איך להיות פרילנסרים

ע"י Dean, פורסם 01/10/2019

היי! אם הגעתם למאמר הבא, כנראה אתם חושבים להיות פרילנסרים, במאמר הבא נדבר איך להיות פרילנסרים, וניתן לכם מס' טיפים על מנת להבין כיצד להתחיל בתחום הפרילנסרים.

עבור חלק מאיתנו, את המחשבה של להיות עצמאי הוא מפתה. היותך הבוס של עצמך ובחירת לקוחות שלך יכול לתת לך שליטה רבה יותר על זמנך, פרוייקטים מעניינים יותר של עבודה,

וכן - אם אתה טוב ויש לך יכולות שיווק - ההכנסה תהיה רבה יותר ממה שאתה מרוויח כעובד של מישהו אחר או במילה אחרת כשכיר. עם זאת, התחלה יכולה להיות מאיימת, וקצת הדרכה יכולה להקל על התהליך להפוך לפרילנסר.

מצא חונכים ועמיתים

פרילנסר מחובר צפוי להיות פרילנסר מצליח. קבוצות לאומיות כמו איחוד הפרילנסרים,
קבוצות מפגשים מקומיות ואתרים ממוקדים עבור פרילנסרים על ידי מקצוענים מנוסים יכולים להביא לך קשר עם עמיתים פרילנסרים כדי לשתף מידע על הופעות זמינות, שיווק מוצלח, משא ומתן על חוזים,
לימודי המשך והיבטים אחרים של העסקים שלך.

תכין את תיק העבודות שלך

לקוחות פוטנציאליים רוצים לראות את העבודה שלך. אסוף קישורים לפרויקטים שביצעת עבור הבוסים הנוכחיים והקודמים לשעבר אם אינך מחויב לעסקם סודיות, צור קובצי PDF של עבודת ההדפס שלך,
או הראה עבודה שביצעת בפרו-בונו לקבוצות ללא מטרות רווח וקהילה. אם אין לך תיק עבודות,
אז הגיע הזמן להכין אחד!

מחפש אחסון אתרים על מנת לאחסן את תיק העבודות שלך? אל תחשוב שנית! אחסן את תיק העבודות שלך אצלנו ב - MyHost

הגדירו את ההתמחות שלכם

אם אינך בטוח מהם ההתמחויות שלך, קרא את קורות החיים שלך. אולי יש לך ניסיון בקידום אתרים ואתה יכול לכתוב מאמרים על הנושא ללקוחות פוטנציאלים,
או שתכננת כמה אתרי מסחר אלקטרוני לבוטיקים קמעונאיים ויכולים להפוך אותם במהירות.
ידע בנושא מסויים יכול לעזור לכם לבסס את עצמכם עם לקוחות שמשלמים טוב, לבנות תיק עבודות מרשים.

תכננו את השירותים שלכם

חשוב על מה אתה הכי טוב ואיך אתה מעדיף לעבוד כדי להחליט אילו שירותים תציע. לדוגמה, אני אוהב לחפור בנושאים ולכן אני מתמקד בעותק ארוך טווח כמו דוחות מיוחדים, תכונות מגזינים והודעות בלוג מורחבות כמו זו במקום פוסטים קצרים במדיה חברתית.

אסוף המלצות

שאל את המעסיקים והקולגות שנתנו לך המלצות אם תוכל להשתמש במילים שלהם בשיווק שלך. המלצות היעילות ביותר כוללות תמונה ושם, לכן בקשו אישור להשתמש גם בהן. רוב האנשים ישמחו לומר כן.

קבע את התעריפים שלך

רוב הפרילנסרים החדשים פשוט מקבלים את מה שהלקוחות הראשונים שלהם מציעים. זה מובן אך לא בר-קיימא. בדוק את שיעורי סוג העבודה שלך ומחיר את עצמך בטווח זה על סמך הערך שאתה יכול לספק ללקוחות ואת מה שאתה צריך כדי לקיים את העסק שלך. חשב את תעריף השעה הבסיסי שלך כדי ללמוד מה עליך לגבות כדי להתפרנס. המספר שתקבל עשוי להיראות גבוה, אך הוא צריך לכסות לא רק את זמן החיוב שלך, אלא גם את זמן השיווק, הניהול וההנהלה והחשבונות כגון ביטוח מקצועי ומיסים.

הגדירו את לקוחות היעד שלכם

לקוחות ספציפיים ישתנו בהתאם לגומחה וסוג העבודה שאתה מבצע. באופן כללי, לקוחות אידיאליים הם אלו שיכולים לשלם את התעריפים שלך, לספק חלון ראווה טוב לעבודה שלך, להפנות אותך ללקוחות פוטנציאליים אחרים. לקוחות אידיאליים גם משלמים במהירות, מתקשרים בצורה ברורה, משתמשים בחוזים, מכבדים את זמנכם ולא מרחיבים את היקף הפרויקטים מבלי להרחיב גם את העמלות. אינך בטוח כיצד למצוא את לקוחות היעד שלך? שוחח עם המנטורים והחברים שלך, ובצעו המון מחקר.

דאג לניירת

למטרות מס ומשפטים, תזדקק לאישור עסק, מספר עוסק ותיק במע"מ ומס הכנסה. לשקט נפשי, מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון. עליכם להבין גם את חוזה הפרילנסרים האופייני לסוג העבודה שלכם - רשת העמיתים שלכם היא מקום טוב להתחיל בו - ולהשתמש בו עם כל לקוח.

בנה אתר אינטרנט

האתר שלך הוא כרטיס הביקור שלך ואיך שלקוחות פוטנציאליים ימצאו אותך ויתרשמו ממך. האתר האידיאלי נראה טוב במכשירים ניידים כמו גם בשולחן העבודה, כלול בתיק העבודות גם את ההמלצות שלך, ועדכן את האתר שלך באופן קבוע כדי לשמור על מיקום גבוהה בתוצאת חיפוש.

בנה את האתר שלך עוד היום עם אחת מתוכניות אירוח אתרים שלנו ב -MyHost.

שיווק

האתר שלך הוא צעד שיווקי חשוב, מצא את ערוצי המדיה החברתית שלקוחות היעד שלך משתמשים בהם וקפוץ אליהם. השתתף בכנסים ותערוכות כדי לפגוש לקוחות פוטנציאליים. שלח דואר אלקטרוני ישיר ומכתבי מבוא. בקש מהמעבדים והלקוחות הנוכחיים לשעבר לקבל הפניות. סחר בטיפים ובקש משוב מחברי העמיתים והמנטורים המקצועיים שלך.