טיפים לפרילנסרים: איך מתחילים?

ע"י Dean, פורסם 19/12/2019

עבור חלק מאיתנו, את המחשבה של להיות עצמאי הוא מפתה. היותך הבוס שלך ובחירת הלקוחות שלך יכול לתת לך שליטה רבה יותר על זמנך, פרוייקטים מעניינים יותר של עבודה, וכן - אם אתה טוב ויש לך כשרון שיווק - הכנסה רבה יותר ממה שאתה מרוויח כעובד של מישהו אחר. עם זאת, התחלה יכולה להיות מאיימת,ועם קצת הדרכה יכולה להקל אז איך מתחילים להיות פרילנסרים?

מצא מורים ועמיתים

פרילנסר מחובר צפוי להיות פרילנסר מצליח. קבוצות לאומיות כמו וורדפרס ישראל, קבוצות מפגשים מקומיות ואתרים ממוקדים עבור פרילנסרים על ידי מקצוענים מנוסים יכולים להכניס אותך למגע עם פרילנסרים עמיתים כדי לשתף מידע על עבודות זמינות, שיווק מוצלח, משא ומתן על חוזים, לימודי המשך והיבטים אחרים של העסקים שלך.

צור את תיק העבודות שלך

לקוחות פוטנציאליים רוצים לראות את העבודה שלך. אסוף קישורים לפרויקטים שביצעת עבור הלקוחות הנוכחיים והקודמים, אם אינך מחויב להסכם סודיות, או הראה עבודה שביצעת פרו בונו לקבוצות ללא מטרות רווח וקהילה. אם אין לך תיק עבודות עדיין,
הגיע הזמן ליצור לעצמך את אתר תיק העבודות שלך.

מחפש אחסון אתרים עבור אתר תיק העבודות שלך? אנו ב - MyHost מתמחים באחסון אתרים שיתופיים!

הגדירו את ההתמחות שלכם

לעשות את מה שאתה אוהב זו מטרה טובה, ? אם אינך בטוח מהם היתרונות שלך, קרא את קורות החיים שלך. אולי יש לך ניסיון בייצור ציוד רפואי ואתה יכול לכתוב ידע על הנושא ללקוחות שיווק, או שתכננת כמה אתרי מסחר אלקטרוני קמעונאיים. ידע בנושא נישה יכול לעזור לכם לבסס את עצמכם עם לקוחות שמשלמים טוב, לבנות תיק עבודות מרשים ולסבסד גם את פרויקטי התשוקה שלכם.

תכנן את השירותים שלך

חשוב על מה אתה הכי טוב ואיך אתה מעדיף לעבוד כדי להחליט אילו שירותים תציע.  יש כותבים שאוהבים טלטלות האדרנלין וימי המשכורת הגדולים שמגיעים לטיפול בעבודות הבלאגן עבור לקוחות שעומדים בתאריכי יעד. הציעו את השירותים שנוח לכם איתם והשמיטו את השירותים שאינכם אוהבים.

אסוף המלצות

שאל את המעסיקים והקולגות שנתנו לך המלצות או שבחים אחרים אם תוכל להשתמש במילים שלהם בשיווק שלך. המלצות היעילות ביותר כוללות תמונה ושם, לכן בקשו אישור להשתמש גם בהן. רוב האנשים ישמחו לומר כן.

קבע את התעריפים שלך

רוב הפרילנסרים החדשים פשוט מקבלים את מה שהלקוחות הראשונים שלהם מציעים. זה מובן אך לא בר-קיימא. בדוק את שיעורי סוג העבודה שלך ומחיר את עצמך בטווח זה על סמך הערך שאתה יכול לספק ללקוחות ואת מה שאתה צריך כדי לקיים את העסק שלך. חישוב התעריף הבסיסי לשעה שלך כדי ללמוד מה עליך לגבות כדי להתפרנס. הבלוג של הפרילנסר בכתובת מתאר באופן קבוע את התהליך. המספר שתקבל עשוי להיראות גבוה, אך הוא צריך לכסות לא רק את זמן החיוב שלך, אלא גם את זמן השיווק, ההנהלה והחשבונאות וההוצאות, כגון ביטוח מקצועי ומיסים על עבודה עצמית.

הגדירו את לקוחות היעד שלכם

לקוחות ספציפיים ישתנו בהתאם לגומחה וסוג העבודה שאתה מבצע. באופן כללי, לקוחות אידיאליים הם אלו שיכולים לשלם את התעריפים שלך, לספק חלון ראווה טוב לעבודה שלך, להפנות אותך ללקוחות פוטנציאליים אחרים, ושיש לך יותר מפרויקט אחד לטווח הארוך. לקוחות אידיאליים גם משלמים במהירות, מתקשרים בצורה ברורה, משתמשים בחוזים, מכבדים את זמנכם ולא מרחיבים את היקף הפרויקטים מבלי להרחיב גם את העמלות. אינך בטוח כיצד למצוא את לקוחות היעד שלך? שוחח עם המנטורים והחברים שלך, ובצע המון מחקר.

בנה אתר אינטרנט

האתר שלך הוא איך לקוחות פוטנציאליים ימצאו אותך. האתר האידיאלי נראה טוב במכשירים ניידים כמו גם בשולחנות עבודה, כולל את תיק העבודות וההמלצות שלך, משמש כדוגמא לעבודה שלך, ומעניק ללקוחות פוטנציאל דרך ליצור איתך קשר בטלפון או בדוא"ל. זרע עותק ומטא תגי האתר שלך עם מונחי החיפוש שאתה חושב שלקוחות ישתמשו בכדי למצוא אותך, ועדכן את האתר שלך באופן קבוע כדי לשמור על מיקום מוצק בתוצאת חיפוש. בנה את אתר האינטרנט שלך עוד היום באמצעות אחד מחבילות אחסון אתרים שלנו ב - MyHost.

תמיד תהיה שיווקי

האתר שלך הוא צעד שיווקי חשוב, אך הוא רק הראשון. מצא את ערוצי המדיה החברתית שלקוחות היעד שלך משתמשים בהם וקפוץ אליהם. השתתף בכנסים ותערוכות כדי לפגוש לקוחות פוטנציאליים.