10 טיפים לאחסון אתרים לחנות

ע"י Dean, פורסם 08/09/2018

כולנו יודעים עד כמה חשוב למצוא את חברת אחסון לאתר האינטרנט הנכון. עם זאת, זה אפילו יותר חשוב כאשר אתה מפעיל עסק מסחר אלקטרוני. אתר האינטרנט שלך צריך להיות זמין בכל דרך בכל עת. אתה מתעסק בנתונים ובציפיות של הלקוחות. העסק שלך יסבול אם תאכזב אותם. כאשר אתה מתחיל עסק מסחר אלקטרוני, תדאג שאתה בוחר את חברת האחסון הנכונה.

1 - מהירות

הלקוחות שלך לא יחכו זמן רב עבור שהאתר שלך יטען. אם האתר איטי הם עלולים לנטוש את האתר שלך וללכת לאתר של המתחרים. מהירות הטעינה של האתר יכולה להשפיע גם על המיקום של בדירוג החיפוש של גוגל. לכן האינטרס שלך הוא לוודא שהאתר שלך נטען במהירות המקסימלית האפשרית. לכן אל תהסס לשאול את ספק האחסון שלך אם הם יכולים לתת לך תקופת התנסות בשירות האחסון שלהם.

2 - אבטחה

כאשר אתה מפעיל עסק למסחר אלקטרוני, אתם תבואו במגע עם הרבה נתונים של לקוחות כמו שמות, כתובות ואפילו פרטי כרטיסי אשראי. 

ודא כי ספק האחסון שלך תומך בSSL. המעניק את הסמכות והבטחון ללקוחות שלך ותומך בהצפנת נתוני הלקוחות שלך.

3 - Uptime

Uptime, או את משך הזמן של האתר שלך פועל בחודש, הוא חיוני להפעלה חלקה של העסק מסחר אלקטרוני. כל השבתה באתר שלך עלולה להשפיע על ההכנסות והרווחיות שלך.

ודא כי חברת האחסון שלך מבטיחה uptime של לפחות 99.9% של לחודש.

4 - תמיכה

רמה טובה של תמיכה טכנית חיוני עבור אתר האינטרנט שלך. כאמור לעיל, אם האתר שלך יורד או חווה בעיות, זה יכול ברצינות להשפיע על העסק שלך. אתה זקוק לעזרה מיידית.

5 - מחיר

עם אחסון אתרים, אתה מקבל את החבילה שאתה משלם עליה. חשוב למצוא ספק אחסון איכותי שלא יקרע את הכיס שלך. במיוחד בתחילת הדרך שההכנסות צפויות להיות נמוכות. לכן חשוב למצוא ספק אחסון אתרים איכותי אמין וזול. 

אנו בMyHost מציעים מגוון חבילות אחסון אתרים מהירים במיוחד על גבי כונני SSD טהורים וחומרה איכותית.

מתלבט? אין למה! אנו מציעים חודש התנסות חינם וללא כל התחייבות!

6 - אפשרויות שדרוג

יום אחד העסק שלך למסחר אלקטרוני יהפוך מוצלח לגדול. בעוד שירות אירוח שלך עשוי להיות מעולה עכשיו, האם זה יהיה בסדר בעוד 5 שנים? ודא חבילת אירוח שלך מאפשרת לך להשתדרג

7 - קלות שימוש

אתה תהיה עסוק עם הלקוחות. אתה לא רוצה שהלקוחות שלך לא יבינו כלום מהאתר וחווית המשתמש תהיה לא ברורה. לכן חשוב לבנות את אתר האינטרנט שלך באופן ברור ויעיל עבור הלקוחות שלך.

8 - תאימות

ודא שחבילת האחסון מתאימה לכל דרישות של מערכת התוכנה שאתה צריך לאתר שלך.

9 - תכונות

ודא כי מארח אתר  האינטרנט שלך מספק לך תכונות נוספות כדי לסייע בהפעלת העסק שלך מסחר אלקטרוני. גיבויים אוטומטיים חיוניים אם משהו משתבש עם האתר שלך, אנו בMyHost מציעים בכל חבילות אחסון האתרים שלנו גיבויים יומיים אוטומטיים.

10 - ביקורות טובות

בדיקת ביקורות של מארח פוטנציאלי היא אחת הדרכים הטובות ביותר להעריך עד כמה הם טובים. בדוק באינטרנט עבור ביקורות של האינטרנט המארחים ולראות מה אנשים אומרים. אם לקוחות מתלוננים על תמיכה ירודה, מהירויות איטיות, רמות uptime נמוכות ועוד, אולי כדאי לחפש חברת אחסון אחרת.

אנו במייהוסט מצטיינים בשירות ובתמיכה ללקוחותינו. אל תשאלו אותנו. תשאלו אותם.