מענה לשאלות נפוצות לאחסון וורדפרס

ע"י Dean, פורסם 05/09/2020

במסגרת הפעילות שלנו בצוות המכירות אנו מקבלים שאלות רבות על אחסון וורדפרס ולכן כתבנו מאמר זה המציג מענה לשאלות נפוצות לאחסון וורדפרס

א'.מה זה אחסון וורדפרס?

אחסון אתרי וורדפרס הוא סוג של אחסון אתרים בו השרת מותאם ומוגדר במיוחד לאתרי וורדפרס. אחסון וורדפרס מאפשר לכם לבצע התקנות וורדפרס בלחיצה אחת ולעדכן אוטומטית את תוכנת הוורדפרס שלכם.

האם אתה יכול להשתמש בכל אחסון לאתר הוורדפרס שלך? טכנית, התשובה חיובית. אבל רק בגלל שאתה יכול, זה לא אומר שזה מה שאתה צריך. אחסון אתרים לוורדפרס זקוק בדרך כלל לדרישות המינימום: PHP גרסה 5.6.20 ומעלה ו- MySQL 5.0 ומעלה. מרבית jחברות האחסון יכולים לעמוד בדרישות אלו, אך ישנם כמה דברים שכדאי להיזהר מהם.

אך כמובן מומלץ לבחור בספק אחסון שעומד הגדרות המומולצות בוורדפרס - PHP גירסה 7.4. MySQL 5.6 ומעלה או MariaDB 10.1 ומעלה תמיכה ב-HTTPS.

אנו ב - MyHost מציעים תמיכה בPHP עד גרסת 7.4 ומשתמשים בMariaDB 10.3 בסביבות האירוח השיתופי שלנו.

מארח אתרים של וורדפרס מוגדר במיוחד עבור CMS (מערכת ניהול תוכן) בה אתה משתמש, מה שאומר שתהיה לך חוויה הרבה יותר חלקה ויעילה. בנוסף, יהיה קל לבצע עדכונים והתקנות עם אחסון וורדפרס. כשאתה מנהל עסק, ייתכן שהפעלת אתר אינה העדיפות העיקרית שלך כעסק קטן. לכן קבלת הכלים הנכונים עוזרת להקל על החלק הזה בעבודה.

ב'. במה עלי לבחור באחסון וורדפרס או אחסון אתרים רגיל?

אז מה הופך את אחסון וורדפרס להרבה יותר טוב מאשר אירוח רגיל לאתר הוורדפרס שלך? בואו נסתכל:

ביצועים אופטימליים: המשאבים מוגדרים עבור מרבית אתרי הוורדפרס, כך שהם פועלים בצורה יעילה יותר. המשמעות היא שתהיה לך חוויה כוללת טובה יותר מכיוון שביצועי האתר שלך יהיו מותאמים.

מקום לצמיחה: אם אתה מנהל אתר וורדפרס (או מקווה להפעיל אתר בקרוב מאוד), תצטרך אחסון וורדפרס. אם אתה מנהל אתר וורדפרס ומבחין בביצועים שלך צונחים או האתר נופל לסירוגין, מעבר ייתכן והחבילה בה אתה נמצא אינה מתאימה לאתר שלך, או האחסון עצמו אינו מסוגל להכיל זאת. במקרים אלו מומלץ להתייעץ עם חברת האחסון הנוכחית למציאת פתרון.

אבטחה מוגברת: עם אחסון רגיל, אתה מקבל פרוטוקולי אבטחה קבועים. עם אחסון וורדפרס השרתים מעוצבים עם תצורות אבטחה ספציפיות של וורדפרס, כמו שימוש בחומת אש של Imunify360 כך שתוכלו להיות בטוחים שהאתר שלכם מאובטח ככל שניתן מרמת השרת.

תמיכה: כולנו זקוקים לעזרה קטנה מדי פעם. לאחסוני וורדפרס צוות מומחים לצדם. הם מנהלים שרתים ומספקים תמיכה ללקוחות. ויכולים להכווין אותך למציאת הפתרון בשגיאות נפוצות וכיצד לטפל בהן, או לבצע שיחזור גיבוי.

