תעודת SSL חינם!?!

ע"י Dean, פורסם 25/05/2018

תעודת SSL חינם!?! יש דבר כזה?!

 רגע רגע תעודת SSL בחינם עכשיו? במאמרים הקודמים בבלוג שלנו למדנו על איזה סוגי תעודות SSL קיימים ואיך כל אחד מהם עובד, וכמובן שלמדנו גם מה זה בכלל תעודת SSL? ואיך תעודת SSL עובדת וכיצד תורמת לאבטחת האתר וקידומו ברשתות החיפוש(במיוחד אצל גוגל). אז לאחר שלמדנו על סוגי התעודות ומה הם, האם יש דרך שאתה בעל אתר, יכול לחסוך בעלויות, ולקבל תעודת SSL חינם? התשובה היא כן, אתה בטח שואל את עצמך איך בכלל?      

Let's Encrypt

 Let's Encrypt היא חברה אשר מטרתה לספק סביבת אינטרנט בטוחה יותר, ונגיש יותר ללא כל עלות מצד הלקוחות. המערכת היא חינמית, אוטומטית ופתוחה לכלל הציבור. Let's Encrypt הוקמה על ידי - Internet Security Research Group . מס' עובדות שחשוב לספר על המערכת הזו -    חינם - לכל מי שבבעלותו שם מתחם(דומיין) יכול להשתמש ב-Let's Encrypt ולקבל תעודת SSL בחינם וללא כל התחייבות מצד בעל האתר   אוטומטי - התוכנה פועלת בשרת האחסון שלכם ויכול לקיים התחברות לAPI ולבצע את כל תהליך ההצפנה אוטומטית. ולהגדיר אותו בצורה המאובטחת שצריך לשימוש, בנוסף לכך התעודה מתחדשת באופן אוטומטי ללא כל צורך התערבות מצד בעל האתר.   מאובטח - המערכת תשתמש בפלטפורמה מתקדמת לאבטחת TLS, שניהם על צד CA ובעזרת עזרה לבעלי אתרים לאבטח כמו שצריך את האתר שלהם.    

זה באמת בחינם? לכמה זמן? איפה הקא'ץ?

 כן, תעודות ה- SSL של Let's Encrypt הם באמת בחינם, ללא כל עלות לרישום התעודה. אתם שואלים את עצמכם לכמה זמן התעודה היא חינם? התשובה היא לתמיד, החידוש מתבצע אוטומטית ע"י שימוש בAPI של Let's Encrypt. וללא התערבות מצד בעל האתר(חוץ מחיבור האתר לתעודה). אז איפה הקא'ץ? במילה אחת? אין קא'ץ Let's Encrypt מתקיימת מתרומות של חברות גדולות. אם אתם מפחדים למחרת בבוקר תתעורו והחברה תיסגר, תחשבו שוב נתונים מראים מהאתר שלהם שמעל 45 מיליון אתרים משתמשים בתעודות SSL שלהם. ובנוסף לכך מעל 350 אלף תעודות SSL מתחדשים/נרשמים מדי יום.    

איך אני משיג תעודת SSL כזו בחינם?

 שאלו את חברת אחסון האתרים שלכם אם הם תומכים במערכת הזו, אם כן תוכלו ליהנות מתעודת SSL חינם לאתרכם עוד היום. מחפשים אחסון אתרים שתומך ונותן SSL חינם? אנו ב - MyHost תומכים ב - Let's Encrypt בכל חבילות אחסון האתרים שלנו.תוכלו להתקין תעודת SSL חינמית בקליק אחד, או לבקש מצוות התמיכה שלנו להתקין בשבילכם תעודה זו.