האם האחסון אתרים שלך מבוסס SSD?

סביר להניח שאתה כבר משתמש במצב Solid State או Flash בכל יום בסמארטפון שלך או בטאבלט. זה מהיר יותר ואמין יותר מאשר כוננים קשיחים מסורתיים כי אין חלקים נעים בדיסק קשיח מבוסס Flash. יותר ויותר מחשבים ניידים מגיעים עם כונן Solid State בנוסף או במקום דיסק קשיח מסורתי.

כאשר בנינו את השרת  החדש עבור אחסון אתרים שיתופי לפני שנתיים, החלטנו לנסות ניסוי ולהשתמש SSDs במקום HDDs. ציפינו שזה יהיה מהר יותר, אבל אנו היינו מופתעים ביותר מהתוצאות, והביצועים היו בשמיים, בעזרת קונפיגרציה מותאמת אישית על ידי המפתחים שלנו, עם שימוש בSSD, הגענו לתוצאה ועקיפה בביצועי האתר ממרבית חברות האחסון בארץ ובעולם.
מאז כל שרת שפתחנו היה מבוסס SSD וקסטומיזציה ייחודית לנו על מנת לתת מענה ופתרון לביצועים לכלל לקוחותינו.

ההבדל אינו מוגבל כאשר אתה עובד על השרת, זה ניכר עבור הגולשים שלך. אתר אינטרנט על שרץ על שרת עם SSD הוא מאוד מהיר וזמני התגובה נמוכים. ודא שהדפים והמשאבים הפופולריים ביותר נשמרים במטמון בזיכרון, אך אין זה נחוץ כדי לשמור את האתר כולו בזיכרון. אבל עם SSD, לא משנה מה הנתונים שהשרת צריך הם זמינים באופן מיידי. זה מורכב על שרת משותף שבו הזיכרון הוא המשאב המוגבל העיקרי. מהירות אחסון מוגברת פירושה שהאתרים של כולם נטענים במהירות רבה, גם אם שלך הוא עם תעבורה נמוכה ביותר, עדיין תהנה מביצועים גבוהיים.

ברגע שעשינו את המעבר לשרתים מבוססי SSD, אנו לא חושבים שאנחנו יכולים לחזור לשימוש בדיסק מבוסס HDD. אנחנו בטוחים שכלל לקוחותינו מסכימים עם זה.

בעל אתר? עוד לא התקדמת לאחסון אתרים מבוסס SSD? אז למה אתה מחכה? הצטרף עוד היום לאחד מחבילות האחסון שלנו במייהוסט, ותהנה מביצועים חסרי תקדים על גבי שרתים איכותיים מבוססי SSD! עם 30 יום התנסות בחינם!

האם אהבתם את המאמר?

אודות המחבר Dean

שמי דין חלק מתחביביי, הם ציור, עריכת ווידיאו ובדיקות QA עבור חלק מבתי התוכנה הגדולים ביותר עבור ספקי אחסון אתרים.

שווה לקרוא

אחסון אתרים

איך להחליט איזה סוג אחסון אתרים אתה צריך לאתר שלך

  • Dean
  • 5 דקות

כשאתה מפתח את האתר שלך, אתה עומד בפני הרבה החלטות לגבי שמות דומיינים, תוספים, תבניות, תוכן, עיצוב ופונקציונליות.במילים אחרות, איך להחליט איזה סוג אחסון אתרים אתה צריך לאתר שלך...

אחסון אתרים

מהו אחסון אתרים NVMe SSD? הסבר על אחסון אתרים מהיר

  • Dean
  • 4 דקות

אם אתה למעלה מגיל 20, רוב הסיכויים שאתה זוכר את הדיסקים של הכונן הקשיח המסתובב בתוך המחשב שלך. אם אתה מנער אותו, אתה שובר אותו. אלה היו כונני HDD (כונני דיסק קשיח) - התקני אחסון עצמאיים המכילים פלטות...

אחסון אתרים

מה זה אחסון ריסלר?

  • Dean
  • 3 דקות

מה זה אחסון ריסלר? אחסון ריסלר הוא מכירה כמפיץ היא שותפות שיתופית שבה חברות מאפשרות לצדדים שלישיים למכור את המוצרים שלהם כמוצרים משלהם. בכך הם מרחיבים את טווח ההגעה שלהם מעבר לקהל היעד של החברה שלהם ומגיעים ליותר אנשים.הרעיון...