מה זה אחסון אתרים לדרופל?

ע"י Liel, פורסם 01/06/2019

החלפת לפתח אתר דרופל(Drupal)? אתה זקוק אז לאחסון אתרים המתאים לאתרי דרופל. אז מה זה אחסון אתרים לדרופל?שאתה מתחיל לבנות(לפתח) את האתר החדש שלך על גבי מערכת ניהול התוכן של דרופל, בדומה לוורדפרס, אתה בוודאי עושה מחקר כיצד לפתח את האתר עצמו, ומחפש פתרונות אירוח אתרים(אחסון אתרים) והיכן לרכוש את שם המתחם(דומיין) לאתר האינטרנט שלך.

פעולה זו נכונה וחכמה, אם הגעתם לפוסט הזה בבלוג שלנו, אנו סבורים שאתם מחפשים ספק אחסון אתרים לאתר הדרופל שלכם, עם שרת מהיר ומבוסס שטח דיסק על גבי SSD, שיתאים לאתר הדרופל שכרגע אתם מפתחים, הגעתם למקום הנכון, אתם בידיים טובות.

מהו אחסון אתרי דרופל?

אחסון אתרים שמתאים לאתרי Drupal(דרופל) היא כל חבילת אחסון אתרים המבטיחה תאימות עם מערכת ניהול התוכן של דרופל. כל מאות אלפי אתרי דרופל דורשים שרת אינטרנט ואירוח להיות נגיש למבקרים באינטרנט. דרופל מספקת את המסגרת הבסיסית לבניית אתר אינטרנט, אירוח אתרי דרופל הוא הרכיב הדרוש שהופך את האתר זמין להמונים(הגולשים).

עבור אתרים רבים המשתמשים בדרופל, בחירת חברת אירוח האתרים(אחסון האתרים) למצוא חברה אשר מספקת סביבת עבודה ושרת המתאים לעבוד עם מערכת ניהול התוכן של דרופל,

מה זה דרופל?

דרופל היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח, המפעילה מאות אלפי אתרים ברחבי האינטרנט. היא פופולרית במיוחד עבור מפתחי אתרים מקצועיים, אשר מעריכים כמה המערכת חזקה וגמישה.

אחסון אתרי דרופל(drupal)

אירוח אתרים דרופל

הליבה של דרופל - המסגרת העיקרית שהיא מספקת - מורכבת מהתכונות והפונקציות העיקריות המשותפות למערכות ניהול התוכן באופן כללי ויכולה לשמש בסיס טוב לכל סוג של אתר. אבל בעוד הליבה היא חזקה,  דרופל באמת מגדיר את עצמו בנפרד הוא אפשרויות התאמה אישית למפתחים אשר יכולים לנצל את השימוש עם מודולים של דרופל בדומה ליישומי תוספים באתרי וורדפרס. כל עוד אתה, או מישהו שאתה שוכרים, יש את הכישורים להפעיל אתר דרופל, אתה יכול לעשות כמעט כל דבר עם האתר שלך.

מהי מערכת ניהול תוכן?

כדי באמת להבין מה הוא דרופל ואם זה נכון עבור אתר האינטרנט שלך, אתה צריך להבין מה מערכת ניהול תוכן. מערכת ניהול תוכן, או CMS בקיצור, מספק מספר פונקציות חשובות לבעלי אתרים. חלק מהתכונות העיקריות המשותפות לכל מערכות ניהול התוכן כוללות:

1. ממשק אינטואיטיבי לביצוע שינויים באתר

אחת הסיבות העיקריות של אנשים ועסקים להשתמש במערכות ניהול תוכן היא כי זה חוסך ממך צורך לדעת ולהשתמש קידוד שפות כאשר אתה בונה את האתר שלך ולאחר מכן שוב בכל פעם שאתה צריך לעשות עדכון לאתר האינטרנט שלך.

עבור עסקים, זה יכול לחסוך לך את העלות של צורך לשלם מפתח בכל פעם שיש לך עדכון טקסטים או תמונות באתר.

מערכות ניהול תוכן נותנות לך את היכולת לפרסם תוכן חדש לאתר האינטרנט שלך, לשנות את הפריסה של הדפים, להוסיף מדיה ותמונות לאתר, ולנהל את התפריטים שלך, כל זה דרך ממשק הניהול של האתר.

2. ניהול תוכן וארגון אפשרויות

כפי שהשם מבהיר, סיבה גדולה אתרי אינטרנט לשימוש במערכות לניהול תכנים היא שזה עוזר לך לנהל את התוכן שלך. עבור כל אתר אינטרנט שיש בו הרבה תוכן - כולל אתרי אינטרנט ממשלתיים, אתרי אינטרנט של ארגונים, אתרי מדיה, אתרי בילוי ועסקים העוסקים בשיווק תוכן - אתה תסיים עם הרבה תכנים שונים כדי לשמור על קשר ועדכוני האתר.

