מהו אחסון NVMe SSD בתוכניות האחסון שלנו?

האינטרנט הוא פלא טכנולוגי שהיה כוח מניע בתעשייה עד היום. זה הביא איתו אתרים ושירותי אחסון אתרים - שירותים שאנחנו עדיין נהנים מהם ועם תמיכה ויעילות רבה מחברות אחסון רבות כמו מייהוסט.

דמיינו את זה: האתר החדש והנוצץ שלכם נטען מהר יותר מהדור אור שהאיש בתמונה כאן מחזיק, גלישת תוכן במהירות הבזק ושובה את המבקרים שלכם מהקליק הראשון.

איך זה אפשרי, אתם שואלים? זה נובע מהרבה דברים, באמת. אבל חלק עצום מזה הוא הודות לכוח המדהים של שטח דיסק של אחסון אתרים מבוסס NVMe SSD.
כוננים קשיחים מסורתיים פוסעים הצידה בחינניות כדי לפנות מקום לכוננים יעילים, הידועים בכינויים NVMe SSD. והדעיכה הזו מתרחשת בכל מקום - באחסון אתרים ובמחשבי צרכנים.

בפוסט הזה בבלוג שלנו, אנו נחקור את הצורך באחסון מהיר מבוסס שטח דיסק NVMe SSD, היכן ניתן למצוא אותם בתוכניות אחסון אתרים שלנו ב- MyHost,
ואת היתרונות שהוא מציג עבור אתר האינטרנט של שלכם.

מהם כונני Solid State?

ברמה היסודית, SSDs הם סוג של התקן אחסון המשתמש בטכנולוגיית זיכרון מוליכים למחצה (זיכרון NAND Flash) במקום דיסקים מכנים עם רכיבים זזים בפנים, כדי לאחסן ולאחזר נתונים. תחשוב עליהם כעל כונני הבזק מסוג USB הסטנדרטיים שיש לך בבית, אבל בגרסה מהירה הרבה יותר אשר נמצאת פיזית בתוך המחשב שלך.

היתרון המזוהה ביותר של אחסון SSD הוא זמני גישה מהירים יותר מאשר כונני דיסק קשיח מסורתיים (HDD) ומהירויות קריאה וכתיבה גבוהות יותר.

לכונני SSD אין חלקים נעים והם קומפקטיים יותר מרוב הכוננים הקשיחים. היכולת שלהם לטפל במספר פעולות קלט/פלט בו-זמנית הופכת אותם גם לאידיאליים לצרכי אחסון אתרים מכיוון שאתרי אינטרנט חייבים לעתים קרובות לגשת למידע רב ממקורות שונים - מסדי נתונים, תמונות, קבצי עיצוב וכו'.

התפקיד של כונני NVMe בספקי אחסון אתרים

התשובה היא "בדיוק כמו עם כוננים קשיחים רגילים." בעוד שההבדל הטכנולוגי בין שני הפורמטים הוא עצום, שניהם יכולים להשתמש באותן מערכות קבצים ולאחסן את קבצי האתר שלך, מה שהופך אותם לתואמים במובנים רבים.

אז למה לבעלי אתרים יהיה אכפת מאחסון SSD? ובכן, כי היתרונות הם רבים.

המהירות שולטת

בראש ובראשונה, עם כונני SSD, אחזור נתונים הופך לתהליך מהיר בזק, המאפשר לדפי אינטרנט להיטען בהרף עין.

משמעות הדבר היא שהמבקרים שלך לא יישארו מכווצים על אגודליהם בזמן שהם ממתינים להופעת התוכן שלך (מה שפוגע ב-SEO). במקום זאת,
הם יהיו מעורבים ומוכנים לחקור את כל מה שהאתר שלך מציע. אם האתר שלכם איטי, כדאי שתמצאו פתרון לפני שאתם יורדים בסדר הדירוג.

השיפור עוד מתמיד

כפי שאמרנו בעבר, חווית משתמש היא ערך עליון. אתרים המציעים ניווט ואינטראקציות חלקים נוטים להשאיר רושם מתמשך. על ידי ניצול הכוח של אחסון על גבי שטח דיסק מבוסס NVMe SSD, בעלי אתרים יכולים לשפר משמעותית את חווית המשתמש הכוללת.

דמיין את המבקרים שלך גולשים ללא מאמץ בדפי האינטרנט שלך, חווים מעברים חלקים בחמאה, ומוצאים באופן מיידי את המידע שהם מחפשים. זו חוויה שיכולה להפוך מבקרים מזדמנים למעריצים אדוקים!

הם צורכים פחות חשמל מאשר דיסקים קשיחים רגילים(HDD)
כוננים קשיחים רגילים צורכים בדרך כלל יותר חשמל כדי לעבוד, אבל עם SSD, אתה מקבל את יותר ביצועים תוך צריכת פחות אנרגיה.
אז, באופן אוטומטי, מכיוון שהם צורכים פחות חשמל, לכונני SSD יש השפעה חיובית וירוקה יותר על הסביבה מכוננים מכניים.

האמינות טובה יותר כיום

האמינות של אחסון SSD היא שאין שני לה. עד לאחרונה, כוננים קשיחים עדיין נחשבו אמינים יחסית למרות שיש להם חלקים נעים. חלקים נעים הם לרוב המרכיב הראשון שמראה בלאי בכוננים קשיחים רגילים.

