תוכנית שותפים

תוכנית השותפים של MyHost - אחסון אתרים
אנו במייהוסט אחסון אתרים, מציעים תוכנית שותפים (Affiliate) עבור שירותי האחסון שלנו כמו שירותי אחסון אתרים, אחסון וורדפרס, אחסון ריסלר, ואחסון פרימיום עם הרשמה בחינם לחלוטין לתכנית השותפים ! בעזרת תוכנית השותפים שלנו, תוכלו לייצר הכנסה פאסיבית לגמרי! והחלק הכי טוב? בונוס הרשמה (:

  • הרשמה לתוכנית שותפים חינם
  • בונוס התחלה של 50 ש"ח
  • תשלום עמלות מתבצע בהעברה בנקאית
  • מנהל קשרי לקוחות אישי בוואטסאפ
התחל עכשיו

יותר הפניות שוות להכנסה פאסיבית גדולה יותר!

כל הפנייה חשובה, קבלו עמלה עבור כל מכירה או עסקה שהלקוח שהפנת מבצע איתנו לאורך זמן השירות שלו אצלנו.

קישור שותפים אישי

לאחר הרישום לתוכנית השותפים שלנו, תקבלו קישור שותפים אישי, אותו תוכלו לשתף עם לקוחותיכם על מנת לקבל את העמלה שלכם על השירות שהוא רכש/שדרג.

פוטנציאל גדילה וצמיחה להכנסות שלכם

מפתחי אתרים? מקדמי אתרים? אנשי דיגיטל? רוצים להגדיל את ההכנסות שלכם? ע"י הפניית לקוחותיכם לשירותי האחסון אתרים האיכותיים שלנו, לקוחותיכם יענו משרתים מהירים ואיכותיים, ואתם? תוכלו להגדיל את ההכנסות עבור העסק שלכם, ללא כל התעסקות רבה.

מה אתה מקבל בתוכנית השותפים של MyHost?

ע"י שימוש במערכת השותפים שלנו, תוכל להגדיל את הכנסותייך תוך כדי הספקת שירותי אחסון אתרים ואחסוני וורדפרס איכותיים ביותר, אשר תעזור לך להגדיל את הכנסותייך

מעקב מפורט אחר קליקים ומכירות

תוכנית השותפים שלנו תעניק לך גישה ללוח הבקרה לתוכנית השותפים שלנו אשר מספק מסך האינטואיטיבי וקל ביותר לניהול שבו תוכל לקבל סטטיסטיקה על מספר הקליקים על קישור השותפים שלך, כמו גם על מספר המכירות שהתבצעו ע"י הקישור שלך.

מנהל קשרי לקוחות אישי

צור קשר עם האדם הנכון בכל הנוגע לרווחים שלך! לכל שותף של מייהוסט יהיה איש קשר בלעדי - מנהל שותפים ייעודי. זה יהיה האדם שיענה על כל השאלות שלך, וייספק ייעוץ בהתאמת שירותים עבורך ועבור לקוחותיך.

בונוס התחלה כדי להניע אותך

אנו מאמינים כי קידום שירות איכותי ראוי לתגמול איכותי על מאמציך. בנוסף לעמלות שתוכל לקבל מאיתנו, אנו מספקים גם בונוס התחלה חד פעמי בסך 50 ש"ח כדי לקצר את הזמן למשיכת העמלות! כדי להראות את הערכתנו לשותפים אשר מקדמים את השירותים שלנו!

למה לקדם את שירותי אחסון אתרים של MyHost?

בעת קידום מוצרי שירותי האחסון אתרים של מייהוסט, מעניק לך שקט נפשי לך וללקוחותיך. ע"י שימוש בשרתים איכותיים, מהירים, עם אבטחה מוגברת עבור אתרי וורדפרס עבור לקוחותיך, הטבות ייחודיים עבור לקוחותיך! כמו סיוע בהאצת אתר וורדפרס, טיפים להגברת אתר וורדפרס, גישה למאגר מידע הגדול בישראל בתחום ועוד..

התאמת שירות ללקוח!

הודות למגוון הגדול של פתרונות אירוח אתרים המוצעים על ידינו, אנו ב - MyHost יכולים לענות על הדרישות של כמעט כל לקוח. מאספקת אופטימיזציה לאתרי וורדפרס, אספקת אחסון אתרים שיתופי ועד לשירותי מתכנת - הלקוחות המופנים שלך תמיד יהיו בידיים טובות!

האיכות הטובה ביותר שכסף יכול לקנות

כל תוכנית אחסון אתרים ואחסון וורדפרס שאנו מציעים עמוסה בתכונות וחורגת ממה שתג המחיר הסמלי כרוך בה ומציעים הרבה מעל הסטנדרט בשוק היום אפילו לשירותים יקרים יותר. אנו מאמינים שלכל לקוח מגיע מוצר איכותי, מבלי לרוקן את הארנק. ע"י שימוש בשרתים איכותיים מבוססי NVMe SSD, פאנל אחסון עוצמתי, התקנת וורדפרס בקליק, גיבויים ע"י Jetbackup ועוד!

