כיצד לתקן אזהרות mixed content באתר האינטרנט שלך

כאשר אתה מגן על האתר שלך באמצעות אישור SSL, מבקרים עשויים לקבל אזהרות תוכן מעורבות מהדפדפנים שלהם, אם לא קיבלת את כל התוכן המוצג בדף שביקרת בו. בתרחיש זה, תוכן שאינו מאובטח ניתן לקריאה או סכנה, למרות שהדף עצמו מוצפן.

אזהרות אלה עשויות לעורר דאגה לאורחים, אשר עשויים לראות את האתר שלך לא בטוח. תוכל למנוע את התרחשות הבעיה על ידי הגדרת התצורה של האתר שלך, כדי להציג תוכן מאובטח בלבד.

תרחישי תוכן מעורבים

ישנם שני תרחישי "תוכן מעורב" להיות מודעים ל:

תוכן מעורב מעורב (או Scripting מעורב) - בתרחיש זה, האתר טוען קובץ Script באמצעות חיבור לא מאובטח. דפדפני אינטרנט יחסמו לחלוטין סוג זה של תוכן שעלול להיות מסוכן.

תוכן פסיבי מעורב (או תוכן תצוגה מעורב) - כאן, האתר טוען תמונה או קובץ שמע על גבי חיבור לא מאובטח. כמו התוכן הוא "פסיבי" (כלומר, לא סקריפט או הפעלה אחרת), דפדפני אינטרנט אינם מחמירים כמו עם חסימת זה. עם זאת, הוא יכול להפעיל אזהרות, ולהרוס את אמון המבקר.

מצא תוכן מעורב

ניתן למצוא בקלות איזה תוכן הוא תוכן מעורב, וכך תוכלו לתקן את הפרוטוקול באותו תוכן מעורב מhttp לhttps באמצעות האתר - 

whynopadlock

whynopadlock

מגישים את כל התוכן באמצעות HTTPS

כדי לפתור אזהרות של תוכן מעורב, ודא שכל התוכן שלך מוצג על חיבורי HTTPS. כאשר מתרחשות אזהרות, חפש ב- HTML את HTML עבור רכיבי HTTP ומחק או עבור ל- HTTPS, אם התוכן זמין באופן מאובטח. כדי לבצע את המעבר, פשוט שנה את הקישור HTTP (http://www.mydomain.com/image.png) ל- HTTPS (https://www.mydomain.com/image.png).

קטגוריות: כללי, וורדפרס