תַפרִיט

חדשות

כל החדשות והעדכונים האחרונים של MyHost - אחסון ובניית אתרים

Jun
29

מיגרציה של חבילות מיני ועדכון במדיניות חבילות אחסון ריסלר על גבי whm/cpanel

בשל עליית המחירים האחרונה ומודל הרישיונות החדש של סיפאנל, לצערינו אנו לא יכולים לספק אחסון מיני או אחסון ריסלר ללא הגבלת משתמשים, בשל המדיניות ותמחור הרישיון החדש של סיפאנל, אשר השינוי רישיון ... לקריאה נוספת »

Sep
24

סודר מערכת השחרור חסימה מהשרת + כמה תקלות עיצוב

בימים האחרונים מערכת הייחודית שלנו להורדת חסימה מהשרת מידי חומת האש בשירות עצמי חוותה קשיים, הצוות שלנו סידר את התקלה בהצלחה ומעתה ניתן להוריד חסימה שוב בשירות עצמי ובמהירות. לאחר עדכון ... לקריאה נוספת »

Aug
22

IspManager עובר שעתוק

לאחר 4 שנים שאנו עובדים עם השרת IspPanel, ההארד דיסקים של השרת התחילו להכשל, חילצנו את המידע לשרת חדש והשרת הישן עבר ניתוב מחדש לשרת החדש.כל הלקוחות שנמצאים בשרת IspPanel הישן יעברו לשרת חדש עם פאנל עם ... לקריאה נוספת »

Aug
20

שירות אחסון אתרים החינמי נסגר זמנית

שלום, אנו נתנו תקופת התנסות לשירות אחסון בסיסי ביותר הנקרא אחסון אתרים חינמי. בעל שטח דיסק ותעבורה צנועים אשר מתאימים למפתחי אתרים, לצערנו לאחר כתקופת התנסות בשירות, השירות נסגר בתאריך 22.08.18 ... לקריאה נוספת »

Dec
26

שינוי מדיניות ב-MyHost

.בשבועות האחרונים הצוות שלנו פעל ללא כל הפסקה על חידושים ותוספות על מנת לתת ללקוחות שלנו סביבה טובה יותר בין השינוים -1. מערכת בלוג2. פורום תמיכה3. עמוד מצב שרתים ועדכונים שוטפיםויש עוד המון ... לקריאה נוספת »

Aug
24

אתר ופורטל חדשים! ועוד המון הפתעות

שבוע טוב,החודש האחרון היה עמוס לצוות MyHost, עלינו עם אתר חדש ופורטל לקוחות מחודש! הצוות שלנו עבד ימים ולילות בשביל לתת לכם את החוויה המקסימלית, אך זה לא כל מה שיש לנו להגיד לכם.סליקת אשראי חזרה ... לקריאה נוספת »

Aug
1

שדרוג שרת IspManager

צוות MyHost עבד עד השעות הקטנות של הלילה על מנת להציג בפניכם עדכונים חשובים!*PHP Selector - מהיום כל הלקוחות יכולים לשנות את גרסת ה - PHP שלהם מ 5.2 - 7.1! לקוחות בחבילה העסקית / פרימיום יכוליםלשנות את גרסת ה - ... לקריאה נוספת »

Jan
25

שדרוג שרת CPanel - הושלם

היי. אז שמעתם נכון הצוות שלנו עובד בשעות האחרונות ללא הפסקה על מנת תמיד לשפר ולשפר !אז בשעות האחרונות אנו עובדים על שדרוג השרת של הCPanel שלנו לשיפור ביצועים, בשעות הקרובות אתם צריכים להתחיל לראות ... לקריאה נוספת »

Jan
2

Let's Encrypt הגיע !

שבוע טוב!מקווים שהשנה האזרחית החדשה התחילה טוב!אנחנו יודעים שאצלנו היא התחילה טוב!מעכשיו לקוחות אחסון אתרים Cpanel יכולים להשתמש בLet's Encrypt חינם! החל מהחבילה הבסיסית!לקוחות בפאנל אחסון IspManager גם ... לקריאה נוספת »

Sep
29

שדרוג שרתים הושלם!

אז שלום לכל לקוחות MyHost, בשעה טובה אנו שמחים להודיע שכל הלקוחות של MyHost  עברו שידרוג לשרתי SSD, והכי חשוב? ללא השפעה על מחיר!כך שתוכלו להנות מיותר ביצועים באותה עלות!בנוסף לכך, אתם יכולים לראות ... לקריאה נוספת »

Powered by WHMCompleteSolution