מדריך לאחסון אתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים

ע"י Dean, פורסם 09/07/2021

מי היא חברת אחסון אתרים הכי טובה עבור לעסקים קטנים? יזמים רבים המבקשים לענות על שאלה זו מוצאים שזה תלוי בסוג העסק שהם מנהלים.
במאמר זה נבחן את התכונות שאתה יכול לצפות בתוכנית אחסון אתרים ללא קשר לסוג העסק שאתה נמצא בו. ואז נעזור לך לצמצם את קריטריוני הבחירה שלך על ידי בחינה של ארבעה סוגים של עסקים וסוגיהם. ובחירת שירות אירוח אתרים המתאים ביותר לכל אחד.

ארבעת העמודי היסוד של אחסון אתרים מצויין

נתחיל בבדיקת ארבעת הגורמים החשובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון בבחירת תוכנית אחסון אתרים.

אחסון אתרים מהיר

אחסון אתרים מהיר

זמן טעינה מהיר של עמודים חיוני לחוויית משתמש חיובית. אם האתר שלך נטען לאט המשתמשים ימשיכו הלאה, מה שאומר אובדן רווחים. לביצועי אתרים יש גם השפעה רבה על קידום אתרים. האלגוריתם של גוגל מעניש אתרים שנטענים באיטיות רבה, ומוריד את דירוגם בתוצאות החיפוש.

אחסון אתרים מצוין משתמש בשרתי מהירים ומנוהלים בקפידה, מה שהופך את מהירות האתר וזמינותם בראש סדר העדיפויות. אחריות לזמן הפעלה של 99.9% הפכה לסטנדרט איכות השירות בקרב ספקי אחסון טובים יותר.

כאשר אתה בוחר ספק אחסון לאתר העסק הקטן שלך, ודא שהחברה משתמשת בשרתים מתקדמים וברשת העברת תוכן חזקה ובחומרה איכותית כמו שטח דיסק מבוסס NVME SSD. הספקים הטובים ביותר מציעים כמה דרגות ביצועים לבחירה, כולל אפשרות של שרת VPS (שרת וירטואלי פרטי).

קלות שימוש

קלות שימוש

ספק אחסון מעולה כולל כלים שיעזרו לכם ליצור ולנהל את האתר שלכם. אתה אמור לקבל גישה לבונה אתרים כחלק מהתוכנית שלך, והספק צריך להציע גישה להתקנה מהירה לגרסה האחרונה של וורדפרס.

ופאנל אחסון אינטואטיבי וקל לשימוש בשימוש פאנל אחסון אתרים.

אחסון אתרים זול

אחסון אתרים זול

אחסון אתרים הוא שוק רחב, המעניק לבעלי עסקים קטנים יתרון כאשר הם בוחרים מתוך מגוון של הצעות שירות במחיר שונה.

אחסון אתרים לא צריך להיות יקר אם תבחרו בתוכנית ובספק המתאים. עם שרת אחד שמריץ אתרים רבים, מודל שירותי אחסון המשותף הפך להיות סטנדרטי בכל הענף והוא הבחירה המשתלמת ביותר עבור בעלי עסקים קטנים. אחסון אתרים שיתופי מאובטח, אמין וניתן להרחבה, עם תוכניות המיועדות ליזמים מודעים לתקציב. לאחר תקופת צמיחה, צורכי האחסון משתנים, אך לספק שירות מלא יהיו אפשרויות חלופה כמו שרת VPS ותוכניות משתלמות הכוללות משאבי שרתים ייעודיים.

אבטחה

אבטחה

אתר של עסק קטן חייב להיות מאובטח כדי להגן על נתוני החברה ועל לקוחותיה. חברות אחסון איכותיות מעדיפות את האבטחה ומציעות תכונות תכניות שיעזרו לכם לצמצם משמעותית את הסיכוי לפריצת האתר שלכם.

אבטחת אתרים חיונית גם עבור SEO - אלגוריתם דירוג האתרים של גוגל מעדיף אתרי HTTPS. אנו בMyHost מציעים שימוש בתעודת SSL חינם ללא כל תוספת תשלום.

בעלי עסקים שבחרו בתוכנית אחסון אתרים שיתופית של וורדפרס יזכו לתועלת הנוספת בתכונות האבטחה החזקות של וורדפרס, בתוספת כלי אבטחה תוספים זמינים לסריקת תוכנות זדוניות, והגנה מפני התקפות.

מהו סוג האחסון אתרים הטוב ביותר עבור העסק שלך?

לעסקים שונים צרכים שונים של אחסון אתרים. לדוגמא, אם עסק קטן של שירותי שכפול מפתחות דורש אתר בסיסי עם דף נחיתה לקידום בלבד, דרישות האחסון יהיו מינימליות בהשוואה לדרישות של עסק העוסק במסחר אלקטרוני עם מאות או אלפי לקוחות.

בחלקים שלהלן נציג מערך דוגמאות כאמצעי לבדיקת אחסון אתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים. נבחן ארבעה סוגים של עסקים, תוך התמקדות בסוג האירוח המתאים ביותר לכל נישה.

