קלאודפלייר זה מגניב

ע"י Liel, פורסם 06/12/2018

כיום רוב בעלי האתרים ורוב מפתחי האתרים יודעים מה זה CDN, וגם אם לא אנו בטוחים שגלשת בעבר באתר אשר משתמש בCDN כזה או אחר, כמו אמזון, נטפליקס, יוטיוב ואייבי ועוד המון.
ישנם מס' חברות גדולות כמו Akamai שכבר וותיקים בתחום הספקת CDN לאתרים במחירים ברמת הארגו.
CDN הופך את האתר שלך למהיר יותר עבור הגולשים על ידי שיקוף התוכן הסטטי שלך בשרתים שונים ברחבי העולם. ובנוסף הם יכולים להגן על האתר שלך מפני גולשים עם מוניטין "רע" או שמשתמשים בפרוקסי, או כמובן בוטים רעים. ולחסוך משאבים לשרת שלך לפני שהגיעו לאתר שלך.
אבל קלאודפלייר הגיע עם המטרה של מתן שירותי CDN לכולם. על מנת ליצור סביבת אינטרנט מהירה ובטוחה יותר. והדבר המדהים? שהם הצליחו לעשות זאת בצורה מושלמת. קלאודפלייר הוא לא רק קל ופשוט לשימוש, ולהגדרה הוא גם עובד בצורה טובה מאוד. kלמעשה הם קיבלו פרסים על הגנת אתרי אינטרנט מפני התקפות כאלו ואחרות.
אתרים רבים יכולים לעשות שימוש בקלאודפלייר והמחיר? החל מ- 0 ש"ח לחודש! זה כולל גם את לקוחות MyHost אם יש לך חבילת אחסון אצלנו, תוכל בקליק אחד לקשר את חשבון הקלאודפלייר שלך עם שרת האחסון ישירות מפאנל האחסון ולנהל הכל ישירות מפאנל האחסון שלנו.
גם אם האתר שלך משתמש בHTTPS (SSL) אתה יכול להשתמש בקלאודפלייר ללא כל עלות, משום שניתן לקבל תעודת SSL חינם ישירות מקלאודפלייר. התוכנית החינמית של קלאודפלייר מתאימה למרבית האתרים בשוק. לתאגידים וחברות גדולות אכן מומלץ להשתמש בשירותים המורחבים שלהם.
והדבר הכי טוב? יש לקלאודפלייר חוות שרתים גם בישראל! ככה שאין פחד, האתר יפעל במהירות רבה גם בישראל.

מחפש אחסון אתרים שתומך באינטגרציה עם קלאודפלייר? מייהוסט מציעה אינטגרציה עם קלאודפלייר בכל חבילות האחסון שלנו.