מה זה אחסון אתרים ירוק?

ע"י Liel, פורסם 26/01/2021

עם המודעות הגוברת סביב ההתחממות הגלובלית, הטכנולוגיה הירוקה הייתה נושא חשוב ומדובר רבות בשנים האחרונות. כמות האנרגיה הדרושה לשמירה על הפעלת חוות שרתים של אחסון אתרים לרוב גודלת. זו הסיבה שאחסון אתרים ירוק הוא נושא חשוב לנו ולסביבה.
אחסון אתרים ירוק בדרך כלל יוזם לריסון הבעיה האקולוגית של התעשייה. עם זאת, בחירת הספק המתאים יכולה להיות מעט מסובכת. ככל שאכפת לך מהסביבה, אתה יכול בקלות להתבלבל לגבי התכונות החשובות ביותר כשמדובר באחסון אתרים ירוק.

במאמר זה נדבר על מה זה אחסון אתרים ירוק ומדוע זה חשוב. לאחר מכן נראה לך את התכונות החשובות ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת אירוח אתרים ירוק(ידידותי לסביבה).

מה זה אחסון אתרים ירוק?

כיצד אחסון אתרים ירוק משפיע על הסביבה והטבע

כשאתה רוכש אחסון אתרים, באופן טבעי זה דורש אנרגיה(חשמל) כדי לספק את השירות(להפעיל את השרתים). כדי לספק אחסון אתרים הספקים צריכים להסתמך על שרתים. השרתים עובדים מסביב לשעון.

כמובן ששרתים מייצרים חום, רק בחלק גדול בהרבה. לכן, בהתחשב בכך שהם עובדים 24/7 ומבצעים פעולות כבדות ברוב המקרים, שרתי אחסון אתרים דורשים גם מערכות קירור חזקות מאוד.

למעשה, מרכזי הנתונים הם צרכן מרכזי של חשמל ברחבי העולם. לא רק שרתי אחסון זקוקים לחשמל, אלא שמערכות הקירור שלהם גם כן באותה מידה. חוות שרתים משתמשים בשיעור בכ -205 שעות טרוואט חשמל (TWh) בשנה. זה אמור אף לעלות כאשר התחזיות מנבאות מכסות צריכת אנרגיה ICT יכולות לעבור מ -1% מביקוש החשמל העולמי לגובה של 21% בתרחיש במקרה הגרוע ביותר.

עם ביקוש כה גדול לחשמל, ברור שייצור כמות זו של כוח עם דלקים מאובנים שאינם מתחדשים, בהחלט יהווה איום עצום על הסביבה שלנו. זו הסיבה שכל ספקשירותי אחסון אתרים וצרכנים צריכים לספק בעדיפות עליונה אחסון אתרים ירוק.

למה חשוב לתמוך באחסון אתרים ירוק

אחסון אתרים ירוק הוא פשוט כל סוג של אחסון אינטרנט המסתמך על טכנולוגיות ויוזמות ידידותיות ע"י שימוש באנרגיה ירוקה לסביבה להפחתת ההשפעה שיש לתעשייה על כדור הארץ שלנו. למרות שקשה לייצר כוח לחוות שרתים.

כרגע, המוקד העיקרי של אחסון אתרים ירוק הוא לפצות על הפצת גז פחמן של התעשייה לאוויר.

עם זאת, חשוב לציין כי גם חברות אחסון אתרי אינטרנט הגדולים ביותר בעולם תופסים רק חלקים קטנים מאוד של מרכזי נתונים. לכן, כמעט בלתי אפשרי עבורם להכתיב כיצד מרכזי נתונים אלה צריכים לייצר את האנרגיה שלהם. במילים אחרות, חברות אחסון אתרים צריכות לתרום לבריאות הסביבה באמצעים אחרים.

אך אנו ב - MyHost אחסון אתרים, החלטנו לעבוד עם ספקי שרתים אשר האנרגיה שלהם ירוקה, ועובדת על ידי אנרגיה מתחדשת, כמו מים או רוח.

סיכום

אין ספק, מספר רב של חברות שם טוענים כי הם אוהבים את הסביבה. עם זאת, כמשתמש מחפש לתרום לסביבה ולכוכב שלנו, הוא יכול לעשות זאת בקלות ע"י אחסון האתר שלו בחברת אחסון אתרים המשתמשים בשרתים המאוחסנים בחוות שרתים ירוקה כמו אצלו בMyHost.