אחסון אתרים לחנויות ווקומרס בוורדפרס

ע"י Liel, פורסם 05/06/2020

שמירה על כך שחנות האינטרנטית שלך למסחר אלקטרוני פועלת בצורה חלקה היא חיונית כדי למנוע ירידה במכירות. בחירת אחסון אתרים המתאימה לחנות האינטרנטית שלך מסחר אלקטרוני, ועבור מרבית החנויות חבילת אחסון אתרים שיתופי היא הדרך הנכונה והפשוטה והזולה ביותר מחפש אחסון אתרים לחנויות ווקומרס בוורדפרס? המשך לקרוא את המאמר הבא.

מהו אחסון אתרים שיתופי?

אחסון אתרים שיתופי(Shared Hosting), הוא סוג אחסון האתרים הזול והנפוץ ביותר, מסופק באמצעות שרתים משותפים, בהם שרת אחד מנהל אתרים רבים מלקוחות מרובים.
שירותי אחסון אתרים שיתופי יכול להיות בחירה מצוינת עבור חנות מקוונת(חנות אינטרנטית) מתחילה. יש גישה מוגבלת למשאבי השרת וכמה מגבלות על היישומים שאתה יכול להריץ ושימוש הוגן במשאבים המוקצים משום שהם שיתופיים.
עם זאת, יש לזכור שאחסון אתרים שיתופי אינו מתאים לחנויות אינטרנטיות עם מספר רב של מוצרים/שירותים ומשרתים מאות אלפי לקוחות או בעלי פונקציוליות מרובה.

אם אתה שוקל אחסון אתרים משותף לאתר הווקומרס שלך, חשוב להבין הן את היכולות והן את המגבלות של פתרונות אירוח משותפים. בחירת אחסון אתרים שיתופי היא בחירה מצויינת עבור עסקים מתחילים או חנויות קטנות/בנוניות.

עסקים עם מס' רב של מוצרים ורכישות או פונקציוליות מרובה, הסבירות גבוהה שאחסון אתרים שיתופי אינו יתאים עבורם, והם יצטרכו להשתמש בשירותים אחרים כמו שרתים וירטואלים או יעודיים, תלוי בהתאם לאופי הפרוייקט.

דרישות עבור אחסון אתרים שיתופי שמתאים לאתרי ווקומרס

בחירת ספק האחסון המתאים ותוכנית שירות אחסון וורדפרס (WordPress) עבור החנות המקוונת שלך היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שתקבלו. ללא ספק אחסון מתאים או חבילה לא מתאימה, אתר האינטרנט שלך למסחר אלקטרוני עשוי להיות איטי או לקרוס, לכן תמיד חשוב להתייעץ עם מתכנת או עם החברה המאחסנת ולבחון את האפשרויות לפי אפיון קצר של אופי החנות על מנת להתאים את השירות לאתר שלך.

אתרי אינטרנט שטעונים לאט או שאינם נטענים כראוי תוך שניות בודדות הם בדרך כלל עם שיעור יציאה גבוה יותר מכניסה.

אחסון אתרים שיתופי מתאים לאתרי ווקומרס מכמה סיבות:

ביצועים משופרים - סביבת אירוח משותפת היא סביבת אחסון עם שרת האחסון מנוהל שעבר אופטימיזציות ברמת השרת להתאים עבור סוגי האתרים המאוחסנים אצלהם.

אבטחה - חבילת אחסון אתרים שיתופי איכותית תכלול תכונות אבטחה מובנות, ניטור שרתים, חומות אש(כמו Imunify360) ותעודת SSL בחינם.

עלות נמוכה - לבעלי מסחר אלקטרוני בתחילת דרכם יש שורה תחתונה שקשורה לכמה מוצרים שהם מוכרים זה קשה מספיק לניהול, ולכן חשוב להם לשמור על עלויות תשתית נמוכות ככל האפשר. בחירת אחסון שיתופי היא הדרך המושלמת עבור עסק מתחיל בתחום המכירות באינטרנט.

 

הפעלת חנות מקוונת עם שירות אחסון אתרים שיתופי תעבוד עבור הרוב המכריע של חנויות הווקומרס על גבי וורדפרס. יש באמת רק דרך אחת שהיא יכולה להשתבש, ולרוב החברות, התרחיש הזה הוא דרך בהמשך הדרך. בואו נבדוק מתי נכון להשתמש באחסון אתרים שיתופי לחנויות ווקומרס ומתי אולי הגיע הזמן לנקוט בגישה אחרת.

