למה לעצב אתר בוורדפרס?

ע"י Dean, פורסם 30/12/2020

לבעל עסק קטן יש לרוב רשימה ענקית, במיוחד בשלבים הראשונים של הקמת אתר לעסק שלהם. בין היתר לבחור את העיצוב לאתר האינטרנט שייצג את העסק שלהם ברחבי האינטרנט, אז למה לעצב אתר בוורדפרס?
יש שוק גדול ופעיל לשירותי עיצוב אתרים, במאמר זה, נבחן מקרוב את וורדפרס ואת התפקיד שהוא ממלא בעיצוב אתרים לעסקים.

מה זה וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת לניהול תוכן(CMS). הוא מספק מסגרת לאתר שלך ולהרכבת התוכן שלך באמצעות ממשק שמקל על עריכת הדפים שלך. הוא מספק שליטה ריכוזית על תוכן האתר שלך.

ישנם כיום מעל 80 מיליון אתרים המשתמשים בוורדפרס. אחת הסיבות לפופולריות שלו היא שהיא חינמית ובעלת קוד פתוח לשימוש אישי או מסחרי, מכיוון שוורדפרס היא תוכנת קוד פתוח. למשווקים ומשתמשי הקצה יש גישה לסביבת פיתוח אתרים מובילה בעלות נמוכה יותר מפיתוח אתר מקוד מאפס.

וורדפרס מציעה דרך מהירה ליצור אתר אינטרנט. עם ממשק אינטואיטיבי ואלפי ערכות נושא(תבניות) שנוצרו באופן מקצועי ע"י מפתחים ברחבי העולם, אין צורך בחווית עיצוב אתרים. אבל יש מלכוד. עד כמה שעיצובי אתרים משומרים נראים, הם מנוצלים יתר על המידה, ולרובם יהיו מגבלות שמונעות מהאתר שלך להיות כל מה שהוא צריך להיות.

בחלק הבא של המאמר שלנו, נבדוק את הסיבות שעליך להעביר את פרויקט פיתוח אתר שלך לחברה המציעה שירותי עיצוב עבור אתרי וורדפרס.

מדוע מעצב האתרים שלך צריך להשתמש בוורדפרס?

כשאתה משלם למישהו שיעצב אתר, האם היזם לא יכול פשוט ליצור את האתר מאפס, ללא סיוע של CMS?

כן, ומפתחי אתרים רבים כנראה יקפידו על ההזדמנות מכיוון שזה אומר מספר עצום של שעות עליהם תצטרכו לשלם! ניתן לבצע את העבודה הרבה יותר מהר באמצעות וורדפרס ובכך לחסוך עלויות. וורדפרס עוזרת למעצבי אתרים לבסס תהליך שניתן לחזור עליו. מעצב אתרי וורדפרס מנוסה יבצע גישה מוכחת שמקצרת את זמן הפיתוח אך תמיד מניבה עיצוב מותאם אישית ייחודי.

יעילות כזו מעלה את מספר האתרים שמעצב יכול ליצור, מה שמוריד את העלות של כל פרויקט. גורם זה, בשילוב עם המספר העצום של מעצבי וורדפרס המתמודדים על הפרויקט שלך, אומר שתהיה לך הזדמנות מצוינת להעסיק מעצב מוכשר במחירים סבירים מאוד.

עכשיו, בואו נסתכל על מה הופך את וורדפרס לפופולארית כל כך בקרב מעצבי אתרים מפתחי אתרים וכמובן בעלי אתרי אינטרנט.

התאמה אישית - וורדפרס אמנם תומך תבניות מעוצבות באופן מקצועי, אך אם אתה משתמש באחד מהם, האתר שלך לא יהיה בעל מראה ותחושה מותאמים אישית. למרבה המזל, וורדפרס מאפשרת התאמה אישית רחבה במבנה האתר, בפריסה ובפונקציונליות, כך שלא תצטרך להסתמך על תבניות שחוזרות על עצמם על יתר המידה. מעצב אתרים מוכשר יכול ליצור אתר מותאם אישית שמובטח שלא יהיה כמו של אף אחד אחר.

קל שימוש - אפילו עבור מפתחי אתרים מיומנים, בעל ערכת כלים מוכרת גורם להכל ללכת הרבה יותר מהר. מעצב וורדפרס מנוסה אולי רשם מאות שעות בפלטפורמה, ולכן קל להם לקפוץ פנימה, לעצב את האתר שלך במהירות ולעבור ללקוח הבא.

נגישות - הגישה לוורדפרס נעשית באמצעות דפדפן, כך שהאנשים שיוצרים ומנהלים את האתר שלך יוכלו להיכנס מכל מקום ובכל עת, עם שליטה מלאה ומרכזית באתר.

גמישות - עם מאות תוספים שימושיים שתוכננו במיוחד לעבודה עם אתרי וורדפרס, המפתח שלך יכול ליישם את התכונות הדרושות לך, כולל לוח שנה לאירועים, גלריית תמונות או וידאו, ווידג'טים למדיה חברתית, כלים למדידה ולביצוע אופטימיזציה של אתרים ועוד.

קידום אתרים - גוגל אוהבת אתרי וורדפרס. הקוד שמאחורי אתרי וורדפרס מתוכנן כך שמנועי חיפוש יוכלו לקרוא ולהוסיף לאינדקס את תוכנם בקלות. יש פונקציונליות להחלת מטא נתונים על כל הדפים, הפוסטים והתמונות. זה עוזר למפתח לייעל את האתר שלך באמצעות מילות המפתח של העסק שלך ולהבטיח דירוג גבוה באופן עקבי בתוצאות החיפוש.