כיצד לכבות Emojis בוורדפרס

יש הרבה ביצועים אופטימיזציה לאתר אינטרנט וטוויקים אתה יכול לעשות זאת כדי לגרום לאתר הוורדפרס שלך להיטען מהר יותר. אחת מהאופטימיזציות הקלות היא להשבית את emojis מהטעינה של האתר. Emojis הם סמלים קטנים המשמשים להביע רעיונות או רגשות. בעוד הסמלים האלה הם כיפים והכל טוב ויפה, האם הם באמת הכרחיים עבור אתר הוורדפרס שלך? במיוחד אם אתה עסק, זה פשוט זמן טעינה מיותר לאתר.

כאשר וורדפרס שחררו את וורדפרס גרסה - 4.2, הם הוסיפו תמיכה ב- emojis לתוך הליבה עבור דפדפנים ישנים יותר. הבעיה הגדולה עם זה היא שהיא יוצרת בקשת HTTP נוספת באתר הוורדפרס שלך כדי לטעון את הקובץ wp-emoji-release.min.js. וזה נטען בכל עמוד דף או פוסט גם אם אין כלל סמלונים כאלו. בעוד קובץ זה הוא רק 10.5 KB, דברים כאלה מסתכמים עם הזמן ולוקחים זמן מיותר בטעינת האתר.

השבת Emojis בוורדפרס

ישנן כמה דרכים שונות להשבית Emojis בוורדפרס. אתה יכול לעשות את זה עם תוסף ללא כל תשלום ובקלות.

השבת Emojis בוורדפרס עם תוסף

הדרך הראשונה להשבית emojis היא פשוט להשתמש בתוסף בחינם בשם Disable Emojis.

תוסף זה הוא סופר קל במשקלו, רק 9 KB בשביל להיות מדויקים. נכון לכתיבה זו, יש כיום מעל 80,000 התקנות פעילות עם 5 מתוך 5 כוכבים בדירוג. הערה: אייקוני רגשות ואמוג'ים ימשיכו לפעול בדפדפנים, אשר יש להם תמיכה מובנית עבורם. תוסף זה פשוט מסיר את קובץ ה- JavaScript הנוסף המשמש להוספת תמיכה עבור emojis בדפדפנים ישנים יותר.

לאחר ההורדה, יש להפעיל את התוסף וזהו השבתתם את emojis בוורדפרס.