איך לבחור תוכנית אחסון אתרים?

ע"י Dean, פורסם 11/07/2020

איך לבחור תוכנית אחסון אתרים? אתר אינטרנט עבור העסק הקטן שלך הוא אחד מהדברים החשובים ביותר עבורך. זה עובד כל היום, כל יום, כדי להבטיח שהוא יגדיך את הסיכויים לחשיפה ללקוחות פוטנציאליים והמרתם ללקוחות. הבנת צרכי אחסון אתר האינטרנט הנוכחיים והעתידיים שלך תעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה לעסק שלך. לא רק שחשוב לוודא שבאתר שלכם יש את כל התכונות הדרושות לכם, אלא עליכם לזכור גם אלמנטים כמו רוחב פס, דרישות שרת ואבטחה, שלא לדבר על רמת התמיכה בלקוחות ומיומנויות טכניות שתדרשו להן. המשך הכל לפעול.

צור אסטרטגיה ארוכת טווח

צרכי האתר שלך הם ייחודיים לעסק שלך. לפני שתעבוד עם ספק אירוח/איסטו אתרים, חשוב על האסטרטגיה לאתר שלך לטווח ארוך ואיזה תפקיד האתר שלך ממלא בעסק שלך. אם אתה מנהל חנות אינטרנטית, למשל, תצטרך שירות אירוח אתרים שיספק לך תכונות עגלה. אם אתה מנהל עסק שיש בו חזותיים חשובים, תצטרך משהו שמכיל תמונות מרובות .

כשאתה קובע את צרכי אחסון האינטרנט שלך, חשוב מה היעדים העסקיים שלך לשנתיים הבאות, ולא רק מה אתה רוצה להשיג היום. עדיף להתחיל את אתרך ברגל ימין, כך שלא תצטרך לבצע שינויים גדולים בהמשך. גם אם אין לך חנות מקוונת ברגע זה, ייתכן שתרצה אחת כזו כמה שנים.

קבע כיצד תשתמש באתר שלך

תאר כיצד האתר שלך יתפקד כחלק מהעסק שלך. זה יעזור לך להגדיר את התכונות הספציפיות שתצטרך כעת ובעתיד.

אלה שאלות חשובות לשאול את עצמך:

האם האתר שלי ימכור מוצרים או שירותים? אם כן, תזדקק לתכונות מסחר אלקטרוני, אך תרצה גם לחשוב על אבטחה. אחרי הכל, הלקוחות ישתפו את המידע שלהם, כמו מספרי כרטיסי אשראי, באתר האינטרנט שלך. שימו לב כיצד התשלומים יתקבלו ואובטחו מול ספקי הסליקה איתם אתם תעבדו.

האם האתר שלי יחלוק את המומחיות של העסק שלי? עסקים רבים מציגים את הידע שלהם דרך הבלוג שלהם, שהוא תכונה חשובה שיש להם. וודא ששירות אחסון האתרים שלך מסוגל לתמוך בבלוג.

מה התוכניות שלי לגדול? מדרגיות היא תכונה חשובה. למרות שיש לך אתר קטן עכשיו, אם אתה מתכוון להוסיף המון מדיה או חנות בעלת המון מוצרים, תצטרך תוכנית אחסון שונה ורוחב פס רחב יותר. ודא שספק האירוח יכול להציע לך שירותים שצומחים איתך.

הערך את כישוריך הטכניים

כבעל עסק קטן, יש לך הרבה מהצלחת שלך - וייתכן שתכנות באתר שלך לא יהיה בראש הרשימה של הכלים הטכניים עבורך. שקול מה הכישורים הטכניים שלך והמגבלות שלך וכיצד זה ישפיע על האתר שלך.

אם אינך מקודד או מתכנת, תזדקק לשירותים חיצוניים של מתכנת/מעצב, כך שתוכל לנהל את הכל ביחד.

במקרה שמשהו ישתבש, מי יעזור לך לתחזק את האתר? האם ספק אירוח אתרים מציע שירותים אלה, או שנשאר לך להבין את הפרטים בעצמך? אם אתה מרגיש בנוח עם פתרון בעיות, זו יכולה להיות אפשרות עבורך.
אחרת מומלץ בליווי של איש טכני לבנייה ותחזוקת האתר והפרוייקט שלכם.

חשב את השימוש ברוחב הפס עבור האתר שלך

רוחב הפס שלך מבטיח שאנשים רבים יוכלו לגשת לאתר שלך בבת אחת. אם אינך יכול להתמודד עם תנועה רבה באתר, אתה עלול לאבד לקוחות בתהליך. דמיין שאתה הולך לאתר של עסק, רק כדי לגלות שלוקח לטעון אותו לנצח.

