שנה אזרחית טובה! סיכום שנת 2018 ותוכניות לשנת 2019

ע"י Dean, פורסם 01/01/2019

אז שלום, לכל הלקוחות שלנו, אנו ב - MyHost אחסון אתרים רוצים להחל לכלל הלקוחות הקיימים שלנו, שנה אזרחית טובה! והרבה הצלחה ושפע בשנת 2019! אלפי אתרים מצאו את ביתם בשנת 2018 אצלנו באחסון האתרים, מכלל החבילות שלנו.
כולם יודעים שברגע שהופכים ללקוחות אצלנו הופכים להיות חלק ממעגל משפחתי וחם, יודעים שהם שמו את המפתח לאתר שלהם במקום הנכון, וכן אנו בMyHost גאים בכך. ב100% שביעות רצון אצל כלל הלקוחות, בין אם זה בייעוץ בחירת החבילה המושלמת עבור אתרכם, או בשירות הלקוחות והתמיכה הסופר מקצועית שלנו.
כמובן הלקוחות שלנו יודעים שאנו תמיד מדברים בשקיפות, ותמיד מחפשים כיצד לשפר את חווית השרתים עבור הלקוחות שלנו.

אז זה לא פוסט רגיל עם פיסת מידע על טכנולוגיה חדשה, מדריכים או מבצעים או חדשות, אלא פוסט שמסכם את שנת 2018 שלנו כ - MyHost אחת מחברות אחסון האתרים מהמוכרות בישראל. ומה התוכניות שלנו לשנת 2019?

אז בואו נתחיל?

 

סיכום שנת 2018

2018 הייתה שנה מדהימה! אז בלי הרבה מילים בואו נראה מה היה לנו ב2018:

1.הוספנו מתכנת נוסף שיתן לנו יד בכל מה שנוגע בתמיכה.

2. עלינו עם אתר חדש אשר נבנה במיוחד לנוחות הגולשים שלנו, וכמובן שהאתר מותאם למובייל, כמו קודמיו, ותמיכה בנגישות באמצעות מקלדת ברווחי האתר.

3. עלינו עם פורטל לקוחות חדש!

4. הוספנו אחסון אתרים מבוסס הפאנל cPanel עד שנת 2018 היינו מציעים אחסון אתרים רק על הפאנל האהוב IspManager.

5. הוספנו 3 שרתים חדשים ושרת אחד עבר שדרוג.

6. נכתבו 339 מדריכים ומענה לשאלות נפוצות בעמוד התמיכה בשבילכם הלקוחות, על כל שאלה נפוצה שהייתה לכם, אנו רשמנו מדריך, כן כן! שמעתם נכון סה"כ 339 מדריכים.

לא מאמינים לנו? תספרו!

7. 101 פוסטים נכתבו בבלוג שלנו, מדובר על פוסט בבלוג שלנו בבמוצע פעם ב - 3.6 ימים! שבו רשמנו מדריכים מורכבים, חדשות בתחום אחסון האתרים והדומיינים, וכמובן דברים שנוגעים אלינו.

8. הכרנו למאות אתרים את הטכנולוגיה של LiteSpeed שקיימת בחלק מהשרתים שלנו.

9. אנו גאים להיות מהראשונים בארץ ובעולם אשר הציעו את הטנולוגיה של יצירת תעודות חינם של Let's Encrypt בכלל חבילות אחסון האתרים שלנו

10. כלי ייעודי שקיים אצל מייהוסט להוריד חסימות מחומות האש של השרתים שלנו בקליק, לא עוד לחכות לתמיכה ולפתוח כרטיסים ולהתקשר, ניתן להוריד את החסימות בשירות עצמי ובקליק בפורטל שלנו.

11. נוספה תוכנית שותפים בפורטל הלקוחות שלנו! כעת תוכלו לשלוח קישורים ללקוחות \ חברים ולקבל עמלות על כל תשלום שלהם מהשירותים הכלולים בתוכנית השותפים.

12. נוספה האפשרות להעביר דומיינים(עולמיים) אל הפורטל הלקוחות שלנו

13. אנו גאים שאנו חברת אחסון האתרים מהמוכרות, האמינות והמהירות בארץ ובעולם, אשר מציעה אחסון אתרים במחיר חסר כל תחרות, גם בישראל וגם בעולם. וכמובן ללא התפשרות על הביצועים והתמיכה!

 

תוכניות לשנת 2019

אז אנו פותחים אולי שנה חדשה, אבל אנו מתקרבים ליום הולדת למייהוסט, ויש לנו המון תוכניות והפתעות לשנה החדשה.

א. אנו במייהוסט במשך כל השנים שאנו קיימים, כיוונו אך ורק לשוק הישראלי, וגם אנו מופתעים שהגיעו אלינו מעט לקוחות מרחבי העולם שאפילו לא דוברים את השפה העברית, ובכל זאת החליטו להשתמש בגוגל טרנסלייט באתר שלנו, ולרכוש דרכנו אחסון לאתר שלהם. אנו מורידים בפניהם את הכובע! אז אחד מהתכנונים העיקריים שלנו לשנת 2019, היא להפוך גם לחברה אשר תספק גם שירות לקהל אחר חוץ מישראל, כי בכל זאת כבר יש לנו לקוחות שאפילו לא דוברים עברית, באתר שכולו בעברית, אז התכנון לא רק אתר באנגלית אלא גם דומיין המיועד לכך, וכמובן תהיה אפשרות בחירה אצלנו באתר בין עברית לאנגלית.

ב. הוספת שרתים נוספים חדשים(אולי שרת ווינדוס אשר יתמוך בASP? לא מעט לקוחות מבקשים זאת מאיתנו, תגלו בהמשך השנה), וכנראה גם במקומות נוספים בעולם.

ג. ליטוש העיצוב באתר שלנו, והוספת מידע נוסף.

ד. עיצוב עמוד התמיכה שלנו מחדש, והוספת חיפוש מדריכים.

ה. ליטוש העיצוב בפורטל הלקוחות שלנו.

ו. הוספת שירותים נוספים וחדשים (תגלו בהמשך)

ז. עוד מאות מדריכים בעמוד התמיכה, ועשרות פוסטים בבלוג שלנו על כל מה שחם וחדש.

ח. להמשיך להציע אחסון אתרים במחיר מנצח, ללא התפשרות על איכות השרתים, או התמיכה!

ט. ועוד המון הפתעות!

 

אז בנימה זאת, אנו מאחלים לכלל לקוחותינו וכמובן לכלל עם ישראל, והעולם שנה אזרחית טובה! אנו מאחלים לכם רק שפע, הצלחה ובריאות! ושהשנה הזו תהיה הרבה טובה יותר מקודמתה.
אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת MyHost עוד היום! ולהנות מאחסון אתרים על גבי תשתיות מתקדמות, מהירות ואיכותיות! במחיר ללא תחרות, ושלא נתחיל לדבר על השירות שלנו אפילו (;

בברכה,

כל צוות MyHost אחסון אתרים.