2 תוספים חלופיים לYoast SEO

בעוד Yoast SEO הוא אופציה נהדרת אם אתם מחפשים תוסף SEO למערכת ניהול התוכן וורדפרס, זה לא האלטרנטיבה הזמינה היחידה שיש. בואו ניקח מבט מהיר על שתי אפשרויות אחרות.

All In One SEO Pack

" width="850" height="250

All In One SEO Pack.

עם יותר משלושה מיליון התקנות פעילות, All In One SEO Pack הוא אחד התוספי ה - SEO הנפוצים יותר על וורדפרס (לאחר  Yoast, כמובן). יש בו מגוון תכונות בסיסיות, כגון מסירת XML Sitemap למנועי חיפוש ותמיכה של Google Analytics.

נורא קל להשתמש בא, אפילו למתחילים. ה- API המובנה מאפשר לך לחבר אותו עם תוספים וערכות נושא אחרות, ואתה יכול אפילו לשלב אותו בצורה חלקה לתוך אתרי eCommerce.

התוסף הבסיסי הוא חינם לגמרי, אך גרסת הפרו שלה מתחילה ב 68$ לשנה.

The SEO Framework

no name

The SEO Framework plugin.

אמנם לא פופולרי כמו Yoast SEO או All In One SEO Pack, The SEO Framework מציעה רבות של אותן תכונות. אלה כוללים כותרות אוטומטיות שנוצרו ואת תיאורי meta, כתובות קנוניות כדי למנוע תוכן משוכפל, ונתונים מובנים עבור מנועי חיפוש.

ההבדל העיקרי יואסט SEO הוא חלק מהתכונות החשובות ביותר, כגון אופטימיזציה של מילות מפתח, אינם כלולים ההתקנה הראשונית. במקום זאת, אתה חייב להוריד רחבות (כגון פוקוס). זה עושה את התוסף ליותר קשה להבנה למתחילים.

התוסף בסיסי הוא בחינם, אבל גרסת הפרימיום שלה מתחילה ב 59$ לשנה.

 

מה אתם חושבים על שני התוספים האלו? האם אתם משתמשים בהם? או בכלל בתוספים שונים לגמרי? ספרו לנו בתגובות!

האם אהבתם את המאמר?

אודות המחבר Liel

אני ליאל אחד מהאשפי האלמנטור הטובים בארץ, אני אסיים לכם את האתר באלמנטור לפני שתגידו "תגיד מה זה אתה מתכנת נכון, אתה יודע לפרוץ לפייסבוק?"

שווה לקרוא

תוספי וורדפרס

אלמנטור פרו מעלה מחירים?

  • Dean
  • 5 דקות

היי לכל קהל לקוחותינו, ולכלל קוראי הבלוג שלנו, במאמר זה נדבר על שינוי המחירים של אלמנטור פרו, והעלאת המחירים של אלמנטור פרו.אלמנטור הוא תוסף לבניית אתרי וורדפרס שרבים ברחבי העולם ובעיקר בישראל...

תוספי וורדפרס

התוסף אלמנטור במבצע של 25%!

  • Liel
  • 2 דקות

התוסף המוכר ואהוב על ידי מיליוני מפתחי אתרי וורדפרס בארץ ובעולם חוגג יום הולדת ויוצא במבצע(הנחה) של 25% לרכישת רישיון של אלמנטור פרו! אלמנטור הוא תוסף המיועד לאתרי וורדפרס אשר נותן כלים לבניית אתרי...

תוספי וורדפרס

2 תוספים חלופיים לYoast SEO

  • Liel
  • 1 דקות

בעוד Yoast SEO הוא אופציה נהדרת אם אתם מחפשים תוסף SEO למערכת ניהול התוכן וורדפרס, זה לא האלטרנטיבה הזמינה היחידה שיש. בואו ניקח מבט מהיר על שתי אפשרויות אחרות.All In One SEO PackAll In One SEO Pack.עם יותר משלושה...