ACCELERATED MOBILE PAGES (AMP) לוורדפרס

ע"י Dean, פורסם 08/02/2019

גלישה ניידת הפכה את הדרך העיקרית עבור רוב האנשים על מנת לגלוש באינטרנט. ככזה, כל מפתח אשר לא לוקח גישה ניידת כעדיפות ראשונית צפויה להניח ללקוחות שלהם למטה.
למרבה המזל, אם אתה חדש בפיתוח אתרי וורדפרס, יש הרבה פתרונות קלים שאתה יכול לשים במקום. אחד החשובים ביותר הוא ACCELERATED MOBILE PAGES (AMP).
במאמר זה, נבחן את AMP ומדוע הוא חשוב יותר כעת ב2019 מאשר בעבר. בנוסף, נדבר על איך ליישם אותו בתוך וורדפרס. בואו נתחיל!

מבוא ל - ACCELERATED MOBILE PAGES

בואו נתחיל עם היסודות, כדי לוודא שאנחנו על אותו דף. AMP היא יוזמה בראשות גוגל כדי לשפר את האינטרנט לגולשים בנייד. ישנם מספר משתפי פעולה אחרים המעורבים גם, כגון וורדפרס, טוויטר, LinkedIn, וכמה שותפי חדשות.

המוקד העיקרי עבור AMP הוא שיפור המהירות של טעינת דפים בניידים. אחרי הכל, זהו גורם דירוג משמעותי בחיפוש דרך הנייד. הגלישה באינטרנט באמצעות המסכים הקטנים הפך לנורמה לאחרונה, שכעת גלישה דרך הדסק טופ נהיית יותר ויותר חלק מהעבר.

כפי שאתה יכול לדמיין, כל דרך שניתן לשפר את המהירות ויעילות באתר האינטרנט שלך שווה יותר קידום ויותר גולשים פוטנציאלים. כדי לקדם שיפורים בתחומים אלה, AMP מפשיט רכיבים שאינם חיוניים מדפי אינטרנט וכולל מספר תגי HTML 'מומחים'. התוצאה היא גרסה די חשופה של אתר אינטרנט, אבל אחד ללא חששות על מהירות או רוחב פס.

מאחר שדפי AMP קטנים כל כך (מבחינת גודל הקובץ), גוגל שומרת אותם בשרתים משלהם. כל דף אינטרנט מושפע הופך לגרסה מופעלת של AMP (אשר ניתן לגשת על ידי tacking / amp על קצה של כתובת האתר) מאוחסן עד הצורך. בדרך זו, היתרונות של אתר המשתמש בAMP הוא בטעינה מהירה על מכשירים ניידים הם השג עבור כמעט כל אחד.

למה AMP עדיין חשוב ב2019

AMP כבר עשתה שינוי משמעותי וחשוב מאז הקמתה, אם כי עכשיו פחות ופחות מדברים על AMP אבל עדיין המון משתמשים בטכנולוגיה זו. עם זאת, זה לא אומר שזה יכול (או צריך) להזניח זאת.

Google עדיין משתמשת ב- AMP בקביעת בתוצאות חיפוש מסוימות. לדוגמה, דפי AMP יכולים להיות מוצגים בקרוסלות ייעודיות בחלק העליון של דפי החיפוש הרלוונטיים.

זה לבד הופך את AMP כך ששווה לחשוב על השימוש בזה. כפי שציינו קודם לכן, עם זאת, הטענה מספר אחת לשימוש בטכנולוגיה זו היא ביצועים. AMP שווה מהירות, המהווה גורם משמעותי בהשגת דירוג גבוה החיפוש. יתרה מזאת, בהתחשב בכך ש- Google עצמה עומדת מאחורי היוזמה הספציפית הזו, כל מפתח מצליח ירצה להגדיר אותה באתרי הלקוחות שלהם.