אחסון אתרים לחנויות ווקומרס - גדילה עד נקודה מסויימת

פיתרון אחסון אתרים שיתופי הוא אחד הפתרונות הפופולאריים ביותר הקיימים, מכיוון שהוא זול ומתאים גם לאתרים אישיים וגם לעסקים.

עלויות אחסון אתרים שיתופי לוורדפרס בדרך כלל נמכר במחירים נמוכים כמו אצלנו, וספק טוב יכול לעזור לך להפעיל את האתר שלך תוך זמן קצר. עם זאת, ישנם יתרונות ומגבלות כשמדובר בבחירת חבילת אירוח שיתופי לאתר ווקומרס.

ערך וביצועים לגדילה מתמשכת

לפני שתבחר בתוכנית אחסון המתאימה לחנות הווקומרס שלך, יש להכיר את היתרונות של אירוח שיתופי, הכוללים:

כדאיות: אחסון אתרים שיתופי הוא זול במיוחד ומאפשר לך להתחיל מייד.

גישה נוחה לניהול: חבילות אחסון משותפות ידועות בגישה נוחה לחלונות הניהול, ומאפשרות להתקין תוספים חדשים במהירות, להעלות קבצים חדשים ולגשת לנתוני אתר.

בנוסף, אירוח שיתופי יכול לסייע בהגדלת ההתמקדות של חברות מסחר אלקטרוני ביוזמות הליבה עסקיות מכיוון שהוא משחרר אותן מהעומס על זמן ההתקנה והתחזוקה של שרתי האינטרנט.

האם אתה יכול להיות גדול מדי עבור שירותי אחסון אתרים?

שירות אירוח שיתופי הוא בחירה מאובטחת ומסוגלת עבור חנויות מקוונות, אך גורמים מסוימים עשויים לגרום לחנות ווקומרס בינוני/גדול לשנות את חבילת האחסון שלהם ולהגדיל אותה.

אירוח משותף מגיע עם מגבלות. אם אתה מעוניין באפשרויות נוספות מבחינת משאבים גדולים יותר כמו גישות למעבד או ראם, שרת אישי, שקול שירות ייעודי באמצעות חבילות שרתי VPS(שרתים וירטואלים) או שרתים יעודיים.

ביטחון הוא עניין נוסף. אירוח משותף מסופק בדרך כלל עם אבטחה גבוהה יותר. עם זאת, חשוב לזכור שגם בשיתופי וגם בשרת וירטואלי או יעודי אין אבטחה מקסמילית בשום חברה, ולכן חלק מהחנויות בוחרים בVPS או פיתרון אחסון אחר המאפשר להם ליישם אבטחה מחמירה עוד יותר.

באחסון אתרים יש שטח אחסון. עם אירוח שיתופי משתמשים רבים חולקים את אותו שרת, כך שהשטח בדרך כלל מוגבל. כשאתה מרחיב את החנות הדיגיטלית שלך, סביר להניח שתדרוש הרבה יותר מקום לאחסון תמונות, גרפיקה, תמונות ומידע. אמנם ניתן לשדרג את מרבית תכניות האחסון השיתופיות כך שיכללו כמויות אדירות של שטח אחסון, אולם לעיתים חנויות מגיעות עד מגיעות לנקודה בה פיתרון ייעודי כמו שרת וירטואלי הגיוני יותר למהירות ויציבות האתר.

פתרונות אירוח אתרים מסחריים אחרים

אם אירוח שיתופי אינו מתאים לחנות המסחר האלקטרוני שלך, כדאי לבדוק שרתי VPS. שרת וירטואלי מספק לך גישה לשרת משלך, שיכול להוות יתרון למי שמריץ אתרי אינטרנט גדולים יותר של מסחר אלקטרוני.

תוכנית אירוח VPS מספקת רבים מהיתרונות של אירוח שיתופי, תוך שהיא עדיין משתלמת. עם זאת, עבור עסקים מסוימים, פיתרון ה- החנות הטוב ביותר יהיה חבילה הכוללת חנות מקוונת ואחסון כמו שופיפיי. זה יאפשר לכם להפעיל חנות מקצועית ולהעלות מוצרים הרבה יותר מהר משיטות מסורתיות.