מערכת ניהול תוכן מאפשרת שיתוף פעולה על פיסות תוכן, שכן אתה יכול לקבוע למי יש גישה לתוכן במערכת ומה הם יכולים לעשות עם זה (למשל, למי יש את היכולת להציג, לערוך ולתזמן פיסת תוכן). עם מערכות לניהול תוכן, אתה יכול לתזמן את התוכן מראש, מה שהופך אותו קל יותר לתכנן ולהישאר על גבי לוח תוכן. ואתה יכול בקלות לעקוב אחר אילו חלקים של תוכן הם עדיין בצורת טיוטה, אשר מתוזמנים, ואשר כבר פורסמו, אשר מסייע לך לשמור על הכל מאורגן טוב יותר.

3. ניהול חשבון והרשאות

אתרים עסקיים או מדיה בדרך כלל יש מספר גדול של אנשים, כי תצטרך רמה מסוימת של גישה לבצע שינויים ועדכונים לאתר.

מערכת ניהול תוכן מפחיתה את הסיכון שלך בכך שהיא מאפשרת לבעל האתר ולכל מנהלי מערכת שהם סומכים עליו לנהל את החשבונות המשויכים לאתר ואת רמות הגישה של כל אחד מהם.

מי צריך להשתמש דרופל?

דרופל הוא הנפוץ ביותר בשימוש על ידי חברות וארגונים כי:

  • מפתחים סופר מקצועיים ובעלי ידע נרחב בקוד
  • אנשים שחשוב להם אבטחה גבוהה ביותר
  • יש צרכים מורכבים וספציפיים

על פי רוב, עסקים קטנים או אנשים שמטרתם ליצור אתר אינטרנט בסיסי למדי יהיה טוב יותר להשתמש בוורדפרס או ג'ומלה. אבל חברות ארגוניות וגופים ממשלתיים שיש להם צרכים מתקדמים יותר ואת התקציב לשכור את הכשרון הנכון לממש את הפוטנציאל הדרופל יכול להציע ייהנו גמישות רבה יותר ברמה גבוהה יותר של אבטחה זה מספק.

היתרונות של תוכניות אחסון אתרי דרופל

בחירת CMS הטוב ביותר עבור אתר האינטרנט שלך הוא צעד חשוב חשוב בבניית אתר אינטרנט. אבל CMS אינו מספק חבילת אירוח אתרים בפני עצמו. אם תחליט להשתמש בדרופל כדי לבנות את אתר האינטרנט שלך, אתה עדיין צריך לרכוש תוכנית אחסון אתרים בנפרד.

הנה כמה סיבות טובות ללכת עם אחסון אתרים לאתרי דרופל אצל MyHost -

1. התקנת דרופל בקליק

עבודה עם דרופל דורש מיומנות, אבל התקנת אתר דרופל לחשבון אירוח אתרים שלך לא צריך להיות פעולה מורכבת מדי. תוכניות איחסון האתרים שלנו יציע התקנה בלחיצה אחת.

ייתכן שיהיה עליך לשכור מפתחים עבור כמה עדכונים אחרים ואת הפרטים שאתה רוצה עבור אתר האינטרנט שלך, אבל קישור CMS שלך אירוח אתרים התוכנית שלך הוא משהו כל אחד על הצוות שלך יהיה מסוגל באותה מידה לעשות זאת בתוך דקות עם אירוח האתרים שלנו.

2. אין עלות נוספת להוספת דרופל לחשבון אירוח אתרים שלך.

בגלל שפלטפורמת דרופל היא קוד פתוח, שזה אומר בחינם. סביר להניח שאתה משלם עבור מפתחים לבניית ותחזוק האתר, ואתה צריך לשלם עבור תוכנית אירוח אתרים. אבל עם תוכנית אירוח האתרים שלנו, אתה יכול למנוע עוד עלות כי אתה תדע בוודאות שאם תשתמש בשירותי האחסון שלנו, לא תשלם אקסטרה רק בגלל השימוש במערכת דרופל.

3. תאימות מובטחת.

אחד המטרדים הגדולים ביותר של עידן הטכנולוגיה הוא למצוא את עצמך עם שני מוצרים שאינם תואמים אחד את השני. אחרי שאתה שם כסף ומשאבים לפתח אתר אינטרנט על דרופל, אתה בהחלט לא רוצה להתמודד עם בעיות תאימות עם תוכנית אירוח האתרים שתבחר.

כאשר אתה מתחיל על ידי בחירת תוכנית אירוח אתרים המתאימה לאתרי דרופל, אז אתה יודע בביטחון מוחלט האינטרנט שלך תוכנית אירוח יעבוד היטב עם האתר הדרופל שלך.

מוכן למצוא חבילת אחסון אתרים לאתר הדרופל שלך?

אם קראת את כל הפוסט הזה בבלוג שלנו, בוודאי הבנת אנו הספק אחסון אתרים המתאים לאתר הדרופל שלך,  תוכל לבחור באחת מהתוכניות הבאות שלנו -
חבילות