איך AMP הנוכחי לעומת הגרסה המקורית

בשלב זה, ראוי לציין כי הטכנולוגיה AMP נשאר יחסית ללא שינוי לאורך זמן. במקום זאת, השיקולים ההיקפיים שהתפתחו במשך שלוש השנים האחרונות. ההבדל העיקרי בין השחרור הראשוני של AMP לבין הגרסה של היום הוא המבוא של האינדקס הראשון הנייד.

טכנולוגיה זו הגיעה במרץ 2018, ועד כה, כמחצית מהאתרים המאופיינים ב- AMP נמצאים כעת באינדקס. עם זאת, זה עדיין רק סביב 300 מיליון אתרים, מתוך הפוטנציאל שלושה מיליארד אתרים ניידים (כרבע של האינטרנט).

באינדקס הראשון לנייד, הרובוטים של מנוע החיפוש סורקים את הגרסה לנייד של אתר במקום את גרסת שולחן העבודה. אפשרות זו האחרונה (כמובן) היתה הסטנדרט עד כה, אבל זה משתנה לאט לאט. עם זאת, רק אתרים המותאים לנייד יכולים להשתמש בAMP, אשר נותן לכולם תמריץ להתמקד בפיתוח הנייד הראשון והפוטנציאל להיות חלוץ אינדקס בAMP.

איך אתה יכול ליישם AMP על אתר וורדפרס

החדשות הטובות הן שזה פשוט מאוד כדי להתחיל לעבוד עם AMP באתר וורדפרס. הדבר הראשון שאתה רוצה לבדוק הוא תוסף AMP הרשמי של וורדפרס במאגר התוספים של וורדפרס:

כדאי לציין שהדירוגים של תוסף מסוים זה אינם גבוהים כפי שהם יכולים להיות. עם זאת, רוב הביקורות של כוכב אחד נותרו היטב לפני יותר משנה, והתוסף נמצא כעת בגרסה האמיתית הראשונה שלו (במקום בגרסת הביטא הקודמת). הוא תומך גם ארבעה נושאים ברירת המחדל מתוך התיבה, והוא משתלב היטב עם עורך הבלוק החדש של וורדפרס.

לחלופין, ייתכן שתרצה גם להסתכל על AMP for WP, במיוחד עכשיו כי הם שחררו תיקון אבטחה קריטי:

תוסף הרשמי אינו מציע הרבה בדרך של התאמה אישית, אבל AMP for WP שונה. הוא מספק שפע של כלים ליצירת אתר מאופשר AMP תוך שמירה על מיתוג הלקוח שלך. כך או כך, האפשרות פשוט להשתמש בתוסף אחד מייצג את השיפור הגדול ביותר איך מפתחים יכולים ליישם AMP באתר הוורדפרס שלך.

סיכום

יש רק שלושה דברים שהם בטוחים בחיים: מוות, מסים ובעלי אתרים שרוצים מהירויות גבוהות יותר. אנחנו לא יכולים לעזור לך עם שני הראשונים, אבל את מואצת דפי נייד (AMP) היוזמה היא דרך מצוינת לכתובת היא השלישית. למרות הטכנולוגיה עדיין לא מושלמת, הוא מציע יתרונות מספיק כדי שכמעט כל אחד אשר מפעיל אתר אינטרנט ירצו לקפוץ על הסיפון.

עבור אלה המתפתחים עבור אתרי וורדפרס, יש תוסף רשמי אתה יכול להשתמש בו כדי ליישם בקלות AMP. מה עוד, יש חלופות אתה יכול לנסות גם כן. AMP עבור WP מספק שפע של אפשרויות התאמה אישית כברירת מחדל הוא פתרון כי יותר מ -100,000 משתמשים התקינו זאת. או כלי יכול להיות משאב רב ערך עבור מפתחי וורדפרס מחפש לבנות אתרים בעלי אופטימיזציה טובה יותר.

מחפש אחסון אתרים המתאים במיוחד לאתרי וורדפרס? אנו במייהוסט בנינו בשבילכם את החבילה המושלמת! הצטרף עוד היום לחבילות אחסון וורדפרס שלנו! ותהנה מביצועי אתר סופר מהירים!