אחסון אתרים שיתופי מעולה עבור אתרי תדמית

אם אתה מנהל עסק בעל אתר תדמיתי לעסק שלך, ואתה זקוק לאתר מרתק המתאר את החוויה שלך ואת העסק שלך, עם שם תחום המשקף את המקצועיות שלך. האתר שלך יהיה כלי שיווקי רב עוצמה וחלק מרכזי באספקת השירות שלך. זה המקום שבו לקוחות פוטנציאליים ילמדו על השירות שלך, והוא יתפקד כפורטל גישה לתוכן הקשור לשירות.

ספק האחסון שלך צריך להציע תוכניות הכוללות גישה לכלים להתקנת וורדפרס בקליק, גיבויים ואבטחה. ישנם מאות ערכות נושא של וורדפרס שנוצרו עבור אתרי תדמית. מצד שני, כדי להפעיל אתר לימוד אלקטרוני המשרת מאות משתמשים בו זמנית, יהיה צורך בשרת VPS.

אחסון אתרים עבור חנות אינטרנטית לעסקים קטנים

אחסון אתרים עבור חנות אינטרנטית לעסקים קטנים

לבעל עסק העוסק במסחר אלקטרוני, כגון חנות נעליים, יש דרישות אחסון מיוחדות. לא רק האתר ישחק תפקיד מרכזי בשיווק, אלא שהוא גם יתמוך בפונקציה העסקית העיקרית - מכירת מוצרים. מאמצי שיווק יובילו לקוחות ממדיה חברתית ומודעות מקוונות לדף נחיתה מרתק, והשלב הבא הוא המרה.

עבור חנות מקוונת, ייתכן שתוכנית האחסון השיתופית הבסיסית ביותר לא תספיק. עליכם לבחור תוכנית אירוח משותפת עליונה או בינונית המותאמת יותר עבור מסחר אלקטרוני. אחסון וורדפרס יהיה בחירה מצוינת.

עם תוכנית אירוח נכונה, יזם יכול בקלות ליצור אתר מסחר אלקטרוני המציג את המוצרים שלהם בצורה הטובה ביותר ומקל על הלקוחות לקנות.

אחסון אתרים הטוב ביותר לצלמים

אחסון אתרים הטוב ביותר לצלמים

לעסק צילום דרישות אחסון רחבות יותר, עם דרישות שטח אחסון ורוחב פס גדול יותר מהרגיל, בתוספת הצורך למכור עבודה באינטרנט.

בעלי עסקים בצילום צריכים לחפש תוכנית אחסון אתרים עם ביצועים גבוהים המבוסס שטח דיסק NVME SSD, רוחב פס ללא הגבלה ותמיכה בפונקציונליות מסחר אלקטרוני. אחסון הוורדפרס שלנו מתאים מאוד לצלמים בשל שטח דיסק מבוסס NVME SSD אשר מהיר מאוד, ובעל רוחב פס רחב מאוד.

אחסון אתרים מעולה עבור עורכי דין

אחסון אתרים מעולה עבור עורכי דין

האם עסק של משרד עורכי דין צריך בכלל אתר? כן. האינטרנט הוא איך אנשים מוצאים שירותים, כולל אלה שמוצעים על ידי עורכי דין. אתר מעניק לעסקים נוכחות מקוונת עם שם דומיין מקצועי.

תוכנית אחסון אתרים בסיסית כנראה תספיק לעסק קטן שלא מוכר שום דבר ברשת.

כאשר הספק שלך מציע כלים לבניית האתר שלך כמו התקנת וורדפרס מהירה, וגישה לגמישות העיצוב שמגיעה עם שימוש בוורדפרס, קל ליצור אתר מעולה בן מס' עמודים העונה על כל צרכי השיווק שלך. בשל משאב השרתים המינימלי הנדרש, בעל עסק של משרד עורכי דין יכול לנצל את תוכנית אחסון הוורדפרס במחיר הנמוך ביותר של הספק ועדיין ליצור נוכחות מקוונת מקצועית כדי להרחיב את קהל לקוחותיהם.

חפש אחסון אתרים מעולה במחיר המשתלם ביותר

אנו מקווים שמבט מהיר זה על אירוח אתרים לעסקים קטנים יעזור לך לבחור בחירה מושכלת בבחירת ספק אחסון אתרים. יש תכונות שאתה יכול לצפות מכל ספק, אך כמה תוכניות אחסון אתרים בולטות בהיותן מקיפות מבלי לקרוע את הכיס במיוחד עבור עסקים קטנים. זה סוג השירות שאתה צריך לחפש.

בסופו של דבר, בחירת אירוח אתרים הטוב ביותר לעסקים קטנים תלויה בעסק בו אתה נמצא, אך זמינותן של תכניות אחסון בעלות נמוכה ומלאה פירושה שתוכל למצוא את הפיתרון המושלם עבור העסק שלך.