לשפר מהירות לאתר וורדפרס עם WP Super Cache

וורדפרס מציעה דרך קלה ומהירה להגדיר ולאתר את אתר האינטרנט שלך. עם זאת, ישנן סיבות רבות מדוע אתר וורדפרס יכול להיות איטי. כמו למשל - תמונות,ערכות נושא מורכבות ומס' רב של תוספים(פלאגינים) יכול להשפיע על ביצועי אתר הוורדפרס שלך. אבל לא משנה כמה האתר שלך מהיר, תמיד צריך לשאוף לשפר את הביצועים ככל שאפשר.

צעד חשוב אחד שאתה יכול לעשות הוא התקנת תוסף מטמון, כמו WP Super Cache. אשר מאחסן באופן דינמי הודעות ודפים שנוצרו באופן דינמי כקבצים סטטיים. קבצים סטטיים אלה מוגשים לאחר מכן לגולשים, ובכך מקטינים באופן משמעותי את עומס העיבוד בשרת ומאיצים את מהירות אתר הוורדפרס שלך.

קבתיפ המאוחסנים בעזרת מטמון יוגשו עבור רוב הגולשים והקוראים של האתר שלך. 

לWP Super Cache יש מס' מצבים -

מצב מומחה - משתמשת בתכונה של Mod_rewrite של אפאצ'י על מנת להציג קבצי "סופר קאש" קבצי HTML סטטיים. מצב מומחה הוא המצב המהיר ביותר משום שHTML מהיר יותר מעיבוד קבצי PHP.

מצב פשוט - הוא ההגדרה המומלצת עבור WP Super Cache וקל יותר להגדרה ולניהול זה כמעט מהיר כמו השימוש בmod_rewrite אבל לא דורש שינויים בhtaccess.

מטמון WP-CACHE - משמש לשמירת דפים במטמון עבור משתמשים מוכרים, כלומר משתמשים רשומים ומבקרים חוזרים. מצב זה מופעל תמיד, אך ניתן להתאים אותו אישית בהתאם לצרכים שלך.

עם מעל 2 מיליון אתרים פעילים אשר משתמשים בתוסף הזה. ניתן להגיד בוודאות שהוא אמין ואיכותי, לעוד מידע לגבי התוסף ניתן לקרוא בעמוד שלו - WP Super Cache