למה צריך תעודת SSL?

ע"י Dean, פורסם 08/09/2019

למה צריך תעודת SSL? מהם היתרונות של שימוש בתעודת SSL? אבטחה תמיד הייתה גורם חשוב לדאגה בעת הגלישה באינטרנט. במשך זמן רב, האינטרנט נחשב למערב פרוע דיגיטלי: כל אדם היה צריך להשגיח על עצמם והיו מעט מאוד אפשרויות שהבטיחו גישה מאובטחת. אבל עם תעודת SSL זה כבר לא מדאיג. SSL מבטיח שתעבורת האינטרנט שלך, נכנסת ויוצאת כאחד, נשמרת מפני איומי האבטחה השונים. וזה לא צריך לעלות הון תועפות. אנו ב - MyHost, אנו מבינים כי הביטחון הוא מאוד חשוב עבור לקוחותינו. זה למה אנו מציעים תעודות SSL חינם ללקוחותינו. מה שאומר שלא תצטרך לדאוג יותר לאבטחת האתר שלך ברגע שתשיג אותו.

אם אתה עדיין לא משוכנע להתקין SSL ולקצור מגוון רחב של יתרונות, המשך לקרוא הדרכה זו בה נפרט את היתרונות של SSL.

מה זה SSL?

Secure Sockets Layer, או SSL, הוא פרוטוקול אבטחה המשתמש בהצפנה מודרנית כדי לשלוח ולקבל מידע רגיש בכל רחבי האינטרנט. זה עובד על ידי יצירת ערוץ מאובטח בין דפדפן המשתמש, לבין שרת האתר שאליו המשתמש רוצה להתחבר. כל מידע שעובר בערוץ זה מוצפן בקצה אחד ומפענח עם קבלתו בקצה השני. לפיכך, גם אם מישהו תופס מידע זה, אין לו שום תועלת בגלל הצפנת המידע.

אתרים יכולים לאפשר SSL על ידי רכישת אישור SSL. דפדפני האינטרנט יכולים לזהות אישור זה, המאפשר להם לדעת שצריך להצפין את החיבור הספציפי הזה. משתמשים יכולים לזהות בקלות אם הם מבקרים באתר שמאופשר ב- SSL על ידי איתור מנעול זעיר שקודם לכתובת האתר. אתרי אינטרנט המשתמשים ב- SSL ניתנים לזיהוי גם באמצעות השימוש שלהם בפרוטוקול https, במקום http.

תעודת SSL

מאמר זה נועד לתת מושג ברור על יתרונות השימוש ב- SSL. לאחר שתסיים לקרוא את המאמר, תדע יותר מידע על האופן שבו SSL לא יכול רק לאבטח נתונים קריטיים, אלא גם לתת לעסקים דחיפה תחרותית לאורך הדרך.

היתרונות של SSL

כאמור, השימוש ב- SSL יכול להועיל מאוד הן עבור משתמש הקצה והן עבור בעלי האתר. משתמשים התוודעו יותר לחשיבות אבטחת האינטרנט במהלך השנים האחרונות, מה שאומר ש- SSL יכול להוכיח כמועיל מאוד עבור כל אתר מודרני.

עם SSL האתר שלך נראה מקצועי יותר

נתחיל במשחק קטן. האם אתה יכול לתת שם לאתר פופולרי שאינו מתהדר בסמל המנעול הזעיר שליד כתובת האינטרנט שלו? אם דעתך מתמצאת בתשובות, אל תזיע - יש סיבה טובה מאוד לכך.

עסקים מזהים את המגמה העולה של מודעות למשתמשים בכל הנוגע לפרטיות דיגיטלית. אז באופן טבעי, הם רוצים שהלקוחות שלהם יידעו שהם מוגנים. SSL היא דרך סולידית לתמוך באיזו מידה בטוחה הפלטפורמה שלך, להוסיף מגע של מקצוענות לכל אתר שמשתמש בה.

זה נכון במיוחד עבור אתרי מסחר אלקטרוני שהמודל העסקי שלהם מבוסס על שימוש במידע רגיש ביותר, כמו פרטי כרטיסי אשראי. תקני PCI (תעודת כרטיסי תשלום) מחייבים כי לתשלומים מקוונים באמצעות SSL לכל הפחות יש הצפנה של 128 סיביות. זה הופך את העסקאות המקוונות לבטוחות ככל האפשר - פרסומת נהדרת למותג העסק שלך.

גוגל אוהב אתרים שמשתמשים בSSL

חברות מסוימות מוציאות המון משאבים על SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) מבלי להבין שפשוט הפעלת SSL יכולה לתת לאתר שלהם דחיפה גדולה במנועי החיפוש של גוגל. כבר יותר משנתיים שגוגל שילבה את SSL כגורם בדירוג באלגוריתם PageRank המפורסם שלה. לכן, כל שאר הדברים שווים, אתר עם SSL ידורג גבוה יותר מזה שאינו מחזיק אותו בחיפוש בגוגל.

בהודאה עצמה, גוגל עדיין שמה דגש רב יותר על גורמים אחרים, כמו איכות תוכן, בעת דירוג אתרים. אבל SSL עדיין יכול להיות דרך מצוינת להחמיא למאמצי SEO הקיימים שלך.

מידע מוצפן

התנופה העיקרית לשימוש ב- SSL היא הצעת האבטחה החזקה שלה. SSL מוודא שכל חבילת נתונים המוחלפת בין דפדפן המשתמש לאתר אינטרנט המאפשרת SSL מוגנת על ידי טכניקות קידוד עדכניות. המשמעות היא שבמקרה של גורם לא רצוי להשיג מידע זה, המידע השימושי הופך ללא קריא באמצעות הצפנה כאמור.

תעודת SSL חינם מ - MyHost

כעת, לאחר שפרסנו את המקרה לשימוש ב- SSL כדי ליצור רושם של יישום אינטרנט אמין, מאובטח ומקצועי, אנו מקווים שתחפשו לרכוש אישור SSL בהקדם האפשרי לאתר האינטרנט שלכם. לכאורה תוספת זעירה, SSL יכול לעשות דרך ארוכה בשיפור שביעות רצון המשתמשים, קידום אתרים ותדמית המותג. למזלכם, אנו ב - MyHost מספקים תעודו SSL בחינם למשתמשים העסקיים שלנו. באמצעות מס' קליקים פשוטים תוכלו ליצור תעודת SSL חינם לאתר האינטרנט שלכם.

עוד לא הצטרפתם לקהל לקוחותינו? אנו מזמינים אותכם להצטרף אל אחד משירותי אחסון אתרים שאנו ב - MyHost מציעים, ומעבר האתר מחברת האחסון הקודמת? עלינו!