הכמות של רוחב פס מוגבלת פירושה שרק כמות מוגבלת של אנשים יוכלו לצפות באתר שלך בו זמנית. זה נכון במיוחד אם האתר שלך כולל מולטימדיה כמו סרטונים, אנימציות או חנויות בעלות מוצרים רבים. אם יש לך קצב תעבורה באתר - במהלך קידום או קמפיין, למשל - סביר יותר שהאתר שלך יפול. משום שאחסון אתרים שיתופי אינו מתאים עבור סרטונים או אנימציות, לשם כך נועדו פלטפורמות יעודיות כמו יוטיוב או וימיאו. אנימציות או סרטונים פוגעים גם ברוחב פס של השרת ופוגעים בשרת ושאר הלקוחות בשרת. ולכן אחסון של קבצי מולטימדיה כאלו אינו מתאים לאחסנה תחת החבילת אחסון השיתופית שלכם, ותצטרכו למצוא פתרונות יעודיים לכך כפי שרשמו כמו יוטיוב או וימיאו וכד'... ותוכלו להטמיע את הסרטונים באתרכם, חנויות גדולות מנגד העניין הם בעלי מסדי נתונים כבדים שדורשים משאבים שאחסון שיתופי לא יכול לתת ודורשים פתרונות אחסון כמו שרתים וירטואליים או שרתים יעודיים.

דע מהם דרישות השרת שאתה צריך עבור אתרך

בהתאם לדרישות העסק שלך, תצטרך להחליט אם אתה זקוק לאחסון אתרים שיתופי, ייעודי כמו שרתים וירטואליים או יעודיים או מנוהל על ידי איש טכני. עם שירות אחסון שיתופי, עסקים רבים משתמשים באותו השרת. זוהי אפשרות כלכלית למי שיש אתרים פשוטים ולא הרבה מומחיות טכנית. זו נקודת התחלה טובה אם אתרך קטן-בנינוי ואינו צורך משאבי שרת רבים.

עם זאת, ככל שתגדול, יתכן שתצטרך לחקור לגבי אחסון ייעודי(שרתים וירטואליים / שרתים יעודיים). שרת ייעודי הוא מיועד רק לאתר האינטרנט של העסק שלך. המשמעות היא שיש לך אמינות תפעולית גבוהה יותר - כך שאתה יודע שהאתר שלך יהיה פועל גם בעומסים גדולים יותר לפי משאבי השרת שהנך משכיר. אתה גם לא צריך לדאוג שרוחב הפס של עסק אחר יפריע לחוויית האתר שלך. עם זאת, עליכם לתחזק את השרת בעצמכם.

שרת מנוהל לוקח את זה צעד אחד קדימה, כאשר לשירות אירוח אתרים יש צוות IT שמטפל בשרת העסק שלך. אם משהו משתבש, הם נמצאים שם כדי לספק תמיכה ברשת, חומרה, הנדסה ותשתיות. בחרו בשירות אירוח אתרים שיעניק לכם מקום להתפתח ככל שהעסק שלכם יגדל.

קח בחשבון את התקציב שלך

חשוב להתאים את תקציב אחסון אתר האינטרנט שלך ליעדי האתר שלך. ודא שהתקציב שלך מאפשר לך להשיג את היעדים לטווח הארוך שהצבת לעסק שלך באמצעות אתר האינטרנט שלך. זכור להשוות מחירים עבור חבילות דומות עם שירותי אירוח אתרים אחרים, כך שתוכל להיות בטוח שאתה מקבל את מה שאתה צריך במחיר הנכון.

קבל החלטה מושכלת

ככל שהעסק שלך יגדל, צרכי אירוח אתר האינטרנט שלך ישתנו. זו הסיבה שחשוב לפתח אסטרטגיית אירוח אתרים הכוללת את התוכניות לטווח הארוך. מרוחב פס לדרישות שרת וכלה בתכונות אבטחה ומעבר לכך - צרכי אירוח אתרים שלך יקבעו כיצד העסק שלך משרת את לקוחותיו דרך אתר האינטרנט שלך. הבנה נכונה של הדרישות שלך לאירוח אתרים תעזור לך לקבוע מסלול להשגת היעדים העסקיים שלך.

במידה ואת/ה זקוקים לעזרה בהתאמת השירות המתאים עבור הפרוייקט שלכם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לסייע.