הסבר על Always Online של קלאודפלייר

מטמון ™ Online Online בנוי מהסורק של Always Online ™ של Cloudflare. הוא סורק לקוחות בחינם אחת ל -7 ימים, לקוחות Plus ו- Pro אחת לשלושה ימים, כאשר לקוחות Premium מדי יום. הערה: הסורק אינו מציית ל- robots.txt.

רק תוכן המאוכסן בדומיין שיש לו תמיד Online ™ מופעל יהיה במטמון במטמון Online Online ™.

Cloudflare אינו שומר במטמון כל דף באתר שלך. מטמון הוא בדרך כלל מוגבל לאתר שלך ויוצג בדרך כלל ב 1-3 דפים, ופירוש הדבר שרק חלק מהדפים באתר שלך יהיו ניתנים לצפייה אם השרת שלך יירד.

לאתרים שנוספו לאחרונה לא תהיה מטמון גדול של דפים זמינים, כלומר, Online Online ™ לא יפעל אם הוספת לאחרונה את האתר.

Cloudflare לא יוכל להציג תוכן פרטי או לטפל בשליחת טופס (POST, SSL) אם השרת שלך מושבת. שגיאה תוצג בדפי יציאה או בדפים המחייבים התחברות להצגה.

כדי להפעיל את Online Online ™, שרת האינטרנט שלך חייב להיות מחזיר פסק זמן HTTP רגיל קוד שגיאה של 502 או 504. Online Online ™ יעבוד גם כאשר הוא נתקל בבעיות יצירת קשר עם השרת שלך (שגיאות Cloudflare 521 & 523), פסק זמן (522 & 524), שגיאות SSL (525 & 526) או שגיאה לא ידועה (520). ™ Online Online לא יופעל עבור קודי תגובת HTTP אחרים, כגון 500, 503, שגיאות בחיבור מסד נתונים, שגיאות שרת פנימיות או תשובות ריקות מהשרת.

אם אתה משתמש בתכנית Cloudflare בתשלום, אנו ממליצים להתאים אישית את דפי השגיאה של Cloudflare שיוצגו כאשר תוצג האפשרות Online Online ™.

אם לאתר שלך יש שגיאת מסד נתונים (חיבור למסד הנתונים או אחרת) Online Online ™ לא יופעל, שכן שרת האינטרנט שלך עדיין זמין עדיין גם אם יש בעיות במסד הנתונים.

לאחר שמירה במטמון כותרות בא מהשרת שלך בתגובה (Cache-Control, Expires, וכו '), כי אומרים לנו לא לשמור את המשאב יבטל את רוב היכולת של המטמון Cloudflare ו Online Online ™.

אם יש לך את ארצות הברית הרשומות כמדינה בבקרת האיום שלך, הסורק של Online Online ™ לא יוכל לסרוק את האתר שלך.