האם פייפאל היא סליקה מתאימה עבור עסק קטן?

ע"י Dean, פורסם 25/06/2021

חדשות טובות לעסקים מתחילים שמקימים את העסק הקטן שלהם באופן מקוון. פייפאל(PayPal) לעסקים קטנים לא רק מקל על קבלת תשלומים אלא גם מספק אינספור הטבות אחרות שיעזרו לכם לשפר את השירותים שלכם.
בעזרת הכלים הנכונים תוכלו להגדיל במהירות את ספירת הלקוחות ללא כל טרחה. נניח שהדבר היחיד שאתה מנסה לשכלל הוא השלמת תשלומים מקוונים מאובטחים מבלי להפריע ללקוחותיך.
אם כן, סביר להניח שתיתקל בפייפאל במסע שלך כדי למצוא פיתרון אפשרי.

נכון לעכשיו, ליותר מ- 320 מיליון משתמשים יש חשבונות  פייפאל(PayPal) פעילים ברחבי העולם. היא פועלת עם כל המטבעות העיקריים הנתמכים ברחבי העולם. אך נשאלת השאלה, "האם לדעתך פייפאל יהיה הפיתרון המושלם גם עבור העסק שלך?"

יתרונות וחסרונות של חשבון עסקי בפייפאל

היתרונות

קל להתקנה ויצירה

קל להתקין ולהירשם לשירותי פייפאל. אתה פשוט צריך לבקר באתר הרשמי שלהם, לבחור את סוג החשבון העסקי עבור העסק הקטן שלך ולספק מידע אישי,
כולל מזהה דוא"ל, שם מלא, סיסמה, ואתה יכול להתחיל לגבות תשלומים ברשת.

זה שירות מאוד בטוח, במיוחד עבור קונים. באשר למוכרים, זה עלול להוות סיכונים מסוימים, כמו הפרות נתונים ותקלות במערכת,
אך זה נפוץ עם מעבדי תשלום מקוונים. למרבה המזל, ל- פייפאל יש מספיק פרוטוקולי אבטחה על מנת לשמור על בטיחותך יחסית ועבור העסק שלך.

אין צורך להחזיק חשבון סוחר

החלק הטוב ביותר בשימוש ב- PayPal לעסק שלך הוא שאתה לא צריך להחזיק חשבון סוחר. בעלי חשבונות סוחרי פייפאל משלמים עלויות נוספות, כולל דמי יישום, עמלות חודשיות, עמלות חוצות גבולות, עמלות טרום עסקה, וכן דמי שכירות למסוף כרטיס אשראי.

חשבונות סוחרים היו זקוקים בעבר לקבלת תשלומים מקוונים, אך כבר לא. זה הופך את פייפאל לאידיאלית עבור עסקים שרוצים להתחיל במהירות ובזול עם עסקאות מקוונות.

גמישה יותר משיטות תשלום מקוונות אחרות

כפי שדנו מעלה, פייפאל פועלת גם ללא חשבון סוחר, מה שהופך אותה לחלופה גמישה לאמצעי תשלום מקוונים אחרים. בהרבה מקרים חברות סליקה לא תומכות בכרטיסים כמו אמריקן אקספרס שכן פייפאל אכן תומכת בזאת.

אישורי תשלום מהירים

פייפאל מארחת את התכונה "חשבונית פייפאל" להפקת אישורי תשלום בפחות מדקה. אלו מקלים על הלקוחות בתשלום ועוזרים לך במעקב אחר תשלומים שהתקבלו לאורך זמן.

עובד עם מערכות חנויות מרובות

אם רק יזמת את אתר העסק שלך ואינך יודע איזה סוג של מערכת אתה זקוק, יש לנו חדשות טובות עבורך. פייפאל משולבת במערכות רבות של עגלות קניות, כך שתוכל להתחיל לקבל את התשלומים שלך מייד.
מערכות עגלת קניות זמינות בולטות כוללות את וורדפרס, מג'נטו, דרופל, ג'ומלה שופיפיי ועוד רבים..

חסרונות

לקוחות יכולים לבצע בקשת החזר כספי גם ללא סיבה ראויה למדי

החזר כספי הוא ביטול תשלום - כסף מוציא מחשבון המוכר ומוחזר לקונה. פייפאל מאפשרת חיוב חוזר, אך התהליך קצת יותר מסובך מהרגיל. לא סימן טוב לעסק הקטן שלך!

שירותי תשלום כמו פייפאל  מצוידים בצורה של הגנה על הקונה. זאת בכדי לספק תחושת ביטחון ללקוחות, אשר יקל עליהם לדעת שהם יכולים לקבל את כספם בחזרה אם הרכישה שלהם לא תעבור כשורה.
אם תצטרך להחזיר תשלום לקונה, זה יעלה לך בתשלום נכבד.

מוגבל בתנאי השימוש

פייפאל שומרות לעצמן את הזכות להקפיא את חשבונך ללא כל הודעה מוקדמת. כתוצאה מכך, הכספים שנאספו ייחסמו עד שהחשבון יופעל מחדש.
זה גרם לתסכול בקרב משתמשים ברשת שטענו כי צוות פייפאל לא הצביע על סיבות לגיטימיות להשעיית חשבון.