ג'. מה ההבדל בין אחסון וורדפרס לבין אחסון אתרים?

אחסון וורדפרס או אחסון אתרים רגיל אינו מתאים עבור כל אתר. עסקים הם ייחודיים, ולכל אחד מהם דרישות שונות לאתר שלהם.

אחסון שיתופי פירושו שאתר האינטרנט שלך משתף שרת עם אתרים אחרים. אתה עדיין מקבל את כל היתרונות של שרת וורדפרס מוגדר המותאם ל CMS שלך, אך עליך לשתף את שטח השרת. זה אידיאלי עבור אתרים חדשים עם תנועה נמוכה עד בינונית. זו אפשרות חסכונית שנותנת לך את יתרונות הביצועים ללא טרחה רבה.

ד'. כיצד ניתן להתקין תוספים בוורדפרס?

תוסף הוא רכיב תוכנה שהוא כמעט כמו אפליקציה. זה מספק לך תכונות ופונקציונליות נוספות שבדרך כלל אין לך בלעדיה. עם וורדפרס ישנם תוספים רבים ושונים שתוכל להתקין שיעזרו לך לעשות דברים ספציפיים, כמו להוסיף טופס יצירת קשר או גלריית תמונות לאתר שלך. יש לזכור שלא כל אחסוני וורדפרס מאפשרים את כל התוספים.

כך ניתן להתקין תוספי וורדפרס:

עבור לאזור הניהול של וורדפרס ולחץ על תוספים ואז הוסף חדש.

בשורת החיפוש, הזן את שם התוסף אם אתה מכיר אותו, או הקלד מילות מפתח ספציפיות לצורך פונקציונליות.

עיין בתוצאות החיפוש כדי למצוא את התוסף הרצוי.

לחץ על כפתור ההתקנה הממוקם לצד התוסף.

לאחר ההתקנה, עליך ללחוץ על הפעל כדי להפעיל את התוסף.

למתקשים יצרנו את המדריך הבא - איך להתקין תוסף בוורדפרס ממתקין התוספים של וורדפרס?

ה'. האם אוכל להעביר את אתר הוורדפרס שלי מאחסון ​​אחר?

אם יש לך אתר וורדפרס קיים אצל ספק אחסון אחר, ואתה רוצה להחליף את את ספק האחסון של אתר האינטרנט שלך לאתר, תוכל. הפרוטוקול להעברה שונה מאחסון לאחסון, לכן הקפד לבדוק עם המאחסן הקיים שלך ואת זה שאליו ברצונך לעבור.

לדוגמא,אצלנו בMyHost תוכלו לקבל סיוע מצוות MyHost בהעברת האתר, והצוות שלנו ינסה להעביר את האתר בצורה המקצועית ביותר. חשוב לזכור! יש אתרים ואתרי וורדפרס בעלי קונפגרציות מיוחדות, או סביבות אירוח שיכולים להקשות או לגרום להתליך להיות בלתי אפשרי ללא התערבות המפתח של האתר בהעברת האתר. כמובן שבמקרה כזה אנו בMyHost מייעדים את הלקוח ובמקרה ואינו רוצה לערב את הגורם המפתח לסיוע בהעברת אתר, אנו נבצע ביטול עסקה והחזר כספי מלא, משום שלא נוכל לסייע. אך כמובן במרבית המקרים התהליך פשוט וניתן להיעזר בנו בהעברת האתר מספק אחסון אחר.

לאחר שרכשתם אחסון וורדפרס שיתופי מMyHost, עליכם לפתוח כרטיס תמיכה בפורטל הלקוחות שלנו עם בקשה להעברת האתר וסיפוק פרטי גישה אל האחסון הקודם כמו קישור התחברות לפאנל או ממשק ניהול, שם משתמש וסיסמה או גיבוי מלא של קבצי האתר ומסד הנתונים.

