מה ההבדל בין אחסון ריסלר לבין תוכנית שותפים בשירותי אחסון אתרים?

אם הסתובבת באינטרנט, רוב הסיכויים שאולי שמעת על תוכניות משווקים ושותפים אצל חברות אחסון כאלו או אחרות. ואין ספק בכך, כשעושים זאת נכון, אתה יכול להרוויח כסף מהצד מהמיזמים האלה.
בעוד שלשני המושגים יש אותן מטרות ומרכיבי ליבה, הביצוע או הדינמיקה של השניים שונים לחלוטין. כריסלר, אתה מוכר מוצר או שירות תחת שם המותג שלך. כשותף, אתה שולח לידים או הזדמנויות עסקיות למותג אחר עבור סיכוי להרוויח עמלה.

למה שלא נחקור את המושגים האלה קצת יותר לעומק?

אז מה באמת ההבדל בין אחסון ריסלר לבין תוכנית שותפים בשירותי אחסון אתרים?

פאנל WHM ממשק ניהול לריסלרים וניהול שרתים

מה זה תוכנית שותפים?

אם מכירה כריסלר, ולספק תמיכה ללקוחות, ולנהל את הלקוחות נשמעת לך יותר מדי עבודה, אולי תרצה לנסות להיות שותף. בעוד שאתה משווק מאפשר לך לנהל עסק משלך, בתור שותף אתה בעצם עובד כנציג מכירות של ספק אחסון האתרים שאליו אתה קשור.

איך הופכים לשותפים? הצטרף לרשת שותפים של הנישה שבה תרצה להיות. יינתן לך קישור ייחודי רק בשבילך עם קוד מעקב להטמעה באתר שלך, בתוכן וכו'.

כאשר מישהו לוחץ על קישור השותפים שלך ומבצע רכישה, אתה מבצע עמלה. תוכניות שותפים עובדות כי הן בדרך כלל מעמידות את כל השחקנים המעורבים במצב של win-win.

זוהי דרך מצוינת לעסקים להשיג זרימה קבועה של לידים ומכירות ובו בזמן לאפשר לעסקים קטנים יותר להרוויח מהמכירות הללו.

רוצים להפוך לחלק מתוכנית השותפים שלנו במייהוסט? לפרטים קריאו את המאמר - תוכנית שותפים לאחסון אתרים

יתרונות וחסרונות של תוכנית שותפים

עם תוכנית שותפים, איך אתה מרוויח הוא די ברור ופשוט. באמצעות ההמולה הצדדית הזו, אתה יכול להרוויח הכנסה פסיבית וזה די קל להתחיל. גם לא יהיו לך הרבה אחריות, אז זה פחות עבודה מאשר להיות ריסלר ובעל פחות ידע טכני, שכן התמיכה שמסופקת ללקוחות אשר הפנתם היא באחריותינו.

אבל כמובן, בהיותך רק שותף, אתה מרוויח רק על עמלה, שלמען האמת, לא יכולה להיות הרבה בהתאם למוצרים או לשירותים שאליהם אתה מקשר. המכירות כאן גם אינן מובטחות.

מה זה אחסון ריסלר?

ריסלר, כפי שהשם מרמז, הוא מישהו שרוכש מוצרים (בדרך כלל בכמויות גדולות) או מציע שירותים שאינם שלהם במקור, מתוך כוונה למכור אותם למאגר הלקוחות שלו.
במובן הבסיסי ביותר שלו, אתה רוכש את המוצרים או השירותים במחיר נמוך יותר מהעסק המקורי ומוכר אותם עם סימון כדי להשיג רווח. למרות שכל אחד יכול להיות משווק של כל מוצר או שירות, בניית הרשת שלך כדי להשיג רווח משמעותי באמצעות שיטה זו עשויה לקחת זמן והרבה דיבורים על מכירה. מציאת מקור מצוין למה שאתה מוכר מחדש היא גם יתרון עצום, במיוחד אם כבר פיתחתם יחסי עבודה טובים.

נניח שאתה רוצה להקים חברת אחסון אתרים, למשל. אתה מפרט את כל התוכניות והדברים שאתה צריך כדי להפעיל עסק הגון. אבל אז אתה מבין שתצטרך כמות גדולה של הון והרבה דברים אחרים כדי לעשות זאת.

זה המקום שבו אחסון ריסלר הגיוני.

בתוכנית אחסון ריסלר, אתה מקבל הזדמנות לקנות אחסון בכמויות גדולות. זה לא רק נותן לך הרבה מקום אחסון שאתה יכול לחלק לצרכי הלקוחות העתידיים שלך. במקביל, אתה גם מקבל גישה להרבה כלים שונים שאחרת היה עולה לך הרבה יותר לרכוש בעצמך. כסטארט-אפ, זה לא אידיאלי, ובמיוחד למתחילים בתחום, שכן ציוד של השרת, ניהול השרת והתוכנות, כמו WAF או אנטיוירוס, או מערכת הפעלה או מערך גיבויים והחזקת שרתי גיבוי, לבנות מערך ניטור IN-House או לרכוש כלי חיצוני, כל אלו עולים כסף ולא מעט כלל.

