מה זה קלאודלינוקס?

באחסון אתרים שיתופי, הסיבה הנפוצה ביותר עבור השבתת משתמש היא חשבון יחיד אשר מפריז בשימוש במשאבים בשרת ומשפיע על כל החשבונות האחרים אשר חולקים את אותו שרת. לעתים קרובות יותר, השימוש המופרז של חשבון אחד נובע מתוכנות זדוניות, מתוכנות מיושנות או מתוספים או מסריפטים לא מקודדים או מסודרים בצורה לא נכונה.

קלאודלינוקס בעצם יוצר סביבה וירטואלית עבור כל חשבון בודד על שרת אירוח אתרים משותף ומאפשר למנהלי מערכת של MyHost לפקח על כמות המשאבים כל חשבון יחיד יכול להשתמש. בעוד ש- MyHost אינו מגביל את השימוש בשרת של לקוחות אחסון האתרים השיתופי שלו, אם חשבון אחד מתחיל להשתמש בכמות מופרזת של משאבי שרת משותפים, Cloud Linux מדווחת למנהלי המערכת שלנו על מנת שיוכלו לפעול באופן מיידי ולהגן על לקוחות MyHost אחרים החולקים אותו שרת על מנת שלא לפגוע בביצועי השרת לכלל הלקוחות.

בתמונה רחבה, CloudLinux מאפשרת אבטחת שרת מתקדמת, יעילות שרת מוגברת ויציבות משופרת על ידי ניטור המשאבים שכל משתמש יחיד יכול לצרוך. בתור לקוח של MyHost, אתה נהנה מזמני טעינת שרת נמוכים ופחות הפרעות של שירות. אתה גם מקבל יישומון נוח בממשק ה- cPanel שלך המציג נתונים סטטיסטיים של משאבי השרת עבור החשבון שלך.

ניתן לקרוא עוד כאן - מה זה CloudLinux

לחלופין ניתן לקרוא גם באתר של קלאודלינוקס עצמם - כאן