שיפור מהירות אתר: 8 דרכים להאיץ אתר וורדפרס

ע"י Dean, פורסם 26/06/2019

מחפש דרכים להאיץ את אתר וורדפרס? האם אתם סובלים מאטיות באתר? האם אתר הוורדפרס שלך נע בקצב של שבלול ואתה רוצה לדעת איך להקטין את זמני הטעינה?
מעולה! יש לנו שמונה דרכים בשבילך כדי להאיץ את אתר הוורדפרס שלך, ורובם קלים לביצוע. מוכן? בואו נתחיל.

מצא מהירות הטעינה הנוכחית של האתר שלך

ראשית הדברים הראשון, נתחיל על ידי מציאת מהירות הטעינה הנוכחית שלך. ניתן לבצע בדיקה ראשונית ב- Pingdom או WebPagetest. כדאי לדעת את מספרי ההתחלה שלך כדי לעזור לך לראות באיזו מהירות האתר שלך והאם הוא עובר את המומצע הרגיל למהירות.
בסיום ביצוע השינויים הבאים, תוכל לבדוק שוב את האתר שלך כדי לראות כיצד השתפרת.
*שים לב~  אין צורך להשתגע אחרי השניות בכלים האלה, הכלים האלו יותר נועדו לעזור לכם לבנות נכון וחכם את האתר שלכם כמו משאבים חסומים, מטמון, תמונות וכו'...

8 דרכים להאיץ אתר וורדפרס

עדכון הגירסה של וורדפרס

למרות שזה נראה כאילו וורדפרס מבקש ממך לעדכן כל שבוע את האתר, חשוב לשמור על האתר שלך מעודכן. פשוט לחץ על העדכון. עדכונים יכולים לשפר את האבטחה, היציבות והביצועים של האתר שלך.

אל תשתמש באחסון אתרים לא איכותי

אנו יודעים, המחיר שלנו יכול להרתיע אתכם, אך אל תרתעו! MyHost מציעה אחסון אתרי וורדפרס מנוהל ואיכותי! שכולל שטח דיסק SSD תעבורה ללא הגבלה, הגנות מפני התקפות ברוט פורס מובנה במערכת, חומת אש אקטיבית, הגנות DDoS וגיבויים יומיים אוטומטיים לאתר שלכם! וכל זה רק החל מ - 19 ש"ח לחודש!

כמובן שלא נשכח את ההטבה שלנו, רכשו עוד היום אחסון וורדפרס לשנה מראש וקבלו אופטימיזציה להאצת האתר על ידי הצוות המקצועי שלנו(שווי בשוק המפתחי וורדפרס מדובר על הטבה בשווי 400-700 ש"ח),
וכמובן הקשחת אבטחה לאתר הוורדפרס שלכם (בשווי השוק 200-400 ש"ח).

אז מה בעצם אתם מקבלים ב200 ש"ח לשנה?

  1. אחסון וורדפרס מנוהל
  2. שטח דיסק מבוסס SSD
  3. תעבורה חודשית ללא הגבלה
  4. הגנות מפני התקפות ברוט פורס(בלב השרת) חינם!
  5. הגנות מפני התקפות DDoS חינם!
  6. גיבוי יומי אוטומטי על גבי שרת חיצוני חינם!
  7. הגדרת מטמון Redis לאתר וורדפרס כלול!
  8. אופטיזמיציה מקיפה להאצת אתר הוורדפרס שלכם (בשווי 400-700 ש"ח בשוק המפתחים) בחינם!
  9. הקשחת אבטחה לאתר וורדפרס(בשווי השוק 200-400 ש"ח אצל מפתחי אתרים) בחינם!

 

מטמון

דרך קלה אחת להאיץ את אתר האינטרנט שלך היא להתקין תוסף מטמון. הנה מה שקורה אם אין מטמון:

מבקר מגיע לאתר שלך וכתוצאה מכך, כמות רבה של מידע נקרא מהשרת באופן דינמי. זה כולל תמונות, תגובות, javascripts, וכן הלאה. בשל עומס דינמי זה לוקח זמן לטעינה.

לכן אתה צריך פלאגין מטמון. תוסף מטמון לוקח "תמונת מצב" סטטית של האתר שלך מראה את התמונה במקום לקרוא וטעינת הכל באופן דינמי.

תוסף מטמון יכול למעשה לשפר את המהירות של עד ככפול - 10 פעמים מהמהירות הנוכחית שלו.