כמו כן, יתרון עצום אחד בלהיות ריסלר הוא שאתה יכול למתג הכל תחת העסק שלך. זו הסיבה שתוכנית משווקים לא באמת מאלצת אותך לעשות משהו אחר לגמרי, כי הדרך לעשות עסקים היא כמעט זהה לדרך המסורתית.

יתרונות וחסרונות של אחסון ריסלר

עם אחסון ריסלר, עלויות ההפעלה שלך נמוכות יחסית, מכיוון שאינך צריך להשקיע ברוב הדברים שאחרת היית צריך כדי להוציא אותו לדרך. כריסלר, אתה לא דואג בדברים כמו ייצור. כל מה שאתה צריך לחשוב עליו הוא איך להשיג זרימה קבועה של לקוחות והזמנות.
מכירה חוזרת אמורה גם להקל על הצמיחה בעסק שלך. אתה יכול לשמור על זרימה עקבית של מוצרים ושירותים, כל עוד המקור שלך לא נתקל בבעיות בעצמו.

עם זאת, כמה חסרונות כשמדובר במכירה חוזרת הם שאין לך שליטה מוחלטת על המוצרים או השירותים שאתה עומד לספק, מכיוון שאתה לא עושה את עבודת הרגליים עבור הרבה היבטים בזרימה העסקית. כשזה מגיע לאיכות, אתה תלוי במקור שלך.

כמו כן, קיימת אפשרות שלא ניתן למכור כריסלר במחיר תחרותי. לכן, צפו שלא יהיה לכם כמות מדהימה של רווח מראש. מכירה כריסלר אולי נשמעת קלה, אבל בהתאם לרווח שאתה רוצה להרוויח, תצטרך להשקיע הרבה עבודה.

איזה מהם הכי מתאים לך?

אז איפה אתה נמצא בין הריסלרים מול השותפים? אני חושב שבינתיים ברור מה הכי מתאים לך:

אם אתה רוצה להקים עסק מסורתי, להיות בשליטה על הרווח שלך ומוכן להשקיע בעבודה, ובעל ידע טכני לספק תמיכה טכנית ללקוחותיך, אז ריסלר היא הבחירה שלך.

אם אתה לא צריך הבלאגן או רוצה הכנסה פסיבית נוספת, אז הפוך הפוך לשותף בתוכנית השותפים שלנו ב - Myhost.

אחסון ריסלר ותוכניות שותפים ב - MyHost - אחסון אתרים

עם פתרונות אחסון הריסלר שלנו שהם כמובן Whitelabel, מובטח ללקוחות שלך אתרים מהירים יותר בשרתים האיכותיים שלנו, ליהנות ממהירות גבוהה, שיעורי יציאה נמוכים מאוד ושיעורי המרה גבוהים. כמו כן, אתה תהיה מגובה על ידי צוות תמיכה טכנית שלנו.

וכן, אנו מציעים גם תוכנית שותפים שבה מובטח לך להרוויח עמלה בכל פעם שאתה שולח לקוח אלינו. עכשיו זה מה שאנחנו מכנים מצב של win-win.

אז האם אתה רוצה להרוויח הכנסה פאסיבית, צרו קשר מול נציג מכירות עוד היום.

האם אהבתם את המאמר?

אודות המחבר Dean

שמי דין חלק מתחביביי, הם ציור, עריכת ווידיאו ובדיקות QA עבור חלק מבתי התוכנה הגדולים ביותר עבור ספקי אחסון אתרים.

שווה לקרוא

אחסון אתרים

מכתב המלצה שהתקבל על שירותי אחסון האתרים שלנו

  • Dean
  • 2 דקות

היי לכלל קהל לקוחותינו, או לקוחות פוטנציאלים אשר שוקלים להעביר את אתרם אלינו.פוסט מעט שונה מהרגיל, כפי שכולם רגילם על מאמרים המדברים על התחום האתרים או חדשות בתחום וכד' בבלוג שלנו, אך היינו...

אחסון אתרים

מה זה אחסון אתרים ירוק?

  • Liel
  • 2 דקות

עם המודעות הגוברת סביב ההתחממות הגלובלית, הטכנולוגיה הירוקה הייתה נושא חשוב ומדובר רבות בשנים האחרונות. כמות האנרגיה הדרושה לשמירה על הפעלת חוות שרתים של אחסון אתרים לרוב גודלת. זו הסיבה...

אחסון אתרים

מה התועלת באחסון אתרי מבוסס NVMe SSD

  • Dean
  • 2 דקות

רוב הסיכויים שאתה זוכר את הדיסקים של הכונן הקשיח המסתובב בתוך המחשב שלך, וייתכן ואתה משתמש בו במחשב האישי שלך. אם תנער אותו, אתה תפגע בו. אלה היו דיסקים קשיחים (כונני דיסק קשיח) - התקני אחסון...