למרות שהשימוש בו עולה, פייפאל עדיין חברה יחסית חדשה בעולם התשלומים האלקטרוניים והמקוונים. לכן, אנשים רבים מסרבים לעשות את המעבר אליו עדיין.

תמיכה

למרות שלפייפאל יש מספר טלפון פעיל בו לקוחות יכולים לשאול שאלות או לדווח על עסקאות לא מורשות, לעתים קרובות קשה ליצור קשר עם נציגיהם שכן בהרבה מקרים נדרש שליחת מייל. לחלופין, תוכל להגיע לתמיכה של פייפאל דרך העמוד הרשמי שלהם,
אך ייתכן שייקח מעט שתקבל תשובה לדוא"ל שלך.

לא בדיוק מותאם לכלל כרטיסי האשראי הישראליים

למרות שפייפאל היא אמצעי תשלום נפוץ גם בארץ, אנשים רבים אינם מחזיקים בכרטיסי אשראי אשר פייפאל תומך בהם, בד"כ נדרש שימוש בכרטיסים מסוג ויזה/מאסטרקארד/אמריקן אקספרסס/דיסקאבר שכן זה יכול לצמצם במעט את קהל לקוחותיך.

כיצד פייפאל יכול לעזור לך להרחיב את העסק הקטן שלך?

אל לנו לשכוח שהעסק הקטן שלך זקוק תחילה לנוכחות מקוונת. חשוב מכך, אתר מעוצב בעיצוב מקצועי מבטא אותו מהקהל. בין אם תשיק חנות מקוונת או אתר מסחר אלקטרוני, אתה זקוק לדומיין.
לבסוף, הקפד לבחור את תוכנית אחסון אתרים המתאימה ביותר העונה על צרכיך העסקיים.

הצורך בתשלום אלקטרוני גדל ככל שיותר ויותר עסקים עברו למכירות מקוונות. יזמים רבים שיתפו כי הפלטפורמות הדיגיטליות שלהם הניבו רווחים גבוהים יותר בהשוואה לעמיתיהם הלא דיגיטליים.

78% מהלקוחות קונים באינטרנט את המוצרים המועדפים עליהם. הוא מספק אבטחה רבה יותר, חוסך זמן, מקל על ביצוע עסקה במהירות ומציע שירות תמיכה אמין.

אם אתה מעוניין להרחיב את העסק הקטן שלך, חשוב מאוד שיהיה לך אמצעי תשלום אמין באינטרנט. ראשית, פייפאל לעסקים קטנים מאפשר לך לקבל סוגים שונים של תשלומים.
ב- PayPal Checkout הלקוחות שלך יידעו לגבי אפשרויות התשלום הרלוונטיות.
פייפאל אינה מפנה לקוחות לאתרי צד שלישי להשלמת העסקה. זה יאפשר להם להעביר לך את סכום הרכישה מבלי לעזוב את האתר.

הוכח כי 17% מהרוכשים מאבדים עניין ברכישות מקוונות כאשר אינם יכולים לשלם לעסק ישירות ועליהם לבצע את העסקה באמצעות אתרי צד שלישי.

PayPal מאפשרת לך להוסיף כפתורי תשלום לאתרי האינטרנט שלך ללא כל עזרה מקצועית ללא תשלום נוסף. יש תשלום עמלה רק כאשר אתה מקבל תשלום.

כל הדיבורים האלה על שימוש בפייפאל לעסקאות מקוונות עשויים לגרום לכם לחשוב שפייפאל לא יהיה שימושי אם תשקיעו בחנויות או בדרכים, אבל זה נהדר גם לעסקאות האלה!

פייפאל יכול להיות מועיל ברכישות בחנות

רק בגלל שהקונים משלמים בחנות זה לא אומר שהם יישאו מזומן. מערכות התשלום התפתחו, ועסקים צריכים להסתגל במהירות להתנהגות הצרכנים החדשה. מכיוון שלקוחות רבים בוחרים לבצע תשלומים אלקטרוניים,
בעל חשבון PayPal מבטיח שתוכלו להתאים לבחירה זו. פייפאל מאפשרת ללקוחות לשלם באמצעות טלפון חכם או טאבלט.
הוא מייצר קודי QR המבטלים את הצורך במזומן או בכרטיסים.

בעת הרכישה, הקונים צריכים רק לפתוח את חשבון הפייפאל שלהם ולהשתמש בקוד ה- QR הייחודי.
הסכום ינוכה מחשבונם המקוון, ותקבל את התשלום במהירות. עסקים יכולים ליצור קודים חינמיים משלהם שלעולם לא יפוגו.

סיכום

בין אם תחליט להוסיף את פייפאל לרשימת מעבדי התשלום הקיימת של העסק שלך ובין אם תשתמש בה כאופציה ראשית, פייפאל יכולה לעשות הרבה כדי לעזור לך. התנהגות הצרכנים משתנה במהירות, מה שמבהיר מתמיד שרכישות מקוונות עולות.

כיזם, משווק דיגיטלי או כפרילנסר עם הופעה מקוונת, שוקל לבחור בחשבון פייפאל. רק אל תשכח לוודא שלמדת כיצד להפוך את חווית עיבוד התשלומים של המשתמש לנוחה וחלקה.

לידיעתך, ייתכן ודברים השתנו מאז קריאת מאמר זה וכן חשוב לבדוק את כלל הנתונים גם מול האתר של פייפאל.