איך להגדיר מטמון עם Fastest Cache

איך להגדיר מטמון עם WP-Rocket

 

השתמש בCDN

קלאודפלייר

האינטרנט הוא גלובלי. ייתכן שיהיה מבקרים באתר מקנזס לקטמנדו, ובכל מקום בין לבין. אבל, תלוי כמה קרוב מבקר האתר שלך נמצא לשרת האחסון של האתר שלך, הם עשויים לחוות לפעמיים טעינה ארוכה.

מה הפתרון? רשת אספקת תוכן, או CDN בקיצור. בעת ההרשמה ל- CDN, התוכן מועתק ומופץ לשרתים במרכזי נתונים מרובים.

אני יודע שאנחנו מדברים פה על שניות, אבל זכרו: כל שנייה נחשבת.

יש הרבה CDN טובים ברחבי האינטרנט. קחו את הפופולרי ביותר: Cloudflare אשר ישפר את ביצועי האתר והאבטחה שלכם גם בתוכנית החינמית שלו.

המדריך המלא לקלאודפלייר

 

לדחוס את התמונות שלך

דחיסת תמונות

תמונות גדולות יכולות להיות יפות אבל מגושמות. למרות שאני אף פעם לא ממליץ להיפטר מתמונה מחוץ לאתר שלך (תמונות לשבור את המונוטוניות של טקסט), הם יכולים להאט את האתר שלך. התשובה? דחוס אותם.

ניתן להפחית באופן דרסטי את גודל הקובץ מבלי להתפשר על איכות. יש הרבה דרכים להקטין את גודל התמונה, אבל אתה יכול גם להתקין תוסף כדי להקטין באופן אוטומטי את גודל. בדוק את WP Smush, EWWW Image Optimizer עבור דחיסת תמונות באתר שלך. ניתן גם לבקר TinyPNG בהתאמה כדי לדחוס את התמונות שלך עד 20 בכל פעם.

איך לעשות אופטימיזציה לתמונות בוורדפרס?

LazyLoad

lazyload

האם ידעת כי אחת הסיבות מדוע האתר שלך לוקח כל כך הרבה זמן לטעון כי זה בעצם טוען את כל התמונות שלך.

בעוד שתוספים של אחסון במטמון עשויים להקטין את זמני הטעינה של CSS ו- JS, ייתכן שהוא לא ישמור תמונות במטמון. בגלל זה אתה צריך תוסף כמו Lazy Load. טעינה זו רק טוענת תמונות כאשר הם יהיו גלויים על המסך המבקר. 

 

ניהול תוספים ווידג'טים

כל אותם יישומי פלאגין ווידג'טים שאינך משתמש בהם? כן, הם עדיין תופסים מקום ומאיטים את האתר שלך. רק בגלל שאתה לא רואה אותם לא אומר שהם עדיין לא נטענים בעמוד.

למעשה, הגיע הזמן להעיף מבט מקרוב על כל התוספים בשימוש כרגע באתר שלך. האם הם משרתים שירות אמיתי עבור המבקרים באתר שלך? האם אתה באמת צריך תוסף שמציג את מזג האוויר הנוכחי?
האם אתה באמת צריך שלושה תוספים למדיות חברתיות? אני חושב שאתה יודע את התשובה לכך.

בוא נלך על תוספים קטנים והכרחיים. אם אתה לא צריך את זה, תיפטר ממנו, במיוחד אם הערך של מהירות חשוב לך.

 

לנקות את מסד הנתונים

wp-optimize

מסד נתונים נפוח יכול להאט את מהירות האתר שלך. דברים כמו pingbacks, תגובות לא מאושרות, ופוסטים ישנים הם תוספים משקל רב. אתה צריך לנקות ולאבק את מסד הנתונים לעתים קרובות כדי להיפטר קורי עכביש של נתונים ישנים, מיותר, או מיותרים.

התוסף - WP-Optimize, היא פתרון מעולה.

 

מסכנות

עבור אחר הצעדים האלה כדי להאיץ את אתר הוורדפרס שלך, ולאחר מכן בדוק את מהירות הטעינה שלך שוב. אני בטוח  שתראו שיפור בביצועים והציון האתר. ספרו לנו בתגובות האם המדריך שלנו עזר לכם! ושתפו את האתר שלכם בתגובות אם אתם זקוקים לחוות דעת מקצועית על ידי אחד מאנשי הצוות שלנו.