עמלות גבוהות עבור הפניית לקוחות

הסתפק בלא פחות ממה שמגיע לך! תוכנית השותפים שלנו במייהוסט מציעה את אחת מהעמלות הגבוהות ביותר שתוכל לקבל עבור מכירות מתאימות של 10% מכל עסקה. מבצעים יותר מ-10 הפניות בחודש? - צור קשר עם איש הקשר שלכם אצלנו ותוכל לקבל עמלות טובות עוד יותר כדי להגדיל את ההכנסה שלך!

תמיכה טכנית איכותית ביותר

הלקוחות שלנו הם בראש סדר העדיפויות שלנו. זו הסיבה שהצוות שלנו מנוסה, וחושב מחוץ לקופסה, כולל מתן טיפים אפילו בנושאים שאינם קשורים ישירות לאחסון, שתמיד יבדוק ואם צריך יתן את התשובה הנוספת כדי לספק שירותי אחסון איכותיים ביותר.

שאלות ותשובות

שאלות שחזרות על עצמם לגבי תוכנית השותפים של מייהוסט

תוכנית השותפים שלנו במייהוסט היא הזדמנות עבור כל אדם יכול לשקול לקחת בה חלק. התוכנית מעוררת את המאמץ של השותפים שלנו לקדם את העסק שלנו עם עמלה משמעותית(עד 10%) עבור כל מכירה/עסקה שהלקוח שהפנתם אלינו ביצע עמנו עבור שירותי אחסון אתרים/אחסון וורדפרס/אחסון ריסלר/אחסון פרימיום. לכל שותף ניתן קישור שותף ייחודי שניתן לשלוח ללקוחות פוטנציאליים על ידי שיתוף הקישור במדיה החברתית או ישירות באתר קיים או אפילו בוואטסאפ. כל מבקר שילחץ על הקישור מקבל לאחר מכן קובץ Cookie ייחודי שמספר לתוכנית השותפים שלנו מי שלח את הלקוח לאתר שלנו. אם הלקוח רוכש כל אחד ממוצרי אחסון אתרים שאנו מציעים בעוד שיש לו קובץ cookie קיים המשויך לשותף שותף רשום כבר של מייהוסט, אנו נעניק עמלה שתצטבר בחשבון השותפים שלכם אצלנו.

לא, כל אחד יכול להצטרף לתוכנית השותפים שלנו בין אם הוא לקוח קיים אשר משתמש בשירותים שלנו או לא. היתרון בהצטרפות לתוכנית השותפים שלנו ובמקביל להיות לקוח עם שירות פעיל אצלנו, היא שניתנת לך אפשרות נוספת להתקזז עבור שירות אירוח אתרים שלך באמצעות העמלות שצברת(מינימום 300 ש"ח).

על מנת להצטרף לתוכנית השותפים שלנו, תצטרך להירשם לאזור האישי שלנו, ולאחר מכן תוכל להפעיל את חשבון השותפים שלך. לאחר הפעלת חשבון השותפים בחשבון האישי שלכם, תקבלו קישור שותפים ייחודי עבורכם, שאיתו תוכלו להפנות לקוחות אלינו ולצבור עמלות.

לאחר שצברת מספיק עמלות כדי לכסות את סכום העברה המינימלי של 300 ש"ח, תוכל לבקש תשלום דרך האזור האישי. זה יתריע לאיש הקשר שלך ותקבל את כל העמלות שלא שולמו עד לאותו רגע. בשלב זה, אנו תומכים רק בהעברה בנקאית עבור תשלומים עבור תוכנית השותפים שלנו. אנו נוכל לבצע תשלום עבור העמלות שצברת בתנאי שיש את סכום העברה המינימלי של 300 ש"ח, ונוכל להעביר את התשלום רק כנגד חשבונית מס קבלה/ קבלה(עבור עוסקים פטורים). לקוחות שאין ברשותם עסק קיים, יכולו לנצל את העמלות עבור השירותים שלהם אצלנו כמו חידושי שירותים(לא כולל דומיינים או שרתים וירטואליים).

אנו לא מציבים שום הגבלה למספר הלקוחות המופנים הרוכשים שירותים מהאתר שלנו. לכן, הפוטנציאל להרוויח דרך תוכנית השותפים שלנו הוא בעצם בלתי מוגבל.

סכום התשלום המינימלי הוא נכון לזמן זה 300 ש"ח.

תקופת ניכוי או המכונה גם מועד עמלה היא תקופה של 30 ימים שבה עמלות שהתקבלו נשארות במצב ממתין. במהלך תקופה זו איש הקשר שלך יאמת את הלקוח המופנה וכן יקבע אם המכירה מתאימה לעמלה. אם הלקוח המופנה יבטל את חשבון או השירות שלו עם מייהוסט עבור תקופה זו, לא תינתן עמלה.