התוסף אלמנטור במבצע של 25%!

ע"י Liel, פורסם 30/05/2019

התוסף המוכר ואהוב על ידי מיליוני מפתחי אתרי וורדפרס בארץ ובעולם חוגג יום הולדת ויוצא במבצע(הנחה) של 25% לרכישת רישיון של אלמנטור פרו! אלמנטור הוא תוסף המיועד לאתרי וורדפרס אשר נותן כלים לבניית אתרי וורדפרס על ידי ממשק ויזואלי של דראג אנד דרופ (drag and drop) של אלמנטים ווידג'טים, הוא נותן כלי יעיל ופשוט לאנשים בעלי ידע בבניית אתרים וגם לאנשים ללא ידע כלל לבנות אתר על גבי הממשק של וורדפרס בקלות וביעילות על ידי עורך ויזואלי לאתר, ובכך לחסוך גם לאנשים אלפי אם לא עשרות אלפי שקלים בפיתוח האתר, לאלמנטור יש תוסף וורדפרס בגירסה החינמית שלו עם למעלה מ - 2 מיליון התקנות פעילות, זאת אומרת שיש למעלה מ - 2 מיליון אנשים אשר האתר שלהם בנוי עם אלמנטור -

קישור להורדת התוסף אלמנטור להורדה

מה שהופך אותם לתוסף בניית האתרים הכי מבוקש ונפוץ בעולם, אך כמובן בשביל לקבל גישה לעוד אלמנטים נוספים ולפונקצונליות נוספת יש את הגירסת פרו של התוסף, שהיא סוג של גירסת פרימיום לתוסף אשר נותנת לך בתור בעל האתר גישה וכוח להרבה יותר אלמנטים לבניית האתר, וגמישות יתר.
אלמנטור חוגגים יום הולדת 3, כן הפעוט כבר לא תינוק! הוא בוגר ועולה לגן! ונותן לכם הנחה של 25% ברכישת התוסף בכלל החבילות שלו. מהרו לרכוש את התוסף! ותתחילו לבנות את אתר החלומות שלכם עוד היום! החל מ - 36 דולר לשנה הראשונה, במקום 49 דולר לחבילה המתאימה לאתר בודד, חיסכון של 13 דולר! חיסכון משמעותי ביותר!  ברישיון המתאים לשלושה אתרי וורדפרס תשלמו בזמן המבצע 74 דולר לשנה הראשונה במקום 99 דולר חיסכון של 25 דולר! ולרישיון המפתחים המתאים עד 1,000 התקנות של התוסף אלמנטור פרו, במחיר מצחיק של 149 דולר לשנה הראשונה במקום 199 דולר! חיסכון של 50 דולר בשנה הראשונה! זה לא מעט כסף.

ההבדלים בין הגרסה החינמית של אלמנטור לגרסת הפרימיום של אלמנטור -

תוכנות נוספות לאלמנטור פרו -

אם אתם חשבתם על לרכוש אלמנטור פרו עכשיו זה הזמן! תרכשו אותו עם הנחה של 25%! שזו הנחה לא קטנה לתוסף מומלץ כזה ראו תמונה של המחירים לכבוד יום ההולדת 3 של אלמנטור - 

רכישת אלמנטור פרו במבצע

אם אתם מחפשים אחסון אתרים לאתר הוורדפרס שלכם שאתם מתכוונים לפתח על אלמנטור או שמה יש לכם אתר קיים, אל תחפשו עוד, כי הגעתם למקום הנכון! אנו ב - Myhost מציעים אחסון אתרים המתאים במיוחד לאתרי וורדפרס על גבי שטח דיסק מבוסס SSD טהור, עם גיבויים יומיים, מאובטח ותעודת SSL חינם וכל זה החל מ - 19 ש"ח לחודש לאחסון המתאים במיוחד לאתרי וורדפרס על ידי שימוש ב - MyHost-NGINX! הצטרפו עוד היום ותהנו משירות וביצועים ללא כל תחרות!