מיתוסים על אחסון אתרים

ע"י Dean, פורסם 15/09/2020

אחסון אתרים שיתופי, בו שרת אחד מפעיל אתרים רבים, הוא אופציה מצוינת עבור מרבית העסקים הקטנים. זה זול, נוח, ומציע את רוב התכונות שעסק קטן אי פעם יזדקק לו. עם זאת, אם אתה מסתכל על על מה שאנשים רושמים בפורומים ובאתרים שונים, תמצא דיונים מטעים רבים על אחסטו אתרים שיתופי. במאמר זה, אנו הולכים לנסות לגרום לכם להבין את התפיסות המוטעות ולנפץ מסר מיתוסים על אחסון אתרים.

אחסון אתרים שיתופי אינו מאובטח

אולי שמעתם שאחסון אתרים שיתופי אינו מאובטח בהשוואה לסוגים אחרים של שירותי אחסון. זה לא נכון - למעשה, אירוח משותף מסופק לרוב על ידי שימוש במשאבי שרת מאובטחים ביותר ברמת החברה המספקת. תוכניות אחסון אתרים שיתופיות יציעו בדרך כלל חומת אש לשרת, ניטור ואנטי וירוס וגיבויים.

האם אחסון אתרים יקר יותר יכול להיות מאובטח יותר? כן, אך לא בהכרח נכון לגבי כל החברות.

אם יש לך את אין לך את  הידע והמשאבים לנקוט בגישה מעט יותר מעשית לאבטחת אתרים, ושרתים בחירה בתכנית VPS עשויה לגרום לאתר ולשרת להיות פחות מאובטח מאשר באחסון שיתופי.

אחסון אתרים שיתופי הוא לא אמין

מיתוס נוסף על אחסון אתרים שיתופי הוא שיש לו זמני השבתה תכופים. ואינו אמין ואיטי, נהפוך הוא, לרוב, אירוח משותף אמין במיוחד. אך בנוגע למהירות ואבטחה הדבר משתנה מחברה לחברה לפי איך שהם מגדירים את השרת והעומס עליו.

אנו ב MyHost מבצעים ניהול מלאי חכם, ואיננו מעמסים על שרתים השיתופיים שלנו, על מנת לשמור על אמינות, מהירות ויציבות.

ספקי האחסון המשותפים הטובים ביותר מקיימים את הבטחתם לשירות אמין, ומציעים ערבויות לזמינות של 99% ומעלה. הם יספקו ניטור שרתים 24 שעות ביממה, כך שיטפלו בבעיות שרת גם בשעות המאוחרות של הלילה.

אך חשוב לזכור, אפילו ספקי האחסון הטובים ביותר יכולים להיתקל בבעיות שירות - מה שמפריד ביניהם לבין חברות אירוח אחרות הוא כיצד הם מגיבים.

ושרת הוא דבר דינאמי, וכמו במחשב האישי, או כל דבר דיגיטלי יכולים לצוץ בעיות, אפילו בחברות כמו פייסבוק או גוגל חווים בעיות מתן שירותים, אז חשוב להבין שאין דבר כזה 100% יציבות, ותמיד יכולים לצוץ תקלות שאפילו לא ציפו אליהם, אך חשוב שתהיה חברה שתטפל בזה באופן מקצועי.

הנקודה העיקרית היא, אמנם נכון שבעלי אתרים שבוחרים באחסון שיתופי ברמה נמוכה, חווים לעיתים קרובות זמן השבתה, אולם אחסון אתרים שיתופי אינו אשם. הבעיה נובעת מחוסר יכולתו של ספק האירוח לאחזק ולנהל את השרתים שלהם.

מחפשים ספק אחסון אתרים מהיר, אמין ומתאים לכל כיס? אנו ב MyHost מתמחים במתן שירותי אחסוני אתרים שיתופיים!

אירוח שיתופי זוכה לביקורת רעות בעולם לא בצדק, עם מיתוסים שהוא לא בטוח, לא אמין ולא יגדל עם העסק שלך.

אחסון שיתופי ניתן להרחבה, מאובטח ואמין.

עם קצת מחקר, בעלי עסקים קטנים יכולים ללמוד הרבה על איך נראה ספק אחסון טוב. להלן כמה דברים שיש להתמקד בהם בעת חקר ספקים:

ביקורות חיוביות

מאגר ידע ובלוג

תמיכה