חדש: WordPress Toolkit באחסון וורדפרס מנוהל

כמו שהבטחנו, אנו עובדים מאחורי הקלעים לעוד ועוד הפתעות. וכעת הוספנו את הכלי המוכר של פאנל האחסון של פלסק הנקרא WordPress Toolkit לסיפאנל. כך שלקוחות שרגילים לממשק ניהול הוורדפרס של פלסק, או לקוחות שרצו לראות את הכלי ניהול והתקנת וורדפרס המתקדם של פלסק אצלנו, יכולים כבר עכשיו להנות ממנו.

מבלי יותר מדי דיבורים, בואו ניגש אל הכלי.

מה זה Wordpress Toolkit?

Wordpress Toolkit או בשפה העברית, ארגז הכלים של וורדפרס, היא תוכנה המאפשרת ניהול מתקדם ביותר עבור התקנות וניהול אתרי וורדפרס שאין כמותו בשוק! עד לא מזמן רק פאנל האחסון של פלסק זכה לכלי המתקדם הזה.

אך לא עוד! סיפאנל ופלסק נמצאים כיום תחת אותה בעלות של חברת השקעות, וכנראה כדי למקסם רווחים בסיפאנל, הטמיעו את המוצר של Wordpress Toolkit היישר לסיפאנל כך שמדובר על אותו תוכנה הנמצאת אצל פלסק, בעלת אותו עיצוב ואותו פונקציונליות.

ממשק wordpress toolkit

איזה שירותי אחסון אתרים נהנים מתוספת הכלי של Wordpress Toolkit?

הכלי התווסף לשרת Lassie ממש בימים האחרונים והצוות שלנו הריץ על כך מס' רב של בדיקות, ונראה כתקין ופועל מעל למצופה! אז אנו במייהוסט אחסון אתרים הרמנו את הכפפה עבורכם, ומספקים לכם הלקוחות בשירותי אחסון וורדפרס המנוהל החדש שלנו כלי חדש.

הכלי של Wordpress Toolkit לניהול וורדפרס המתקדם ביותר, זמין ללקוחות אחסון וורדפרס מנוהל שלנו, הלא רק רצים על גבי שרתים סופר מהירים על גבי NVMe SSD Datacenter, אלא גם עם מנוע ווב פרימיום של LiteSpeed Enterprise!
כעת ישנם בשרת אחסון וורדפרס המנוהל שלנו שני כלים לניהול והתקנת אתרי וורדפרס, הכלי הישן והמוכר שאיתנו שנים רבות כמו שאתם מכירים, שגם הוא התעדכן והוציא Wordpress Manager חכם! וכעת התווסף גם Wordpress Toolkit!

מה שאומר שלקוחות אחסון וורדפרס שלנו במייהוסט נהנים מבחירה בכלי לניהול אתר הוורדפרס שלהם, וכיצד להתקין אותו.

בעיצוב החדש של סיפאנל Jupiter, תוכלו כבר לראות את שני הכלים לניהול וורדפרס בתפריט צד של סיפאנל -

כלים לניהול אתר וורדפרס

כך שהבחירה לגמרי בידיים שלכם הלקוחות באיזה כלי אתם מעדיפים ונוח לכם להשתמש.

לקוחות שנמצאים תחת אחסון אתרים הרגיל או אחסון וורדפרס הישן שלנו, ורוצים להנות מהכלי החדש, צרו קשר עם אחד מנציגי המכירות שלנו ועברו לשירותי אחסון הוורדפרס המנוהל החדש שלנו.

איך עובדים עם הממשק של Wordpress Toolkit?

לקוחות אחסון וורדפרס המנוהל שלנו, יצרנו עבורכם סרטון דמה על המערכת, ואנו צפויים ליצור מדריכים וסרטוני הדרכה יותר מקיפים בעתיד הקרוב לניהול אתר הוורדפרס שלכם דרך Wordpress Toolkit.

 

סיכום

הצוות שלנו עובד קשות בחודשים האחרונים לספק לכם חידושים שלא נראו בעולם שירותי אחסון האתרים, כמו ניהול והתקנת וורדפרסים מהאזור האישי, כלים מתקדמים כמו WP Toolkit,
ואנו ממלצים להתין משום שבמהלך החודשים הקרובים מתוכננים עוד הפתעות רבות בדרך.

האם אהבתם את המאמר?

אודות המחבר Dean

שמי דין חלק מתחביביי, הם ציור, עריכת ווידיאו ובדיקות QA עבור חלק מבתי התוכנה הגדולים ביותר עבור ספקי אחסון אתרים.

שווה לקרוא

אחסון אתרים

עדכון עמוד ברוכים הבאים לאחסון אתרים

  • Dean
  • 1 דקות

שלום לכל קוראי הבלוג שלנו, כן שנת 2019 התחילה החלטנו גם לחדש את עמוד הברוכים הבאים לאחסון האתרים שנוצר בכל חבילת אחסון אתרים בפאנל cPanel, חוץ משרת הריסלר שלנו שהוא Shadows.ניתן לראות את הדוגמה של עמוד...

אחסון אתרים

איך להחליט איזה סוג אחסון אתרים אתה צריך לאתר שלך

  • Dean
  • 5 דקות

כשאתה מפתח את האתר שלך, אתה עומד בפני הרבה החלטות לגבי שמות דומיינים, תוספים, תבניות, תוכן, עיצוב ופונקציונליות.במילים אחרות, איך להחליט איזה סוג אחסון אתרים אתה צריך לאתר שלך...

אחסון אתרים

מכתב המלצה שהתקבל על שירותי אחסון האתרים שלנו

  • Dean
  • 2 דקות

היי לכלל קהל לקוחותינו, או לקוחות פוטנציאלים אשר שוקלים להעביר את אתרם אלינו.פוסט מעט שונה מהרגיל, כפי שכולם רגילם על מאמרים המדברים על התחום האתרים או חדשות בתחום וכד' בבלוג שלנו, אך היינו...