ו'. כיצד אוכל להאיץ את אתר הוורדפרס שלי?

אתרים איטיים הם משהו שאף אחד לא רוצה. לא רק שהם מתסכלים משתמשים, גם גוגל לא מעריכים אותם. אתר איטי יכול לגרום למבקרים באינטרנט לעזוב את האתר שלך. בנוסף, הם פוגעים גם ב- SEO של האתר שלך.

מדוע אתר וורדפרס שלך עשוי להיות איטי? יכול להיות שהשרת שלך לא מותאם לוורדפרס - זו הסיבה שאתה צריך אחסון וורדפרס. ייתכן שהדפים שלך לא נשמרים במטמון, או שהתמונות שלך אינן מותאמות לרשת או מקומפרסות. תוספים וסקריפטים חיצוניים יכולים גם להשפיע על המהירות שלך, תוספים כבדים, תבניות כבדות ועוד המון סיבות.

אם אתה רוצה להאיץ את אתר WordPress שלך, יש כמה דרכים לעשות זאת:

השתמש בתוסף מטמון , שיכול להאיץ את האתר שלך.

ודא שכל התמונות מותאמות לדפדפן.

השתמש תמיד בגירסה עדכנית של וורדפרס.

הימנע מתוספים או תבניות כבדות או בעלי קוד "רע".

ז'. כיצד אוכל לתקן שגיאת וורדפרס?

אם אתה מתקשה לתפעל שגיאות באתר וורדפרס שלך, אתה כנראה לא היחיד. וורדפרס משמשת כל כך הרבה אנשים ועסקים ברחבי העולם. סביר להניח, שגיאה שלך נתקלה גם בעבר. זה בדרך כלל אומר שכבר קיים פיתרון פשוט.

אספנו כאן עבורך את השגיאות הנפוצות ביותר והפתרונות שלהן. עיין במאגר המידע שלנו כדי לראות אם תוכל לפתור את הבעיה שלך.

לעיתים אך נדרש גם התערבות של מתכנת לפתרון בעיות.

ח'. כיצד אוכל להגן על אתר הוורדפרס שלי מפני האקרים?

בין אם אתה מנהל בלוג אישי או אתר עסקי, האבטחה היא קריטית. אינך רוצה שמישהו אחר ישתלט על האתר שלך, יגנוב מידע חסוי או ינהל פעילויות זדוניות כלשהן.

ודא שמאחסן אתר האינטרנט שלך מגן באופן אוטומטי על האתר שלך מפני פריצות, תוכנות זדוניות ועוד..

מומלץ לשלב עם כך גם תוסף אבטחה כמו Ithemes Security

ניתן לקרוא זאת גם במדריך שלנו - תוסף אבטחה לאתר וורדפרס

ט'. כיצד אוכל לגבות את אתר הוורדפרס שלי?

גיבוי אוטומטי הוא המפתח מכיוון שאינך צריך לדאוג לאבד את המידע החשוב שלך באתר. אתה מקבל שקט נפשי לדעת שקבצי אתרים, מסדי נתונים של MySQL מגובים. אך חשוב לדאוג לגיבוי נוסף או להוריד גיבוי הנתונים למחשב האישי לפחות פעם בשבוע - שבועיים.

ניתן גם להגדיר גיבוי חיצוני לגוגל דרייב דרך וורדפרס, לשם כך יצרנו את המדריך הבא - איך להגדיר גיבויים לגוגל דרייב עם UpdraftPlus

כך תבחר את אחסון המושלם עבור אתר הוורדפרס שלך

ברור, לא כל אחסוני האינטרנט הם שווים. אם אתה משתמש ב- CMS הפופולרי ביותר בעולם, חשוב ללכת עם אחסון אתרים שהוגדר במיוחד עבור אתרי וורדפרס. בדרך זו, תקבל ביצועים, תמיכה ותכונות אופטימליים כדי להבטיח שאתר האינטרנט שלך פועל בצורה חלקה - כך שתוכל להתמקד בחלקים החשובים האחרים של העסק שלך.