אבל חשוב עדיין לזכור כי יכולת שחזור הנתונים עדיין גבוהה בהרבה מכונני SSD.

כפי שדווח על ידי Backblaze(שירותי גיבוי), שיעורי הכשל מראים ירידה מתמדת בכונני SSD, מה שהופך אותם לפתרון מתאים יותר עבור שרתי אינטרנט,
וזה בדיוק מה שאנחנו עושים.

הלב של השרתי אחסון אתרים שלנו

היתרונות לא נעצרים שם. אחסון מבוסס NVMe SSD מביא גם יתרון תחרותי לתוכניות אחסון אתרים שיתופיות, שבהן מספר אתרים מתקיימים במקביל בשרת.
הודות למהירויות הקריאה והכתיבה המהירות של כונני NVMe SSD, אחסון אתרים שיתופי פועל בצורה חלקה וקלילה יותר.

כל אתר מקבל את החלק ההוגן שלו במשאבים, מה שמאפשר ביצועים אופטימליים ומבטיח שאתר עתיר משאבים אחד לא יסבול את כל רוחב הפס של הדיסק של השרת.

אילו תוכניות אחסון אתרים מגיעות עם אחסון NVMe SSD?

השאלה שאתם הקוראים מחכים לתשובה שלה, אם כן היא היכן ניתן למצוא תוכנית אירוח אתרים כזו שמגיעה עם הטכנולוגיה המדהימה הזו.
אז אנו שמחים ששאלתם.

שירותי אחסון אתרים שיתופיים היא תוכנית אחסון אתרי האינטרנט המשתלמת ביותר שלנו להשקת האתר שלך. הוא מספק ביצועים מצוינים ומגיע עם אחסון NVMe SSD בשפע עבור כל קבצי אתר הבלוג שלך - והוא מותאם במיוחד לאנשים שרק מתחילים.

כמובן, היתרונות של כונני NVMe SSD לא נעצרים שם, ותראה אותם במרבית מהשירותים אותם אנו ב- Myhost אחסון אתרים מציעים.

דוגמאות הן:

סיכום

בקצרה, אחסון על גבי NVMe SSD, בשירותי אחסון אתרים הוא פ'יצר משנה משחק.
זה יסייע לשפר את ביצועי האתר שלך משמעותית, ובכך יסייע לך להשיג יותר המרות.

אז, בין אם אתה מנהל בלוג אישי, אתר מסחר אלקטרוני או כל דבר שביניהם, כמו בעלות על עסק קטן משלך, למשל, שימוש בכוח של אחסון אתרים מבוסס NVMe SSD יכול להניע את האתר שלך לגבהים שאין שני להם.
ובאמצעות אתר אינטרנט מהיר המבוסס על CMS המועדף עליך כמו וורדפרס, אתה יכול ליהנות מהיתרונות של פלטפורמה מותאמת היטב לקהל שלך.

אירוח אתרים מהיר ממלא תפקיד מרכזי בלהבטיח שיש לך את כל הכלים הנכונים לפני שאתה יוצא למסע האינטרנטי שלך.
עם שימוש בשירותי האחסון של MyHost, המופעלים על גבי שטח דיסק מבוסס NVMe SSD, אנו סבורים שתרגיש את השינוי הדרסטי לביצועי האתר שלך.

האם אהבתם את המאמר?

אודות המחבר Dean

שמי דין חלק מתחביביי, הם ציור, עריכת ווידיאו ובדיקות QA עבור חלק מבתי התוכנה הגדולים ביותר עבור ספקי אחסון אתרים.

שווה לקרוא

אחסון אתרים

עדכון עמוד ברוכים הבאים לאחסון אתרים

  • Dean
  • 1 דקות

שלום לכל קוראי הבלוג שלנו, כן שנת 2019 התחילה החלטנו גם לחדש את עמוד הברוכים הבאים לאחסון האתרים שנוצר בכל חבילת אחסון אתרים בפאנל cPanel, חוץ משרת הריסלר שלנו שהוא Shadows.ניתן לראות את הדוגמה של עמוד...

אחסון אתרים

כיצד לייעל את השימוש במשאבי שרת באחסון האתרים שלך

  • Dean
  • 8 דקות

כדי להפיק את המרב מהאתר שלך, תצטרך לנהל כמה היבטים של אחסון האתרים שלך, במיוחד כשמדובר באיזון ביצועים ולשמור על המחיר הנמוך של השירות בו אתם משתמשים. יהיה עליכם להפוך את האתר שלכם ליעיל, לוודא...

אחסון אתרים

מה זה אחסון אתרים?

  • Dean
  • 4 דקות

מה זה אחסון אתרים? שירות אחסון אתרים הוא שירות המספק ליחידים ועסקים אירוח (או אחסון) של דפי אינטרנט וקבצים אחרים, בהם קובצי מידע, תמונות, קבצי עיצוב, קבצי פונקציות,קבצי JavaScript וקבצי וידאו וכל סוג תוכן אחר. במטרה לאפשר לאחזר מידע זה דרך רשת האינטרנט דר