למה עסק צריך אתר אינטרנט?

ע"י Liel, פורסם 27/12/2019

למה עסק צריך אתר אינטרנט? בניית אתר עסקי עולה זמן וכסף. אם העסק שלך הצליח בסדר בלי כזה עד כה, קל לעשות תירוצים לדחות את ההתמודדות איתו. אבל האם דחיינות זו יכולה לפגוע בך? אם אתה עדיין עם השאלה אם לבנות אתר לעסק שלך או שמה זה לא שווה את הזמן והכסף שלך, הנה כמה סימנים שהגיע הזמן לעשות את הצעד ולהתחיל לבנות את אתר האינטרנט לעסק שלך.

העסק שלך קיים

האינטרנט הוא חלק עצום מאופן בו אנשים מקבלים החלטות רכישה כיום, ולא רק כשמדובר בפריטים שתוכלו לרכוש באופן מקוון. 81% מהקונים מבצעים מחקר מקוון לפני שהם קונים משהו.

בין אם אתה מוכר מוצרים בחנות או בשירותים פיזיים, המקום הראשון אליו רוב האנשים הולכים כאשר הם מחפשים את מה שאתה מוכר הוא האינטרנט. כמה לקוחות פספסת בגלל שהעסק שלך לא נראה כשעלו ברשת לחפש את מה שאתה מוכר?

שאל את הלקוחות היכן הוא מצא את העסק שלך

אנשים מצפים לחלוטין שלכל חברה שתעסוק איתה תהיה נוכחות באינטרנט. גם אם הם כבר יודעים על החברה שלך, אתר אינטרנט הוא הדרך הקלה ביותר לחפש את הכתובת שלך לפני שהם יוצאים לחנות, או בדוק שוב את שעות הפעילות שלך כך שהם לא יוצאים ללא סיבה.

צרכנים כיום לא רוצים להרים טלפון כדי למצוא את המידע הזה, או ללכת לספרי טלפון כדי למצוא את המספר שלך לצורך העניין. אמנם אתה יכול לרשום חלק מאותם מידע באתרים כמו 144 או ברישום העסקי שלך בגוגל, אך הלקוחות מאמינים יותר שהם יכולים לסמוך על מה שהם רואים באתר העסקי שלך.

אם נשאלת על ידי לקוח אחד לפחות היכן הם יכולים למצוא אותך באינטרנט, הגיע הזמן להתחיל לעבוד על תשובה מספקת לשאלה זו.

אתה קורא על טקטיקות שיווק ברשת

אם אתה מבלה בכל זמן בקריאת מאמרים עבור יזמים ובעלי עסקים קטנים, ראית דיבורים רבים על הערך של שיווק במדיה חברתית, שיווק תוכן ו- SEO. אלה הן כל הטקטיקות שהמתחרים שלך כנראה כבר מרוויחים ממנה, אך אינך יכול אפילו לנסות עד שיהיה לך אתר לקידום.

אתה מבין שהילדים שלך לא חושבים שהעסק שלך באמת קיים

ילדים בימינו, נכון? כל חייהם באינטרנט. מבחינתם, אם זה לא מקוון, זה לא יכול להיות אמיתי. אם שמעתם אותם בפתיחת חג השנה ודנו בתיאוריית קונספירציה מסובכת הם פיתחו שאתם למעשה מרגלים והעסק שאתם טוענים שיש לכם הוא השלייה, זה כנראה אומר שהם צופים יותר מדי בטלוויזיה, אבל זה גם בהחלט פירוש הדבר שהגיע הזמן שתבנה אתר לעסק שלך.

ילדים מראים לנו לאן העתיד הולך. אם הדור הצעיר ביותר במשפחה שלך חושב שזה מוזר שלעסק שלך אין אתר, אז הגיע הזמן לשנות זאת.

אתה מבין שאתה לא רוצה להשאר מאחור

ככל שתחזיק מעמד זמן רב יותר, אתה נראה בלתי נראה ללקוחות פוטנציאליים. אפילו לקוחות בעבר עשויים לתהות אם יצאתם מעסק אם הם לא מצליחים למצוא אתר - אנשים באמת לוקחים כמובן מאליו ברגע זה שאתר הוא חלק הכרחי בעסק. אם אין לך כזה, זה נראה לא מקצועי ומשמעותו שאנשים נוטים פחות לקחת אותך ברצינות.

תפסיק להתמהמה. כבר ידעת שעד שהתחלת לקרוא את הפוסט הזה שהגיע הזמן להחזיק אתר לעסק שלך. התחייב לעשות את זה השנה כדי שהעסק שלך יוכל לשמור על הלגיטימיות שלו ואולי אפילו להגדיל את הרווחים בשנים הבאות.

מחפש לאחסן את האתר האינטרנט לעסק שלך? אל תתפשר MyHost מציעה מגוון רחב של חבילות אחסון אתרים במחירים משתלמים במיוחד!