תוספים, כלים ושינויים כדי לגרום לוורדפרס לרוץ מהר יותר

יש לכם אתר וורדפרס? רוצים ללמוד כיצד ניתן ללמוד לגרום לו לפעול ולרוץ מהר יותר? ולצרוך פחות משאבים, במיוחד בשביל זה כתבנו את המאמר הזה, עבור תוספים, כלים ושינויים כדי לגרום לוורדפרס לרוץ מהר יותר

בחירת תוספים טובים יותר

כשאנחנו מדברים על וורדפרס, מה שעושה אותה נהדרת היא היכולת להרחיב את עצמה באמצעות תוספים. תוספים אלה יכולים גם להרחיב את עצמם על ידי שימוש בתוספים משלהם. בחירה בתוסף הנכון לעשות את העבודה הנכונה תגרום לוורדפרס לפעול מהר יותר מאי פעם.
ישנם יותר מ - 40,000 תוספים רשומים במסד הנתונים של וורדפרס. המספרים האלה אפילו לא ספרו תוספים רבים בתשלום שנמכרים ב- Codecanyon או בחנות תוספים פרטית אחרת.

תלוי מי כתב את התוספים שבהם אתה משתמש, לתוספים בהם אתה משתמש יש חשיבות גבוהה באיזו מהירות וורדפרס שלך יוגש למבקרים שלך, ישנם תוספים כבדים יותר ויש קלים יותר.

תוסף מטמון

ניתן להשתמש בתוספים כמו WP Rocket או LiteSpeed Cache באם אחסון אתרים שלכם מריץ שרתים מבוססי LiteSpeed Enterprise.
הם שני תוספים מטמון המיועדים להאיץ את האתר לגולש. יש אומרים שאומרים, "אף אחד לא מכיר את המוצר שלך טוב יותר ממך".

Javascript ו-CSS Miniifier

מפתח אחד להפחתת זמן הטעינה של האתר הוא לצמצם ולשרשר קבצי Javascript ו-CSS. זה יקטין את בקשת ה-HTTP והאתר שלך ישרת קבצי Javascript ו-CSS קטנים יותר.

במיוחד בשביל זה ניתן להשתמש בתוספי מטמון כמו של LiteSpeed Cache.

טוויקים

ניתן לבצע גם טוויקים להתקנת וורדפרס כדי לגרום לה להיות קלילה ומהירה יותר.

קרון וורדפרס

עבודה מתוזמנת תיווצר על ידי וורדפרס בין אם תרצה או לא. עבודה זו תפעל כאשר היא תגיע לזמן הביצוע. ייראה לך שהאתר שלך רץ לך מהר אבל במציאות, המבקר הבא באתר שלך יבצע את העבודות. אתה לא יכול להשבית את עבודת הקרון, אבל אתה יכול להפעיל אותה באמצעות עבודת cron אמיתית.

כלים

אחסון וורדפרס איכותי

דאג להשתמש באחסון וורדפרס איכותי כמו של MyHost, כדי לאחסן את אתרי הוורדפרס שלך, לחומרת השרת יש פאקטור חשוב לביצועי האתר.
אנו במייהוסט משתמשים בחומרה איכותית מבוססת NVMe SSD, ושרתים חזקים יותר מהסטנדרנט בשוק, כדי להבטיח מהירות אופטימלית ללקוחותינו.

סיכום

במאמר זה דנו על מס' אפשרויות כדי לייעל את מהירות אתרי הוורדפרס שלכם, ולהפחית משאבים עבור הגולשים שלכם.

האם אהבתם את המאמר?

אודות המחבר Dean

שמי דין חלק מתחביביי, הם ציור, עריכת ווידיאו ובדיקות QA עבור חלק מבתי התוכנה הגדולים ביותר עבור ספקי אחסון אתרים.

שווה לקרוא

תוספי וורדפרס

התוספים החינמיים הטובים ביותר עבור וורדפרס

  • Dean
  • 3 דקות

יש האומרים שהדברים הטובים ביותר בחיים הם בחינם ואנחנו נוטים להסכים. שום דבר לא טעים יותר מקפה חינם או בבתי עסק המציעים בקבוקי מים בחינם.אבל במקרים כמו וורדפרס שיש לה יותר מ-54,000 תוספים חינמיים...

תוספי וורדפרס

התוסף אלמנטור במבצע של 25%!

  • Liel
  • 2 דקות

התוסף המוכר ואהוב על ידי מיליוני מפתחי אתרי וורדפרס בארץ ובעולם חוגג יום הולדת ויוצא במבצע(הנחה) של 25% לרכישת רישיון של אלמנטור פרו! אלמנטור הוא תוסף המיועד לאתרי וורדפרס אשר נותן כלים לבניית אתרי...

תוספי וורדפרס

אלמנטור פרו מעלה מחירים?

  • Dean
  • 5 דקות

היי לכל קהל לקוחותינו, ולכלל קוראי הבלוג שלנו, במאמר זה נדבר על שינוי המחירים של אלמנטור פרו, והעלאת המחירים של אלמנטור פרו.אלמנטור הוא תוסף לבניית אתרי וורדפרס שרבים ברחבי העולם ובעיקר בישראל...