דרופל יתרונות וחסרונות

ע"י Liel, פורסם 07/06/2019

מערכת ניהול התוכן השלישית הפופולרית ביותר, דרופל, מובחנת מהאחרים בהיותה יותר עבור מפתחים מקצועיים מאשר למתחילים. ואפילו עבור מפתחים, ללמוד כיצד להשתמש בדרופל במיוחד יכול לקחת לא מעט זמן. אבל את העבודה הנוספת שנכנסת ללמוד דרופל יכול לשלם את היכולת לבצע אתרי אינטרנט מורכבים יותר כי הם טובים יותר עבור עסקים ארגוניים או חברות המעוניינים לכלול תכונות מתקדמות באתרי האינטרנט שלהם.

זה מחסום נגישות רחבה הסביר מדוע יש לו נתח קטן יותר של השוק, עם קצת פחות מ -5% נתח שוק. אבל זה עדיין פופולרי מספיק כדי שנרשום עליו מס' פוסטים בבלוג שלנו, מה שהופך אותו לבחירה טובה עבור סוגים מסוימים של אתרי אינטרנט.

היתרונות של דרופל

דרופל יש כמה יתרונות ברורים מאשר שאר מערכות ניהול התוכן הנפוצות היום בשוק, הוא מציע אפשרויות גמישות ואפשרויות התאמה אישית יותר.

ממשק API רחב של דרופל וספרייה מקיפה של מודולים עושה את זה יותר תכליתי מאשר מערכות ניהול תוכן אחרות.  אתה יכול לפתח כמעט כל דבר שאתה רוצה בעזרת דרופל. בעוד וורדפרס וג'ומלה מאפשרות חופש והתאמה אישית של האתר שלך, הם עדיין מציגים כמה מגבלות שאינן בעיה עם דרופל.

דרופל היא הבחירה הראשונה עבור עסקים גדולים או ארגוניים וגופים ממשלתיים בין השאר משום שיש לו את האבטחה הטובה ביותר מכל האחרים. צוות האבטחה של מערכת ניהול התוכן שומר על מעקב צמוד ב- CMS ומספק עדכוני אבטחה תכופים כדי לתקן את כל הפגיעויות שנמצאו. אמנם יש לך דרכים להפוך את שתי פלטפורמות אחרות למאובטחת יותר, אם האבטחה היא בראש סדר העדיפויות של האתר שלך, דרופל מספק את האבטחה הטובה ביותר.

דרופל

ניתן לקרוא עוד בנושא בפוסט שלנו - אחסון אתרים לדרופל

יש לה קהילה טובה

בעוד הקהילה של דרופל היא לא גדולה כמו של וורדפרס או ג'ומלה, הוא מלא מפתחים מיומנים לפלטפורמה. וזה הקהילה כוללת חברות גדולות שמוכנים להשקיע כסף לשפר את פלטפורמת האתרים שלהם. קהילת דרופל היא מיומנת, מסורה ותומכת.

היא טובה עבור SEO

כמו CMS אחרים, לדרופל יש מודולים אתה יכול להוסיף המספקים את כל התכונות החשובות ביותר שאתה צריך כדי לייעל את הדפים שלך עבור מנועי החיפוש.

מותאם לנייד

דרופל מתוכננת היטב להפעלת אתרי אינטרנט ידידותיים לנייד. כל ערכות הנושא של דרופל בגרסה הנוכחית רספונסיביות. ו- Drupal משנה את גודל התמונות באופן אוטומטי בהתאם למבקרי ההתקן.

זה יותר מדרגי

דרופל מקלה על בניית האתר שלך לאורך זמן עם יותר פונקציונליות, ויש לו את הכוח לטפל בדפים נוספים ומספר גבוה יותר של מבקרים. עבור חברות שצפויות צמיחה גדולה מאוד בשנים הקרובות.

פלטפורמה טובה עבור תכונות מתקדמות

אתרים שיש להם תכונות מתקדמות כמו פלטפורמות קהילתיות או פורומים יכולים להפיק תועלת מדרופל, אשר מתאים היטב עבור אתרי אינטרנט מורכבים יותר. אבל עבור תוכניות אתר גדול ומורכב יותר, CMS מספק את מה שנדרש.

מוכן להתחיל לעבוד עם דרופל? רכוש אחסון אתרים עוד היום!

חסרונות לדרופל

עבור אתרי אינטרנט מסוימים, דרופל היא בחירה חכמה. אבל זה כמובן לא מתאים עבור כולם בגלל כמה חסרונות משמעותיים.

  1. קשה יותר להשתמש  ולנהל אותה מאשר את וורדפרס או ג'ומלה.
  2. זו הסיבה העיקרית לא להשתמש דרופל. אם קלות השימוש חשובה יותר מאשר גמישות, כפי שהיא עבור אלפי בעלי אתרים, אז דרופל לא יהיה מתאים לך. שימוש ב- Drupal דורש לעתים קרובות שכירת עזרה מקצועית, מה שאומר שלמרות ש- CMS עצמו הוא חופשי, השימוש בו יכול להיות בעל תג מחיר גבוה. ומפתחים מיומנים עם דרופל הם לא נפוצים כמו אלה שיודעים וורדפרס או ג'ומלה, כך שאתה יכול להתמודד עם חיפוש קשה יותר כאשר אתה צריך אחד.
  3. עדכונים גורמים לבעיות תאימות.
  4. שימוש במודולים רבים יכול להוביל לבעיות תאימות.