מה זה אחסון ריסלר?

מכירה כמפיץ היא שותפות שיתופית שבה חברות מאפשרות לצדדים שלישיים למכור את המוצרים שלהם כמוצרים משלהם. בכך הם מרחיבים את טווח ההגעה שלהם מעבר לקהל היעד של החברה שלהם ומגיעים ליותר אנשים.

הרעיון של מכירה חוזרת הפך ליותר ויותר פופולרי בשל הנוחות שהוא מציע לחברות, ומספר המכירות הגבוה שנוצר באמצעות השותפות. עם זאת, חלק מהאנשים עשויים להסס להשתתף במכירה חוזרת עקב חוסר ידע בתחום. אם אתה מפיץ אשר שואף לאחסון אתרים המעוניין להשקיע זמן בהזדמנות עסקית חדשה.

מה זה אחסון ריסלר?

ניהול חברת אחסון אתרים כרוך בהרבה דברים - רכישה ותחזוקה של תשתית ושרת, חיוב וניהול לקוחות ועוד הרבה יותר. מיותר לציין שכל זה דורש גם זמן וידע רב ועלויות רבות.

אבל עם אחסון ריסלר, אתה יכול לספק שירותי אירוח אתרים ללקוחות שלך ללא כל התקורה וכאבי הראש של הקמת וניהול חברת IT שלמה. חברת "האם" מספקת את התשתית הדיגיטלית, ומשחררת אותך (המשווק) להתמקד ביצירה, תחזוקה והרחבת בסיס הלקוחות שלך. אפילו טוב יותר, עם תוכניות  אחסון ריסלר Whitelabel, אתה יכול למתג הכל תחת שם העסק והלוגו שלך.

איך אני הופך למפיץ(ריסלר)?

כדי להפוך לריסלר אחסון אתרים, מצא חברה שאתה מעוניין לשתף איתה פעולה. ודא שאתה מוצא חברה אמינה ומהימנה, כמו MyHost אחסון אתרים. אל תהסס לפנות אלינו, נשמח לעזור ולענות על שאלותיך.

מי יכול להיות ריסלר?

כל אחד יכול להיות משווק. אם אתה אדם מונע ובעל מוטיבציה, אז אתה המועמד המושלם. כל עוד אתה מוכן ללמוד ונחוש להצליח, אז אנו שמחים לקבל אותך כמשווק.

מדוע עלי להיות ריסלר?

מכירה חוזרת היא דרך מצוינת לצבור ניסיון עסקי, כמו:

  1. איך למכור מוצר.
  2. כיצד לפרסם את השירותים שלך.
  3. איך לנהל עסק.
  4. … ועוד הרבה!

אם אתה מחפש להקים עסק משלך, או רוצה לבנות את המוניטין והמומחיות שלך כדי לחקור הזדמנויות עסקיות אחרות, אחסון אתרים ריסלר עשוי להתאים לך. אתה יכול לצבור ניסיון הכרחי תוך הפקת הכנסה משלך.

כמה הון עצמי אני צריך כדי להתחיל להשתמש באחסון ריסלר?

בMyHost -אחסון אתרים, יש לנו מגוון תוכניות אחסון ריסלר שיעזרו לך להשיק את עסק אחסון האתרים שלך.

כמה הרווח?

הרווח תלוי אך ורק במידת ההצלחה שלך. אתה קובע את שולי הרווח והמכסות שלך. עבוד במסגרת הגבולות שלך ונסה כמיטב יכולתך להתעלות עליהם אם אתה יכול.

כיצד אוכל להצליח כריסלר?

כמו ברוב הדברים, הכל תלוי בכמה אתה עובד. אם אתה חדש במכירה של שירותי אחסון, הכל יכול להיראות קצת קשה בהתחלה. כמו כל עסק, אחסון ריסלר דורש עבודה קשה והתמדה. אבל זה גם יכול להיות מאוד מתגמל, ורווחי בו זמנית עם הכנסה פאסיבית.

האם אני צריך דומיין משלי?

כמשווק אירוח אתרים, אתה צריך שיהיה לך שם דומיין משלך. שם הדומיין הוא חלק חשוב מזהות החברה שלך.

כיצד אוכל ליצור חבילות ומחירים משלי?

משווקים רבים משתמשים ב-WebHost Manager (WHM) כדי ליצור ולנהל חבילות חשבון. עבור צד החיוב וניהול חשבונות הלקוחות של העסק שלך, WHMCS היא אופציה פופולריות.

איפה אני מתחיל?

התחל ביצירת קשר עוד היום! אנחנו תמיד מוכנים לקבל בברכה משווקים חדשים. אנחנו יכולים לעזור לך להבין את הבסיס העסקי של שירותי אחסון האתרים שלך ועל הדרך כמובן להדריך אותך בתהליך ההתקנה הראשוני.

האם אהבתם את המאמר?

אודות המחבר Dean

שמי דין חלק מתחביביי, הם ציור, עריכת ווידיאו ובדיקות QA עבור חלק מבתי התוכנה הגדולים ביותר עבור ספקי אחסון אתרים.

שווה לקרוא

אחסון אתרים

MyHost NGINX עולה עם עיצוב חדש!

  • Liel
  • 1 דקות

שלום לכל קהל לקוחותינו, כל הלקוחות שלנו מכירים את הפיתוח שלנו שנקרא MyHost NGINX, שהוא שיפור מאסיבי לNGINX הסטנדרטי, כולל שליטה מלאה על ניהול מנוע הווב לאתר, ניהול מטמון ואבטחת האתר, כולל חסימה של...

אחסון אתרים

סאב דומיין חינם בהזמנת אחסון אתרים

  • Liel
  • 3 דקות

מפתח אתרים? בונה אתר חדש לעסק שלך? ואין לך דומיין? MyHost מציעה סאב דומיין חינם בהזמנת חבילת אחסון אתרים שיתופי ואחסון אתרי וורדפרס, לאחר שהמון לקוחות ביקשו מאיתנו סאב דומיין זמני עם חבילת האחסון...

אחסון אתרים

אחסון אתרים מהיר שלא עולה לך ביוקר

  • Dean
  • 3 דקות

מחפש אחסון אתרים מהיר שלא יעלה לך ביוקר? אנו ב - MyHost,  תמיד מדברים בין הצוותים שלנו שאנו רוצים לספק אחסון אתרים איכותי, מהיר ואמין ותמיד המודל העסקי שלנו היה לספק אחסון אתרים מהיר במיוחד,...