אחסון אתרים מהיר שלא עולה לך ביוקר

מחפש אחסון אתרים מהיר שלא יעלה לך ביוקר? אנו ב - MyHost,  תמיד מדברים בין הצוותים שלנו שאנו רוצים לספק אחסון אתרים איכותי, מהיר ואמין ותמיד המודל העסקי שלנו היה לספק אחסון אתרים מהיר במיוחד, במחיר שמתאים לכל כיס, ולא "לעשות כסף" על גבם של לקוחותינו. כי מי מאיתנו אוהב חברות שמנסות להתעשר על הגב שלנו? אנו במייהוסט הרמנו את הכפפה לפני מס' שנים על מנת לספק לכלל ישראל אחסון אתרים איכותי ומהיר במחיר חסר כל תחרות.. כן כן שמעתם נכון! אחסון אתרים סופר מהיר, החל מ - 3 ש"ח לחודש! הארד דיסקים בשרתים שלנו מבוססים SSD טהור! משהו שלא הרבה חברות בשוק מציעות.

מרבית חברות האחסון בארץ ובעולם משתמשים בהארד דיסקים מכניים ישנים מסוג SATA או SAS, על מנת לספק שטח דיסק רחב בשרת, ובכך להעמיס על השרתים באתרים רבים, ובכך לפגוע במהירות של האתר שלך, גם בנוגע לשטח דיסק מבוסס SATA או SAS שזו טכנולוגיה מכנית ואיטית יותר.
לכן אנו ב - MyHost הרמנו את הכפפה לפני מס' שנים והחלטנו לספק אחסון אתרים מבוסס SSD (Solid State Drive) כסטנדרט. משום שכמוך גם אנו פריקים של "מהירות" ורוצים לספק את האחסון המהיר והאיכותי ביותר ללקוחותינו.

בזמן שרוב חברות האחסון בארץ וגם בעולם מציעות אחסון אתרים בין אם SATA או SAS או SSD, עדיין המחיר עצמו המוצע לשירות שהם מציעים הוא גבוהה ביותר. ולא בהכרח מחיר גבוהה מצדיק את טיב השירות או האיכות של השרת. נתקלנו בלא מעט פעמים בחברות אחסון שמציעות את אותו השירות שלנו, במחיר גבוהה פי 3-5, ללא כל הצדקה. למעשה שבאלפי האתרים שהעברנו ממאות ספקיות אחסון אתרים בשנים האלה, אנו גאים להודיע שב95% מהמקרים עקפנו את הביצועים של חברת האחסון הישנה של אותם הלקוחות. וב100% הם חסכו סכום גדול משירות האחסון שלהם. והשירות והתמיכה? גם על זה אנו לא מתפשרים! עם תמיכה הזמינה 24/7 בפורטל, עם מענה מהיר בצ'אט שלנו, ומרכז מידע המכיל למעלה מ360 מדריכים! משהו שאף חברת אחסון אתרים לא בארץ ולא בעולם, לא השקיעה ברמה כזו בשביל לתת ללקוחות שלה את הכלים לנהל את האחסון שלהם בצורה קלה ויעילה.

לסיכום, MyHost היא חברת אחסון אתרים וותיקה, בסביבה צעירה ודינמית, אשר מציעה פתרונות אחסון אתרים ואחסון ריסלר, המתאים למרבית אתרי האינטרנט. עם תמיכה וניטור שרתים 24/7, שרתים איכותיים עם חומרה חדישה בלבד, ולא ישנה או מחודשת, אלא חומרה חדשה מהניילון כמו מעבדי Intel Xeon E5 2650V4 בעל 24 ליבות או AMD EPYC בעל 48 ליבות, זיכרון(RAM) התומך בECC(מתקן את עצמו משגיאות) ושטח דיסק מבוסס 100% SSD בתצורת Raid10 על מנת להבטיח מקסימום מהירות ואבטחה לקבצי האתר שלכם.
בנוסף אנו גאים להציג 100% שביעות רצון מלקוחותינו, שחלק קטן מהם לקח את מזמן שלו והקדיש עלינו ביקורת -

ביקורת אחסון אתרים no name no name

סה"כ כ - 120 ביקורות מכלל הלקוחות שלנו שהשקיעו מזמנם לרשום עלינו ביקורת. וניתן לראות את שביעות רצונם, מהשירות ואיכות השרתים שלנו.

אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחת MyHost ולהנות משירות ואיכות ללא כל תחרות עם עוד אלפי אתרים שכבר איתנו! עדיין אינך בטוח? אנו מזמינים אותך להתרשם מהשירות והשרתים שלנו ורוצים להעניק לך 30 יום התנסות חינם! ללא צורך בהזנת כרטיס אשראי או ביצוע תשלום כלשהו. ניתן לבצע את ההזמנה לחודש התנסות כאן - 

או לחלופין מהקישור הבא - אחסון אתרים חודש חינם

האם אהבתם את המאמר?

אודות המחבר Dean

שמי דין חלק מתחביביי, הם ציור, עריכת ווידיאו ובדיקות QA עבור חלק מבתי התוכנה הגדולים ביותר עבור ספקי אחסון אתרים.

שווה לקרוא

אחסון אתרים

עדכון עמוד ברוכים הבאים לאחסון אתרים

  • Dean
  • 1 דקות

שלום לכל קוראי הבלוג שלנו, כן שנת 2019 התחילה החלטנו גם לחדש את עמוד הברוכים הבאים לאחסון האתרים שנוצר בכל חבילת אחסון אתרים בפאנל cPanel, חוץ משרת הריסלר שלנו שהוא Shadows.ניתן לראות את הדוגמה של עמוד...

אחסון אתרים

מה זה אחסון אתרים NVME?

  • Dean
  • 5 דקות

בין אם אתה מעצב אתרים מקצועי, בעל אתר מסחר אלקטרוני או בלוגר, ביצועי האתר שלך תלויים במידה רבה בטכנולוגיית האחסון של שרת אחסון האתרים שלך כמו שימוש באחסון אתרים NVME. זו הסיבה שיצרני שרתי האחסון...

אחסון אתרים

בעיה גלובאלית בפאנל אחסון של סיפאנל

  • Dean
  • 3 דקות

אז כפי שכותרת המאמר מספרת, קיימת בעיה גלובאלית בפאנל אחסון של סיפאנל, בעיה חדשה שנמשכת במהלך החודש האחרון, הבעיה היא לא נדירה כמו בתחילת המקרה, אלא נהפכה לנפוצה יותר, ואנו מודעים לכך.אך חשוב...