותים שלנו, תוכלו ליצור איתנו קשר בכרטיס בפורטל הלקוחות או דרך המייל שלנו(support@myhost.co.il).

שינויים למדיניות (תקנון ו/או מדיניות פרטיות)

אנחנו שומרים לעצמינו את הזכות לבצע שינויים לתקן או לשנות את מדיניות הפרטיות זאת בכל זמן וצורה. במידה ונשנה משמעותית את צורת איסוף המידע, תעודכן בהודעה באתרינו למשך 14 יום או באמצעות דואר האלקטרוני, בהתאם לשיקוליה של MyHost. בנוסף לכל האפשרויות שלך לגבי מידע אישי שלך. אנחנו ממליצים לך מידי פעם לעבור על דף זה כדי להתעדכן במידע עדכני לגבי פעילות מדיניות הפרטיות (התקנון) שלנו.